Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

tannia87
9. aug 2012

@mima01 mna z teba urve 😀 😀 😀 vcera sme debatovali s drahym on chce fialovy ja biely on bialy ani za nic lebo ze bude staly zasraty co ted

mima01
9. aug 2012

@tannia87 tihooooo, nesmej 😀 Ja som mojmu nedala sancu na vyber, som mu len setrne oznamila. Ale tak ako spravna manzelka som sa opytala a ked moc neprotestoval, tak som si to rychlo klasifikovala ako kladnu odpoved 😀 Jemu sa ten biely tiez pacil, len sme ho nevedeli zohnat....no tak nevyuzi to teraz. To priam kriciiiii.....mimaaaaaaa, kup si maaaaa 😝

tannia87
9. aug 2012

@mima01 nooo ved a este nema ten otrasny oranzovy pasik nadherny bude aj ja ho ceeeeeem len aby sme sa ich dockali a nebehali prvu zimu bez nich 😅 a drahemu som slubila ze ziadnu cokoladu konzumovat nebudem pri kociku 😀 😀 😀

mima01
9. aug 2012

@tannia87 ano ano, cely bielucky, aka mnamkaaaaa 😝 Presne tak, sak si staci dat trosku pozor a ked nahodou, tak ocistim, no a co. Juuuuuj, a vies aky je fajnovy na tom fialovom? V ziline ho ma jedna holka a vyzera uuuzasne ten kontrast. Tak sup sa potulkat k manzelovi, nech nerobi drahoty. Ved aj tak to budes 99% kocikovat a cistit ty, jemu to moze byt uplne jedno.

tannia87
9. aug 2012

@mima01 nooo ved ja ho kupim a bude ma smolu 😀 😀 😀 to bude zas bielych kozusin po ziline 😀 😀 😀 inak neplanujes aj tu vnutornu kozusinku do neho

mima01
9. aug 2012

@tannia87 vrrrrrr, ani nehovor...ved toho sa troska bojim kurnik. Ja to taaaak nemam rada, ked ma polka mesta to iste 😠 Kozusinku uz mam doma, ale kupovali sme ovciu v ikei...paraaaadne sedi do kocika, ako rit na serbel a krasna makkunka biela...a hlavne nestala tolko co origos od stokku 😉

tannia87
9. aug 2012

@mima01 a kolko vysla v ikei lebo men tiez mama hovorila ze nech nekupujem origos ale mi ju usije ale do hlbokeho ju nechcem o rok do sportoveho az

mima01
9. aug 2012

@tannia87 mali dve, rozdiel tam bol tusim 5 eur na nich....ale do 30 eur. Dam ti link do IP. Fakt je suprova 😉

milankovazuzana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julinkak
9. aug 2012

@milankovazuzana ty ho predavas?!

milankovazuzana
9. aug 2012

@julinkak Orbitík mám na ruke, trak asi by som ho... 😀

duplicka
9. aug 2012

@milankovazuzana mne sa orbit neto, stokkacik je lepsi a aj kolesa su podla mna na nom lepsie, ale zas orbit som nemala, tak tazko mi posudzovat, len jeden som u nas videla pobehovat a eeeeee

milankovazuzana
9. aug 2012

@duplicka myslíš, ž s ním sneh neuchodím? To je pre mňa podstatné-tie predné sú také malinké ako u beečka?

mima01
9. aug 2012

@milankovazuzana nieeeee, nerooooob 😕 😕 😕

ustrachana
9. aug 2012

@milankovazuzana , Zuzi orbit cez zimu absolutne nezvladne to co stokke

duplicka
9. aug 2012

@milankovazuzana neviem nemala som, ale podla mna sa na stokke nechyta

tibiana
9. aug 2012

@mima01 Prosim Ta hod aj mne link na ti kozusinky, sice mam dievcatko no ja sa na bielu necitim 🙂))) uvidim ake farby maju. Vdaka

mima01
9. aug 2012

@tibiana uz mas 😉 Mali este aj taku sivastu, ale ta nebola taka makkunka, skor to bolo take ako keby brckave.

tibiana
9. aug 2012

@mima01 dakujem velmi pekne ... ja mam modry stokke, teraz na leto som mala bledy summer kít s bielymi bodkami / namoje prekvapenie ani sa nespinil/ a teraz premyslam nad modrou, len vsetky farby su take leskle .. uvidim co vymyslim

mima01
9. aug 2012

@tibiana nad modrou co? Winter kit? Popripade skus pockat do septembra, oktobra na novinky 😉

tibiana
9. aug 2012

@mima01 asi pockam, som na FB v skupine stokke avidim, ze uz je kolekcia 2012 aj cierny winter kit, tak uvidim 🙂 a Tebe zelam prijemne tehulkovanie! vdaka

patka1987
9. aug 2012

Kocky stokke je na fb pod akym menom kde maju uz aj novinky?

mima01
9. aug 2012

@patka1987 ja sledujem stokke, stokke lovers a stokke slovakia czech republic

milankovazuzana
9. aug 2012

@ustrachana myslíš?Ja fakt neviem, lebo som ho naživo nikdy nevidela, ale veľmi sa mi páči.Jedna pani písala, že po snehu ide dobre, jedna nevie, lebo veľa snehu nemajú.Chýbajú mi informácie, aj tu na MK je téma Orbit mŕtva...

ustrachana
9. aug 2012

@milankovazuzana o jednej viem, ze ho na snehu zlomila ( tie rucky) a dalsia s nim nikam nepresla a to u nas tiez snehu nie je vela.

milankovazuzana
9. aug 2012

@ustrachana áááha, tak rúčky, vidíš, to ma nenapadlo...

milankovazuzana
9. aug 2012

@ustrachana si ma presvedčila !!! Chudák môj milovaný Stokke, že mi nieje hanba, mne takej zarytej Stokkerke, fuj, hanbím sa 😝

lentila.g
9. aug 2012

@mima01 🙂 ja aj Polska,italia,USA...vlastne aj Japonska a všetky 😀

patka1987
10. aug 2012

Ja som tiez zaryta stokkacka, aj ked mam aj beecko, ale najskor sme kupili beige, potom pink. Beige som predala, ostal mi pink ale cakam na novinky v septembri... Ci ma ocari novy alebo si vymenim len potah a kupim black WK. Ja len dufam ze tie novinky nebudu krajsie ako posledne xplory... ;)))))) alebo nebudu brutalne nove farby... Lebo v tom pripade sa neovladnem... ;)))