Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

klarawerder
13. sep 2012

@wewe8584 A ta stránka by snad měla být www.babyonlineshop.de ...ale jistá si nejsem 😉

wewe8584
13. sep 2012

@klarawerder no to aj ja som si myslela, ze tu budu tie kociky lacnejsie, ale bohuzial nie su :( v prepocte by nas vysiel ovela drahsie ako zo slovenska..tak preto zvazujem, ze to objedname niekde inde....popozeram teda a snad nieco vymyslime 🙂 pozeram, ze na tej nemeckej stranke je to za 800 eur...len teraz neviem, ci je to komplet alebo len s vanickou, ci treba kupit sportovy a k tomu vanicku ako vsade...musim zapnut translator 😀 😀 😀

klarawerder
13. sep 2012

@wewe8584 Když tam máš "Stokke Xplory Complete",pak je to i s vaničkou...pokud tam máš "Stokke Xplory Sportwagen" tak je to jen sporťák 😉

veronica30
13. sep 2012

@klarawerder dakujem za podrobny rozpis a za radu!si zlata!ak budes mat cas tak by si mi to mohla prosim ta nafotit?dakujem.

wewe8584
13. sep 2012

@klarawerder aha...takze komplet vanicka aj sportiak z nemecka stoji 800 eur...sa mi ani verit nechce....dufam, ze to nebude nejaky podvod....alebo nieco take...alebo, ze nam nakoniec neposlu len vanicku alebo sportiak 😀

pallacinka
13. sep 2012

@wewe8584 Ja som tam minuly rok kupovala kocik s vanickou aj sportakom za 719 Eur, nemusis sa nicoho bat 🙂

mima01
13. sep 2012

@wewe8584 kocky uz z toho babyonlineshop objednavali, tam sa naozaj nemusis bat. Cena je taka ako vidis, 808 za sportak a vanicku, nie je to ziaden klam 😀 ....a postovne do uk je neviem kolko, nechce sa mi to tam teraz narychlo pozerat, ale velky rozdiel ako na sr, co je tych 50 eur nebude. Ja tiez zvazujem objednavat odtial nejake veci, este cakam ako sa to tu vyvinie a ak by sa nas par nazbieralo, tak idem na to, lebo samej sa mi neoplati.

wewe8584
13. sep 2012

@pallacinka @mima01
no tak potom super...ked viem, ze tam uz niekto kupoval, tak sa az tak nebojim..hadam nebude potrebna reklamacia....skoda, ze sme to nevedeli pred rokom, ze budeme potrebovat :-d vtedy sme tam este zili 😀 ... ironia osudu 🙂

lucien2
13. sep 2012

ahojte, vie mi niekto poradiť či nebude problém nasadiť nový typ vaničky Stokke na starší typ konštrukcie, či sa tam niečo menilo? Dakujeeeeem....

ikarkulka
13. sep 2012

@kaya60 i pro český je to určené, aspoň u nás v babyparku říkali, že budou u nich v prodeji.

veronica30
13. sep 2012

Neviete mi poradit?potrebujem vediet ci mi do kocika stokke bude pasovat aj zimny fusak od Emitex Mumia ☹ fusak je dlhy 90cm a širka 50.Ja by som ho chcela do hlbokej vanicky a potom aj do sportaka.Hm???viem ze vanicka je mensia ako fusak ale nemate niektora skusenosti?Myslim keby sa ten fusak trosku nakrcil alebo ci sa vobec da nakrcit.Dakujem

klarawerder
13. sep 2012

@veronica30 Jj, můžu...uklidím malé pokojíček, který je momentáně jako po výbuchu a pustím se do toho 😉

klarawerder
13. sep 2012

@veronica30 No, do vaničky ho podle mně nacpeš, vzhledem k tomu, že je dlouhá cca 77cm...ale se sporťákem bude asi problém...resp. dáš ho tam jen po směru jízdy. Mně se ta mumie taky líbí a asi ho budu kupovat,ale na ježdění proti směru máme Emitex Cocoon-nožičkový...to jsem si koupila nejdřív béžový,doma jsem zjistila, že se mi ta barva moc nehodí, tak jsem ho dala kámošovi pro synka, objednala tmavě šedý...a byla jsem spokojená do včerejška, kdy jsem zjistila, že má Emitex novou kolekci...která by se mi samozřejmě hodila ještě líp...No, šlak mně z toho trefí 😀 😀 Potřebovala bych od někoho vyliskat 😀

veronica30
13. sep 2012

@klarawerder a to je aj nozickovy emitex?? no hned idem hladat na nete 🙂 🙂 🙂 ja uz 3 dni hladam aky fusak napasujem do mojho kocika 😀 dakujem za radu!

klarawerder
13. sep 2012

Do Stokke jedině originál Stokke anebo Emitex Cocoon 😉 Ten Cocoon je fleecový (ale žmolky se nedělají), dá se do něj koupit ještě vložka - takže máš teoreticky přechodový i zimní fusak v jednom,mimčo je tam jak v hnízdečku (malé v zimně čouhal snad jen dudlík 😀 ), v místě nožiček omyvatelný, má takovou kapsičku,kde je schovaný nánožník (ten jsem si teda nechala od mamky upravit-všila mi do prostřed zip, abych to proti směru jízdy zapnula okolo té tyče),sedí 100%, je teploučký, dostatečně velký, že se tam vejde podle mně i tříleté děcko, od nás maximální spokojenost 😉

klarawerder
13. sep 2012

@veronica30 Takže tady to je 😉 Vzala jsem Pinkie vleže, polosed, sed (se zmenšující vložkou, ve které ale už nenosíme tu bílou výplň, která se dá zezadu vytáhnout),potom Pinkie bez zmenšující vložky. Já tam ještě nemám ty dodatečné průstřihy-ty si tam plánuju udělat,jak zprovozním šicí stroj 😉 Pak podložka Bgb...a zrovna jsem ti vzala i ten Cocoon, když už jsem lovila podožky-taky vleže, polosed, sed...malá ochotně asistovala 😀

veronica30
13. sep 2012

@klarawerder straaašne zlata bambulka!!!a ako sa lubi fotit 🙂 🙂 takze dakujem,ze si mi pofotila vsetko 🙂 aj ten nozickovy fusak tak ten tam pasuje naozaj perfektne.A nad tou podlozkou budem este rozmyslat ci ju objednat alebo nie.A mozno by mi tam pasovala tato podlozka.Hm?ta ma taky vyrez na tu tyc 😒 alebo??

veronica30
13. sep 2012

a este som nasla jednu pani na Sashe.sk Ona sije na mieru podlozky do stokke 🙂

palculienka15
13. sep 2012

@junkfoood 😉 ...rado sa stalo, zajtra idem na nákupy, tak dúfam, že sa dozviem niečo nové 😝

klarawerder
13. sep 2012

@veronica30 Nemáš zač 🙂 Ten Cocoon je fakt super...oproti Stokke,který se mi samozřejmě taky líbí, mi ale přijde lepší v tom, že máš přechodový i zimní fusak v jednom, plus nánožník, který můžeš používat zvlášť, nebo i na jiném kočárku (já ho používám momentálně na Bgb bee) no a cenově vyjde o něco levněji. Bgb podložka vizuálně "nic moc",ale svůj účel plní perfektně, v létě je podložka propocená, ale malá suchá - doporučuju. A tady ta růžová podložka se mi taky moc líbí...kde jsi ji našla? Já bych se jich zkusila v tom obchodě zeptat, jestli by nepřeměřili vzdálenost od otvoru na pás mezi nožičkama k tomu výřezu na tyč...no a pak bych to poměřila na Stokkáči...takhle na pohled mi přijde, že by mohla sedět...

mirkadena
13. sep 2012

@wewe8584 ahoj tá poistka je s kočiarikom pri kúpe, u nás však bola vynimka. Mne dodali bez, ale napísala som do Stokke a do týždňa som mala poistku doma. Dokonca mám ešte jednu naviac. Takže nemaj strach.

klarawerder
13. sep 2012

@veronica30 Koukala jsem na tu růžovou podložku, ta je prý jen do autosedačky 0+ ...takže to bude maličké ☹ A ten obchůdek sashe.sk je super, mají tam překrásné věci... 🙂)

maminamaja4
14. sep 2012

@danielle25 nebudeš mat náhodou ten tvoj krásný blue pixels na predaj. Pravé som sa zamiloooovala.

maminamaja4
14. sep 2012

@penelopa já osm to skuyila funguje to asi takto.ak mas kocik, kde je strieska napevno s tým dielom,co sa zaklikava do vaničky, tak si dokupis nadstavce, ktore su k Novsim kocikom cca 8€ a na najspodnejsiu část žádného dielu dosijes dvě gumicky, ktore v sportovej části zachytis dole nalavo aj napravo od středového pasu,obec nieje vidiet. Tam kde mas bočné klipy sa aj tak spaja pře na část so zadnou takže to drží super. Kde si detailistka tak to doladis nasitim krátkých gumiciek,ktore mas kde zospodu pozachycovat, tak oko o plastové diely drží potah od vaničky. Ze starší typ nemá RAM o ktory sa prilepi WK nevadí, zipsy sa spolu zazipsuju a drží to super,kedze starsie typy Maju sedaciu část vacsiu. Fuuu,to je asi vsetko. Akurat na vanicku ti to pasovat nebude,je tam kratší zips,ale kde niekde kupis novsiu vanicku bez striesky cca aj 60€ mas to poriesene. Nové WK už Maju tis nadstavce,co potřebuješ pribalene, takže aj kde kupujes používaný WK, musíš pozeratci Maju,alebo objednat osobitne,já osm objednala cez BM a bolí Rychly i ustretovi.

maminamaja4
14. sep 2012

@vbrnka ano si tam dostala tis cvoky na sportovu cast? A odkial si zohnala, ze pasuju?

penelopa
15. sep 2012

@maminamaja4 Parádička vyskúšame.Díkes za vyčerpavajúcu odpoveď 😉 😉 😉 .

sabrinka26
15. sep 2012

Baby, neviete poradit kde zohnat winter kit na stokke z 2009?diky 🙂

maminamaja4
15. sep 2012

Pozri moja o 3riadky vyssie, rádiLa som penelope a este stranu 87 fóra o sto ke, na Moj kocik sa to Da takto upravit a to mam 2008, záleží od toho, ak mas farbu brzdy a toho odistovatka na skladanie s napisom stokke bielej farba tak je to to iste. Pa

lasirka
15. sep 2012

Ahoj holky, ráda bych vyměnila červené potahy + tašku na sporťák Stokke 2011 za fialové potahy + tašku. Kdyby měl někdo zájem, tak písněte... Jsou jako nové, bez vad, fleků a tak. Díky 🙂

vevika
16. sep 2012

Ahojte baby, neviete mi poradit, ci sa da kupit samostatne len konstrukcia?