Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mona1981
21. nov 2012

Neviete mi púoradit ci by noekto vedel usit taketo rukavniky na bugaboo ?

penelopa
22. nov 2012

Áno na bazáriku šije jedna pani na všetky druhy kočíkov.

mona1981
22. nov 2012

@penelopa ako sa vola?

penelopa
23. nov 2012

Neviem,treba to nájsť.Ale tuším je to češka a šije kooopec vecí.

riki1
23. nov 2012

@chantalhumenne ja budem môj predávať po zime ,už ho veľmi nepoužívame ,ale na zimu ho ešte chcem nechať ,mám blue s vaničkou ,autosedačkou ,fusakom ,taškou ,slnečníkom ,držiakom na pohár a dvoma vložkami -letnou a zimnou 🙂

ladymacbeth
23. nov 2012

Holky, nebudete někdo prodávat letní kit pro chlapečka?.... Nejlépe blue pixel a nebo puntíky? 😀

ikarkulka
23. nov 2012

@ladymacbeth Když ještě chvíli počkáš, tak možná jo 😀 Čekám, jestli přijdou s nějakými novými a s jakými.
Jinak mám blue pixel, úplně nový.

ladymacbeth
23. nov 2012

@ikarkulka já na to na tu vůbec nespěchám.... 😀 ptám se jen tak orientačně, že bych se s někým domluvili předběžně.... Takže kdyby jsi se rozhodla tak písni do ip. 😎

sweet81
24. nov 2012

Holky,já jsem naštvana☹ Dneska jsme byli s manželem v babyparku,že si objednám konečně kočárek skotte a manželovi se na živo nelíbí,takže jsme ho zatim neobědnali☹ Jo a to tam přišly dvě ženský,který řekly u toho kočárku jak je hnusnej a to manželovi nahrálo do karet. Vim,že bych si ho vydupala,ale moc se mi do toho teď nechce když se mu nelíbí. Pak jsme jeli ještě do malvíka a mě se prostě žádnej jinej nelíbí a příjdou mi všechny na jedno brďo. Ani jsem se nezajímala jaký jiný kočárky jsou dobrý. Ach jo teď nevim jakej☹ Jsem z toho pěkně otrávená ☹

vevika
24. nov 2012

@sweet81 no, ved este mas dost casu, tak skus nechat manzela "vykvasit" , snad zmeni nazor 😉 A hlavne mu vysvetli, ze ho budes pouzivat najcastejsie ty, takze je dolezite, aby sa pacil tebe a hlavne aby bol kvalitny a prakticky a to Stokke urcite je 🙂

sweet81
24. nov 2012

@vevika Ještě počkám a uvidim. Diky🙂

maminamaja4
24. nov 2012

@sweet81 U mna bol ten isty problem, mna to uz nepreslo a manzelovi sa potom tiez zacal pacit a vymäkol. A odvtedy som nelutovala,ze ho mam. A teraz chodi rad kocikovat,lebo sa baby za nim obzeraju.

sweet81
24. nov 2012

@maminamaja4 Já taky oufám,že změni názor🙂 Nechci ho k tomu nutit. jinak fakt nevim jaký kočárek bych si vybrala.

kajakaja77
24. nov 2012

@sweet81 u nás to bolo opačne....mne sa nepáčil a zdal sa mi nepraktický a manželovinsa hrozne moc páčil.....a ja som chcela iný tak mi povedal kúp si ho ja som to spravilala a on od známeho doniesol Stokkáčk ake ten predchodzí model a povedal, že skús a poronaj..... No bolo to neporovnateľné.... Mala som ho doma asi týždeň lebo ten známy ho predával. No a ako som sa naň pozerala som sa do neho zamilovala a išla som pozieť nový a už som túžila len po ňom..... A za pár dní ho vyskúšam aj naživo vonku s Elinkou..... 🙂 😉 neboj manžela ukecáš..... 😉

vevika
25. nov 2012

@kajakaja77 @sweet81 mne sa síce dizajnovo páčil, ale tiež som mala pocit, že nebude dosť praktický, ale manžel bol z neho úplne nadšený. Ja som zvažovala medzi Quinny, Concord Neo a Stokke a moj muz rozhodol, že bereme Stokke 🙂 za čo som mu vďačná, lebo kamoška si potom kúpila Concord Neo, takže som mohla porovnávať "live" a Stokke vyšiel jednoznačne ako víťaz (čo uznala aj tá kamoška) 🙂 🙂

kajakaja77
25. nov 2012

@vevika Ja som si kúpila Jane Muum a tiež Stokke neporovnatelne lepší..... A neľutujem ani minútku, že som ho vymenila a Jané som predala...... 🙂 a mala som možnosť porovnať aj s concord fusion a to je tiež o hooodne iné ako Stokkáčik..... Prste jednotka mezi kočíkmi..... 😉

veronica30
25. nov 2012

ahojte chcem sa opytat ci aj vam na stokke trosku tak pocut koleso ked zabacate.Ked ide kocik rovno tak v pohoden nic nepocut a ked zabacam tak jedno koleso mi tak puka.hm?

vevika
26. nov 2012

@veronica30 mne začal po roku jazdenia po cestách-necestách (teda skôr necestách) hrkotať a tiež mi akoby pukalo v koliesku, manžel mi ho vywapkoval a podoťahoval všetky šróbiky, ktoré našiel (a že ich bolo 🙂 ) a išiel ako hodinky 🙂

mamina19844
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronica30
26. nov 2012

@vevika no budem musiet asi aj ja podotahovat lenze moj je uplne novy a puka mu v kolese nieco .hm?

klarawerder
26. nov 2012

@veronica30 Zkus kolečka oddělat, vyčistit, promazat a dát zpátky...anebo celkově-jak píše @vevika, svěřit ho manželovi, vyčistit ho, podotáhnout....je možné, že se ti někam dostal nějaký kamínek nebo nějaká nečistota, která tam dělá neplechu...

tuttifrutty
26. nov 2012

Ja ho mám je super milujem ten kocik a jeho image 🙂 tiež ma od neho najviac odhovarali že je neprakticky že budem ľutovať a neviem co... (Najviac na neho nedávajú ty čo si ho nemôžu dovoliť)
A opak je pravdou je to najlepši kocik 🙂
Mám k nemu vanicku,športovú časť, autosedacku, summer kit, aj winter kit s fusakom...
BTW od marca j na predaj za 1000 e komplet výbava 😉)

ladymacbeth
26. nov 2012

Můžete mi prosím Vás někdo vysvětlit, proč je tenhle kočárek tak kontroverzní???? Jak mi někdo může napsat, že lituje moje dítě a že bude mít zdravotní následky.... Že se tam nemůže v zimě vejít, že nepraktický a malý????Jak někdo může napsat takouvou srač.., když ho nikdy nepoužival????? A že ho mají jen dámičky co se ukazují, že na to maji..... ???? Co je to za blábol??? Jiné kočárky v kombinaci s doplňky jako jsou Bugaboo, iCandy, Mima neno Joolz stojí obdobně, tak proč tyhle kočárky nevzbuzují takovou vlnu nevůle???

Miluju tenhle kočárek, nikdy jsem nelitovala, že jsem si ho pořídila a než bych ho prodala, tak bych si radši prodala ledvinu 😀

ifkael
27. nov 2012

@tuttifrutty hlavne to bude asi v tom, ze maminy niektore, co ho maju prehlasuju, ze kto na stokke nadava, nemoze si ho dovolit...

tuttifrutty
27. nov 2012

@ifkael taká je moja skúsenosť 😉
Každá Mamina ktorú poznám a ma stokke je s ním spokojná a tie co ho nemajú tak nedávajú na neho už len z princípu

ifkael
27. nov 2012

@tuttifrutty tak v mojom okoli je vela ludi, co ho nemaju a povedia ze pekny. Co si myslia naozaj ma nezaujma.

Hocijaka teutonia vyjde ako stokke ...ci ine kociky... a vyhlasovat, ze na neho nemaju preto nadavaju- je divne.

Ma iny dizajn, preto sa kazdemu nemusi pacit. Tak ako mne sa nepaci xy inych kocikov.... to uz je o chrbtovej kosti, ked Ti to niekto povie do oci. Treba si nachystat adekvatnu odpoved, co ich prefacka😀

tuttifrutty
27. nov 2012

@ifkael no podľa mna nie je na tom nič divne lebo ľudia sú pokritci... A malo kto povie na rovinu že je pekný páči sa mi al nemôžem si ho dovoliť, tak radšej povie že je neprakticky, maly, že je to kocik len na paradu a neviem co 😀
A mne bolo vždy jedno kto si co mysli len sa na tom smejem Haha

tuttifrutty
27. nov 2012

@ifkael a ešte k tej tejtonii možno stojí porovnateľné... Ale kto bude kupovať stokke v základnej výbave!?
To by som kúpila radšej lacnejší kocik ale 100% všetko co k nemu potrebujem.
Takze ked si to zratas stokke je asi o 700 e drahší

ifkael
27. nov 2012

@tuttifrutty zalezi, kde kupujes 😉 a co potrebujes...
😎

maminamaja4
27. nov 2012

Preco sa bavit stale o cenach,pre nas,co ho mame ma nevycislitelnu cenu, a tie obmeny a moznosti vytvorit jedinecny model su super. Predsa tak ako niektorym chlapom nezalezi na tom ake auto maju,hlavne, ze jazdi, tak su aj zeny,ktorym nezalezi na takych detailoch. Ale je to ich rozhodnutie, nikto nehovori,ze zle. A nase rozhodnutie je stokke a sme radi, ze mame tu moznost ho vlastnit. Ja by som ho urcite nemenila. Je super,aj mone dieta je v nom spokojne a to je to podstatne, usmievame sa obaja a ak to niekoho stve,neriesim,uz som dost velka, a okrem toho je aj dost prajnych ludi.