Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

hajanka
6. aug 2012

do ponuky sa vrati BIELY WINTER KIT, viete uz o tom?

mima01
6. aug 2012

@hajanka ano anoooo, akurat som to do druhej pisala 😀 A vrciiiiiiiiiim tu teraz nad tym mojim fialovym 😅

vevika
6. aug 2012

@hajanka vieeeem 🙂 a uz som to aj mojmu muzovi zvestovala, tak si uz chudak trha vlasy, ze naco zase novy WK 🙂

mycats
6. aug 2012

@hajanka jeeejo, to je super! ten bol najkrajsi!!!!

mycats
6. aug 2012

@mima01 ja som ti hovorila nekupuj vopred!!!

ustrachana
6. aug 2012

no ako to tak vidim opat si kupim Stokke 🙂)) uz som to tak jemne oznamila muzovi 😀DDD len ked mne tak strasne vadi, ze prejdem po meste a stretnem aspon 4 a to byvam v malom meste 🙂

mima01
6. aug 2012

@mycats tihooooo taaaaam 😠 😀 Predam a kupim biely 😝

mycats
6. aug 2012

@mima01 biely kit to bola uplne mania, vsetci saleli 🙂 no len aby si. mala by si teraz hned, lebo ked budu nove farby, tak uz nepredas :(

patka1987
6. aug 2012

@hajanka ano? Ten je fakt pekny len ktovie ci na zimu vhodny... Mne sa paci strasne ten cierny WK, rozmyslam nad nim...
Inak baby nechcete niektora strieborny WK pouzity 1x????

mima01
6. aug 2012

@mycats juuuuuj, vy zloby, na zle veci ma tu navadzate 😀 😀 😀 No veru to musim premysliet 😅

mycats
6. aug 2012

@mima01
@patka1987
keby som mala komu obliect, tak u mna by skoncil cierny a biely 🙂

strawberry7
6. aug 2012

@hajanka to váááážne?

strawberry7
6. aug 2012

Babulky máte na predaj biely winter kit ? .. alebo fialkový ? 🙂 ... alebo budete mať ? 🙂 počkám do oktobra 🙂

mima01
6. aug 2012

@strawberry7 no ak bude naozaj ten biely a nebude stat mailand tak ja budem mat fialovy na predaj....ani raz pouzity, pekne zabaleny v krabici cakajuci na prvu prechadzku 😉

hajanka
6. aug 2012

@strawberry7 ano vazne 🙂

"Vonku je síce tropické teplo, ale aj tak je tu príležitosť ukázať Vám nový winterkit. Tentokrát to bude v elegantnej čiernej a okrem toho mám ďalšiu dobrú správu a tou je tá, že sa do ponuky vráti aj biely winterkit. Bude z čoho vyberať. Eva"
Stokke Slovakia Czech Republic

strawberry7
6. aug 2012

@mima01 a cena ? 🙂 lebo ja by som chcela fialový alebo biely 🙂 no ved ze kto vie čo bude stat :(

strawberry7
6. aug 2012

@hajanka a ty budeš predávať ten summer kit ? 🙂

mima01
6. aug 2012

@strawberry7 mas IP nech nam to tu nevymazu ako bazar

tannia87
6. aug 2012

neviete kedy zacnu predavat tie winterkity teda biely??

milankovazuzana
6. aug 2012

Biely je jednoznačne najkrajší a ide ku každej farbičke 🙂 Teraz pribudene na bazároch WK ako maku 😀 😀 😀 Nakoniec bude tých bielych na kočiarikoch že až 😀 No aspoň ja budem rajtovať s fialkovým 😎 a teším sa 😎 Švanda-a sama sa divím, že biely WK ma teraz nerozdivel-ako dobre, lebo už som doma prisahala 😀

hajanka
6. aug 2012

@tannia87 tak to neviem 😅

ustrachana
6. aug 2012

nove modely kocikov budu v predaji od oktobra tak WK snad pridu skor 🙂

ijanka27
6. aug 2012

@ustrachana Až od októbra? To kde si vyčítala pls? Ja čakám na september, v októbri už budem možno rodiť 😀

ustrachana
6. aug 2012

@ijanka27 pisala som do stokke, aj ja som cakala, ale uz ma presla chut lebo maly potrebuje vozitko 🙂 ten zaciatok septembra by sa este dal, ale oktober to uz nie

tu je odpoved :
Dobry vecer, na Slovensku budu 2 nove modely k dispozicii vo vybranych predajniach od oktobra, takze koncom septembra zacneme zverejnovat postupne par informacii. S pozdravom, Eva
Stokke Slovakia Czech Republic

boska79
6. aug 2012

@ustrachana sibe im nacisto..koncom septembra? No nevadi...usetrime a pockame si ...i ked na zimu nam bude asi brio lepsie ako buggy od stokke :/

ustrachana
6. aug 2012

@boska79 🙂)))))) mas zalusk? som myslela, ze uz koncis a kocikomaniou 😀DD

strawberry7
7. aug 2012

Mamičky nebudete niektorá predávať poťahy na športiak purle,pinke alebo melange ? 🙂 dakujem 🙂

strawberry7
7. aug 2012

@denisa166 Nikdy nikomu nic neposielaj dopredu..poviem ti len 1vec..my sme tak naleteli s nemalou čiastkou na novú škoda octavia a pekne nas okaslali..dali sme to na políciu a nedalo sa s tým už nič robiť a môj drahý našiel volakde na nete Stokke za 300€ odniekial z Japonska a taktiež oj... Takže nebud hlúpa ak chceš peniaze ešte vidieť 🙂🙂 dúfam,že som pomohla 🙂

mima01
7. aug 2012

@tannia87 😀 😀 😀
@milankovazuzana hihi, aj ja uz som doma prisahala....a vidis to 😀

boska79
7. aug 2012

@ustrachana uz by som skoncit mohla, co mame staci a fakt som spokojna..som sa tesila na tu buggy od stokke.. No ma to aj prejde do oktobra :/

A ked vidim tie winterkity a black melange kupila by som aj xplory zase... Mne na tom cervenom strasne vadilo, ze vsetko na tom bolo vidiet, tak isti ked sa o nieco skrkol ten potah, zostal tam otlacok tlakom- melange vyzera byt kvalitnejsia latka.

A skusam sa nato pozerat aj prakticky- pre 1,5 takmer rocne dieta kupovat xplory- to si tusim kupim nieco ja a muza za par rokov nahovorim na 4dieta- inak to nevidim :D len neviem ci chcem zase rodit :/