Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kajakaja77
3. nov 2012

@janka2232 Ešte nejak treba?

kajakaja77
3. nov 2012

@janka2232 neskor pošlem aj ostatné rozmery..... Zatial len šírka.... 🙂

janka2232
3. nov 2012

@kajakaja77 dakujem pekne velmi🙂))

kajakaja77
3. nov 2012

@janka2232 inak sa mi to nedalo..... Chcela som aby bolo všetko vidieť..... 🙂

janka2232
3. nov 2012

@kajakaja77 to je super podla tohzo sa bude dat usit este raz dakujem krasne🙂)

kajakaja77
3. nov 2012

@janka2232 tak super.... 🙂

ikarkulka
3. nov 2012

@zonjushe
@janka2232
Emitex dělá ty fusaky i malé - do autosedačky 😉
Nebo potom já mám dobrou zkušenost s fusaky JJ Cole - opět dělají dvě velikosti - do sporťáku a do autosedačky.
Nebo ten Elodie details, ale ten je jen velký a není nožičkový.

Dobrý je třeba taky Aesthetic, u kterého jde odepnout kus spodní části, takže se zmenší nebo zvětší - ten malý je o něco větší než ten autosedačkový. A krásně hřeje.

To jen tak, co mě rychle napadlo a s čím mám zkušenost.

zonjushe
3. nov 2012

@ikarkulka dakujeeem, idem hned popozerat..

ikarkulka
3. nov 2012

Holky, na netu nemůžu najít, jak velká je ta Stokke pletená deka? Klasicky 70x100 cm? Díky.

kajuska01
4. nov 2012

90x110 na strane s cvockami

milankovazuzana
4. nov 2012

Hurááá, konečne pridali do Customise ... black melange, takže hor sa ladiť 🙂 Ja si myslím, že sa priživíme i my s blue..., to je skoro také isté 😀 😀 😀 dokonca tam zaradili aj tú novú dečku 🙂

luly3
5. nov 2012

@milankovazuzana moja a co je to Customise 😀 😀 😀

milankovazuzana
5. nov 2012

@luly3 luly, to máš na ofic. stránke predsa tú zložku, kde si ladíš, zostavuješ Stokke-onehdá som Ti to písla, keď sme ladili Tvoj WK 🙂 🙂 🙂

luly3
5. nov 2012

@milankovazuzana 😉 aha už viem 😅 pametááááááám 😀 😀 😀

wewe8584
5. nov 2012

ahojte baby...tak uz som oficialne aj ja medzi vami vlastnickami 😀 v piatok dosiel, v sobotu sme ho vybalili...este nepochotili ... dark navy...juch, tesim sa ... ale mam troska obavy... v decembri mam termin, takze vanicku budem vyuzivat v zime a nejak sa mi zda mensia ako v obchode 😀 😀 😀 zmesti sa mi tam babo aj vo fusaku? mam emitex fusak..mate niektora skusenost?

milankovazuzana
5. nov 2012

@luly3 bingo!!! 😀

luly3
5. nov 2012

@milankovazuzana no vieš žena na materskej 😉 😀 😀 😀

milankovazuzana
5. nov 2012

@luly3 😀

ikarkulka
5. nov 2012

@milankovazuzana
@luly3
Akorát tam zase nedali ten modrý fusak 😝

A posunuli Xplory na druhé místo za Crusi. Tak ne, už je zase na třetím 😅 Co tam s tím dělají? 😀

ikarkulka
5. nov 2012

@wewe8584 Jasně, že se ti tam vejde 😉 Ta korbička je velká dost. Porovnej třeba s korbičkou na Casualplay S3, ta mi teprve přijde malá.

junkfoood
5. nov 2012

baby, ake mate fusaky do autosedacky? ja som si myslela ze tam krpca narvem v tej nozickovej, ale ta je asi moc velka, co?

vevika
5. nov 2012

@junkfoood ten nozickovy do autosedacky nenapchas. Fusacik Stokke co je urceny do vanicky je vhodny aj do autosedacky - ma vzadu otvory na 5-bodove pasy. Ja som pouzivala len fleecovu zavinovacku Emitex, teplejsi fusak sa mi do auta nezdal vhodny, aby sa mi mala nespotila.

wewe8584
5. nov 2012

@ikarkulka no tak potom som kludna, ja som sa az zlakla..dost uzka mi prisla ta vanicka..hned som brala fusak a skusala ako sa tam vymera 😀 😀 ... uvidime ...hadam dobre....no mensiu vanicku si uz neviem predstavit...casualplay ma este mensiu? des 😀 😀
@junkfoood my sme kupovali emitex, ale nie ten na velke dieta, ale zavinovacku zimnu...to je do 13 kg a da sa dat aj do sedacky, do vanicky aj sportoveho.... 🙂 stoji okolo 23 eur, nas ale vysiel na 35 libier :( nemali sme inu moznost :(

junkfoood
5. nov 2012

@vevika @wewe8584 diky, baby..tak idem hladat, nech mi krpec nezmrzne, len co sa vyliahne..

wewe8584
5. nov 2012

@junkfoood tak len kukuc cim skor, lebo my sme chceli zo svk objednat, ale co sme pisali do par internetovych obchodov, kedy to mozu dodat nasim domov na svk, tak nam vsade pisali, ze 4-5 tyzdnov...vraj vyrobca nestiha ci co... 🙂

junkfoood
5. nov 2012

@wewe8584 no uz to pozeram, len musim najst nejaku bez macikov a inych infantilnosti, ja som na to alergicka.. 😀 😀 😀

wewe8584
5. nov 2012

@junkfoood uf 😀 tak to skoro vsetky maju take vysivky tusim...akurat sa mi zda, ze na tych ciernych je to ovela viditelnejsie..neviem 😀 ale predtym nez objednas, napis im mail, kedy ti to asi dorucia, lebo oni aj ked maju napisane, ze na sklade, tak to mozu mat len inu farbu a nakoniec budes cakat naozaj mesiac 🙂 a potom napis, aky si objednala 🙂

ikarkulka
5. nov 2012

@junkfoood Na předchozí stránce jsem taky dávala pár tipů na fusaky do autosedačky 😉

Zapomněla jsem tam napsat, že Elodie Details dělá přímo do autosedačky, je to takový pytel s rukávy a kapuckou.

ikarkulka
5. nov 2012

@junkfoood
@wewe8584
No jo, na těch malých Emitex fusacích je medvídek ☹ To mi taky vadilo/vadí.

Dobré jsou ještě fusaky do autosedačky Maxi Cosi, taky ho máme. Je dělaný sice přímo na MC (v barevných odstínech), ale pasuje samozřejmě do každé autosedačky.

junkfoood
5. nov 2012

@ikarkulka noo, tie ED vyzeraju guuut..