Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

ustrachana
26. okt 2012

no baby tak ja vam neviem teda, ale musim sa rozhodnut rychlo lebo na obed ideme pre kocik 😀

milankovazuzana
26. okt 2012

@luly3 áno, ja by som zvolila Dark navy, ale ustrachana nechcela nič z minuloroč. kolekcie, takže potom ostáva už iba white.

ustrachana
26. okt 2012

baby kombinacia - moj syn a white je mozna len v pripade, ze budeme mat kity 2 😀DD

mycats
26. okt 2012

@ustrachana ja navrhujem tiez white wk, ten je uuuuuuuuuuuuzasnyyyyyyyyyyyyy 😵

mycats
26. okt 2012

@ustrachana v pohode, to len utries 🙂 neboj sa 😀

martinano
26. okt 2012

@ustrachana ved zober ak manzel vybral, asi mu na tom zalezi, ked sadol k pc a vyberal

ikarkulka
26. okt 2012

@mycats Tak to jo, já jen, že jste se bavily o Bee, tak aby někdo nezačal shánět sněžná kola na Bee 😀

mycats
26. okt 2012

@ikarkulka 😀 😀 😀 😀

mycats
26. okt 2012

@ustrachana kup aj biely a aj cierny a budete mat obaja to svoje 😀 😀 😀

ikarkulka
26. okt 2012

@ustrachana Já jsem koupila BM s black WK, ale nakonec jsem si to rozmyslela a ještě rychle změnila na bílý WK. Ten černý se mi velmi líbí na sporťáku, ale na korbě už ne (ačkoli mám černou ráda), vypadá to jako rakev. Na korbě se mi extra nelíbí ani ten bílý, WK na korbu mi prostě přijde takový neforemný, přijde mi, že celou tu korbu zaplácne a zničí, ale rozhodně se mi na ní líbí víc než ten černý.
A hlavně už mi to pak přišlo moc tmavý. Vzala jsem nožičkový fusak BM (pak teda i modrý), ale i tak mi to přišlo tmavé, zvlášť s tím BM fusakem.
Takže k BM Stokke bych brala bílý (kdybych měla vybírat mezi bílým a černým). Líbil by se mi k tomu i fialový, ale ten píšeš, že jsi měla, nebo červený 😉

ustrachana
26. okt 2012

tak baby a je doma 😀 kocik blue melange a kit navy z kolekcie 2012 som ze uplne paf

kilian
26. okt 2012

@ustrachana foto foto foto!!!! 😵 😵 😵

ikarkulka
26. okt 2012

@ustrachana Jasně, fotku 🙂

ustrachana
26. okt 2012

kocky, ak sa k tomu dnes dostanem tak hodim foto, ale maly je troska nervozny ( asi zubky) tak som rada, ze som aspon nahodila kit a este to nemam dokoncene

ikarkulka
26. okt 2012

@ustrachana Sakra, vidím tvůj nick, tak si říkám, určitě dala fotky 😀 No těším se 😉

ustrachana
26. okt 2012

baby ta kefa co je ku kitu je svetova 🙂 taku som mu hodila tupirku 😀 😀 😀 😀

veronica30
26. okt 2012

@ustrachana ano aj ja som zvadeva na foto🙂))

vevika
26. okt 2012

@ustrachana nevies prosim ta, ci sa da kupit aj samostatne?

klarawerder
26. okt 2012

@ustrachana Jaká kefa? Tam je u toho nějaký hřeben/kartáč? My jsme tam nic takového neměli ☹

ikarkulka
26. okt 2012

@klarawerder Kefa je kartáč 🙂

ikarkulka
26. okt 2012

@klarawerder Jo promiň, já u té druhé věty neviděla otazník 😅

klarawerder
26. okt 2012

@ikarkulka Joo, to vím, že je to kartáč 😀 Však proto se ptám...páč na tom našem muffíku už jsou ty chlupy nic moc, jak to ve sněhu zvlhlo, tak to jakoby zkrepatělo a já nevím, co s tím, aby to vypadalo zase hezky...

milankovazuzana
26. okt 2012

@ustrachana To je kefuľa na kožušky?Ja to češem hrebienkom.Prosím Ťa, hoď aj foto aj ten kefky.Dík.Inak včera som na Stokke prihlásila náš melangáč, šlo to ako po masle 🙂

mima01
26. okt 2012

@ustrachana kefaaaa? Si k tomu nejaku mala? 😕 😕 😕

vevika
26. okt 2012

Charlotte zo Stokke pisala na FB, ze k tymto novym WK a ovcej kozusinke uz bude automaticky aj kefa na rozcesavanie. Akurat neviem, ci sa bude dat kupit aj samostatne 😨

ustrachana
26. okt 2012

@mima01 hej kefa, taka fajna v takom obale, skusila tom to a kitik ma tupirku ako hrom 😀 😀 😀

ikarkulka
26. okt 2012

@klarawerder A co pročesat dřevěným kartáčem? Třeba @ustrachana vyfotí i s tím slibovaným WK 😵
Nebo příští týden mi taky dorazí, tam už by teda měl být, když je to v těch nových, tak taky můžu vyfotit.
Ale my jsme doma kožešiny česali hřebenem s dřevěnýma "štětinama".

ustrachana
26. okt 2012

baby idem vyvesat pradlo a odfotim vam tu kefulu 😀

mima01
26. okt 2012

@ustrachana aj ja chceeeeeeeem 😠 😅

mycats
26. okt 2012

@ustrachana uz sme cele zerave 😀 😀 😀 😀 no konecne ich napadlo k tomu pribalit aj "nadobicko" 🙂