Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

ustrachana
26. okt 2012

@klarawerder no ta zehlicka asi nie je moc dobry napad 😀

mima01
26. okt 2012

@milankovazuzana a z krabice si vystrihnem ten napis stokke a nalepim si to na rucku....urobim si original 😀 😀 😀
Juuuuuj, no cakaaaaaam...my este nemame, teraz nepojdeme par dni von, lebo mame bacila 😒

mima01
26. okt 2012

@klarawerder 😀 😀 😀

milankovazuzana
26. okt 2012

@mima01 presne Miri, my baby sa vynájdeme 😀
Prosím ťa, Denisko je chorý???

mima01
26. okt 2012

@milankovazuzana haha, urobime stokke zo vsetkeho 😀 Napisem ti do nasej, dobre?

milankovazuzana
26. okt 2012

@mima01 jasné Miri ...

pajka7
26. okt 2012

@milankovazuzana myslis ze sa da naozaj nieco podobne kupit? V chovatelskych potrebach? Asi blba otazka,ale nikdy sme nemali ziadne zvieratko...tak nie som zbehla v tychto veciach...co si mam pytat? 😕 Dik 😉

karin187
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milankovazuzana
26. okt 2012

@pajka7 jasné, kúpiš to aj v hypošoch v tých kútikoch pre chovateľov, kúp si kefuľu pre dlhosrsté psíky alebo mačičky.Inak teraz som WK prebehla hrebeňom, zvrchu to prečeše, ale treba to odspodu, aby to rozčeslo tie spodné vrstvy a tým pádom tú srsť krásne prevzdušní a bude taká nadýchaná.

milankovazuzana
26. okt 2012

Ahaaa, huš sme nahodení 🙂 Ufff.

mima01
26. okt 2012

@milankovazuzana aaaaaaw, aky ste kraaaaaaaaasny 🙂 Ja uz to vidim, ze si nechtiska dolamem, ked to budem prezliekat 😅

ikarkulka
26. okt 2012

@milankovazuzana Máš black nebo blue?
Vypadá to úžasně! Kdybych nebyla konzerva (a neučaroval mi ten bílý), tak jsem vzala taky tenhle Purple. Je skvělý 😵

milankovazuzana
26. okt 2012

@mima01 No teda tá strieška je taká prplavá robota, fúúúj, no ale keď musíš, tak musíš 😀 😀 😀

milankovazuzana
26. okt 2012

@ikarkulka máme blue 🙂

lentila.g
26. okt 2012

@milankovazuzana to sa nedá sem nechodiť-to človek musí očumovať tolka nadherá

milankovazuzana
26. okt 2012

@lentila.g no aj ja tu chodím na čumajz 😀

mima01
26. okt 2012

@milankovazuzana no sak vies ako sa ja s tym vzdy prplem a nadavam a potom vam pisem, ze ako na to 😀 Juuuuj, ale uz sa tesim ked budeme aj my taky vyfesakovany. Ja mam zatial len kozusinku namiesto tej clony. A musite prist urcite do ziliny, budeme ako dve vajca rovnake chodit 😀

milankovazuzana
26. okt 2012

@mima01 Mirinka prídeme určite, ale až bude Denisko fit, lebo sa musím s ním pomojkať, lebo inak ochoriem 🙂 .

kajakaja77
27. okt 2012

@milankovazuzana Ahojky ja mám beige a kúpila som wk červený tak dúfam, že to je farebne ok.... 🙂

kajakaja77
27. okt 2012

@milankovazuzana Tak supeeeer, aký ste krásny....... Ten melange je úplne suprový..... 🙂

lubka231
27. okt 2012

@milankovazuzana nádhera, aj ja take chcem. 😀

kajakaja77
27. okt 2012

@mima01 No škoda, by sme aspoňnspolu kočíkali.... 🙂 🙂 Ale ja som z Nitry..... Taknak náhodou niekedy pojdete týmto smerom stačí sa ohlásiť ........ 🙂 🙂 🙂 😉

milankovazuzana
27. okt 2012

@lubka231 🙂

milankovazuzana
27. okt 2012

@kajakaja77 v kombinácii s purple farbičkami je pekný, nebije to, ale je to krásne kontrastné 🙂

milankovazuzana
27. okt 2012

@kajakaja77 tak si to nastyluj priamo na ofic. Stokke stránke a ihneď uvidíš výsledok 🙂

kajakaja77
27. okt 2012

@milankovazuzana Ja som povodne namiesto beige chcela červený ale manžel ma odhovoril, že sa tej farby prejeme..... 🙂 Tak som to poriešila s wk červeným.....
Ale mám aj purple striešku a kombinovať to možem..... Mám to nafotené v albume.....
Celkom sa mi pozdáva keď je beige strieška a tá clona je purple..... 🙂
Teraz sa mi hrozne páči melangáč ale to by už manžel asi nerozdýchal , že by som zmenila poťahy.....možno až keď pojdeme do šporťáčika ....... 😉

milankovazuzana
27. okt 2012

@kajakaja77 viem, viem, ty si kupovala striešku od luly, už som tvoj albumček dávnejšie popozerala.Red WK na beige je pekný, videla som red WK na vlastné oči, je fakt krásny.Budete žiariť na tom bielom snehu 🙂

kajakaja77
27. okt 2012

@milankovazuzana No to teda mudeme..... Už sa neviem dočkať kedy pojdeme na prvú prechádzku..... 🙂 😉

luly3
27. okt 2012

@milankovazuzana 😀 😀 😀 krásny ste 😉 mnooo tak som sa tešila že dám WK a ja ešte chcem melangáč ☹ 😀 😀 dala som tiež namiesto clony kožušku a hotovo 😀

mycats
27. okt 2012

@ustrachana presne ako kefa na macky 🙂