Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kajakaja77
24. sep 2012

@luly3 Je to úžasné.... Krásne. Paráda aj moj tak bude vyzerať, objednala som si wk ale červený. Veľmi si ma potešia touto fotkou.....

luly3
24. sep 2012

@kajakaja77 super to vyzera uvidis este kozusinka dovnutra
a bolo by to perfektne...

kajakaja77
24. sep 2012

@luly3 a máš aj tú kožušinku dovnútra? Ja som nad ňou uvažovala, ale túto zimu ju asi nevyužijeme leno malá bude ešte v hlbokom, a do športového pojde až budúcu tak potom by som ju asi kúpila- a ty máš originál alebo tak ako baby tu písali sisi prerobila...
A ozaj peniažky som práve poslala.... 🙂

kajakaja77
24. sep 2012

@luly3 jaaaj hrozna sa teším keď prvý krát s naším stokáčikom a malinkou vyjdeme na prechádzku a budem si malú aj kočiarik upravovať a čančať..... Už sa neviem dočkať .....

luly3
24. sep 2012

@kajakaja77 nie nemám ešte kožušinku, ale chystám sa kúpiť a chcela by som tu čo majú aj kočky veď kopu prachov
ušetrím 😀 😀 😀 a je krásna
ti verím že sa tešíš, princeznička musí mať nádherny voz 😀 😀 😀 😉
ja som to ešte ani nepobalila som rýchlo išla do Blavy do BM kúpiť black stokke deku 😕 😀

kajakaja77
24. sep 2012

@luly3 v pohode však maš čas kým peniaze dorazia k tebe a akú deku si kúpila? To je nejaká novinka? To je taká čo je tá pásikavá? A mali skladom? Tu v BM nikdy nič skladom nemajú, všetko objednávajú....

luly3
24. sep 2012

@kajakaja77 hej tá pásikava 😀 😀 😀 modro, čierno, béžová 😉 to je tá novinka deka ku black melange
mne sa hodí k beige a navy WK ..., no mali ju prv som si zavolala a chcela nechať doviesť kurierom a potom som sa
rozhodla že si pôjdem pre ňu 😀 😀 😀 taaaak som predchvílou prišla

kajakaja77
24. sep 2012

No super.... Tak sa tešíš..... Ja som objednala wk červený ma mám tu deku brown multi stripe a uvažujem nad tou druhou green multi stripe..... Ale len na objednávku..... To ma tak nebavi..... Keď musím čakať.....
Ale určite to bude pekne.... S navy wk....
A tu kožušinku kde zoženieš? A ty by sinto vedela aj upraviť? Lebo ja si netrúfam na take.... 🙂 🙂

kajakaja77
24. sep 2012

@luly3 a ja som myslela, že si z Ba.... A ak sa smiem spýtať od kiaľ si? Možno by som si vedela pre striešku prísť.... Ja som z NR....

patka1987
24. sep 2012

@luly3 aj ja by som chcela tu kozusinku ale do kelu ikeu mam 450 km dalej ;) a inak kde to tam v ikei vlastne maju lebo ked sme tam boli, ani stokke som tam nevidela

luly3
24. sep 2012

@kajakaja77 som asi 80 km dalej od Ba, zahorie
@patka1987 netusim kde to tam maju este som to nepozerala
ale uz je cas to okuknut

luly3
24. sep 2012

@kajakaja77 ja to neviem upravit no moja sestra je krajcirka
Tak ona mi to urobi snaaaaad

magica78
24. sep 2012

@patka1987 v ikei ani stokke nemaju ,z kozusin co tam prdavaju si to podla strihu vyrobia.

klarawerder
24. sep 2012

Babule, rozhodla jsem se to s těmi kožešinkami udělat více oficiálně a přehledně. Kdo chce, ať mrkne na:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=59226558&tab=0

V případě zájmu prosím IP 😉

vevika
25. sep 2012

@klarawerder poslala som ti IP 🙂

lolllka
25. sep 2012

@mimi27712 ...ahoj...ja som tu kozusinu este nijak neupravovala, je vacsia ako original, ale tvarovo sedi...v piebehu tyzdna ju prilozim na kocik a cvaknem ti foto ako to vyzera ked to nieje este prisposobene.. 🙂

kajakaja77
25. sep 2012

@luly3 Aha , tak to necháme na poštu.... 🙂 😉

Dnes chcem behnut do Brendonu v Ba, tam majú tu deku lacnejšie a skladom.... Narozdiel od bm v Nitre..... Som sa rozhodla, že si ju kúpim.... Nech mi to ladí ......

luly3
25. sep 2012

@kajakaja77 aj i ikei ju maju za 39,90 € 😉 😉 😉

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kajakaja77
25. sep 2012

@luly3 v ikei maju deku stokke ?

kajakaja77
25. sep 2012

@teegreen to spojim s vybavenim prace a inymi povinnostami....

luly3
25. sep 2012

@kajakaja77 pardon v kike 😀 😀 😀 ja si to stále mýlim 😝 😀 😀 😀

kajakaja77
25. sep 2012

@luly3 aj na sklade? Priamo k odberu? Ja som bola minule v Brendone a bolo to celkom ok....

luly3
25. sep 2012

@kajakaja77 no kočky tu spomínali tuším že majú aj na sklade 2 - 3 kuse ale netuším 100 percentne
v Brendone som nikdy nebola ani neviem kde je 😉 ak budeš v Blave skoš do BM majú tam zľavy teraz sú hneď vchod vedla avionu 😉

kajakaja77
25. sep 2012

Ok dik, skočím tam a kuknem čo majú nové .... A čo by sa nám ešte hodilo.... 😉

kajakaja77
25. sep 2012

@luly3 Brendon je na Púchovská 10, Blava Rača a to je také oc kde je kik, kaufland a ešte veľa obchodov..... Je veľký a majú široký sortiment. A sú lacnejši ako bm....

luly3
25. sep 2012

@kajakaja77 no niekedy ho pôjdem pozrieť 😉

veronica30
25. sep 2012

baby ktora mate doma uz novy WK?? je tam rovnaka kožušinka ako na starom WK??

mimi27712
25. sep 2012

@lolllka Ďakujem si zlatá.

milankovazuzana
26. sep 2012

Kočky, ak by ste mali záujem o fialové Stokke-vložka, pláštenka, nákupná taška, úplne nové kolieska, prebaľovacia taška, to všetko vo výbornom stave, starostlivo opatrované, ozvite sa 🙂