Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

milankovazuzana
24. jan 2013

@ijanka27 jáj, to asi nie

ijanka27
24. jan 2013

@miskasitka Pri kočíkoch mali 50 Eur, takže to by bolo asi jedno...

simuska1976
24. jan 2013

@ijanka27 napodobne, ale ja už googlim🙂

kalista
24. jan 2013

@milankovazuzana ja mam rovnaku nepouzitu len nie je stokke a nikdy nepouzitu som dostala a je mi na 2 veci

kalista
24. jan 2013

@ijanka27
@miskasitka isto pošlú, poštovné je cca 30€

kajakaja77
25. jan 2013

@milankovazuzana No na moje stoličky toneviem dať ☹ inak by nám to problém vyriešilo....

milankovazuzana
25. jan 2013

@kajakaja77 My máme bežné, sedí to perfektne, je to až do 40kg.

kajakaja77
25. jan 2013

@milankovazuzana určite je to super, verím ale my máme stoličky s tým vysokým operadlom..... Tam to veru nedám... 😒 😒

milankovazuzana
25. jan 2013

@kajakaja77 Jasné, ty máš asi také stoličky ako má Ivka, na také to určite nejde.

kajakaja77
25. jan 2013

@kalista prosím poraď, tie vankúšiky sa na trip trap stoličku dajúmupevniť aj keďmnepotrebujem tú plastovú zábranu? Pre menšie bábo..... Alebo potommsú nejaké iné vankúšiky,?

kajakaja77
25. jan 2013

@milankovazuzana no len nie koženné 🙂 🙂 🙂 😎

kajakaja77
25. jan 2013

@milankovazuzana Pozerala som tú trip trap na babyonline.de ale s poštou to vyjdentak ako u nás.... 😢 lebo to poštovné to predražuje......

milankovazuzana
25. jan 2013

@kajakaja77 http://www.stokke.com/highchair/tripp-trapp/acc...

Ten vankúšik pod zadoček sa kupuje samostatne, je to po celej ploche, systém-ako to drží neviem, ale myslím si, že sa to zapne na sucháč, ale Katka Ti povie presne @kalista

milankovazuzana
25. jan 2013

@kajakaja77 áno, ja to tam chodievam pozerať, ale už som videla na ňu akciu aj tu na SK, len treba striehnuť.

kajakaja77
25. jan 2013

@miskasitka
@ijanka27
@simuska1976
Baby keby sme sa spojili a objednali naraz z tej nemeckej stránky tie stoličky? Vyšlo by to lepšie.... Či? Jedna z nás by to objednala a prebrala a potom by to rozposlala poštovým kuriérom ten má dobré ceny.... 🙂
Či nie??

kalista
25. jan 2013

@kajakaja77 ten vankus pod zadok sa da upevnit aj bez tej plastovej casti, ale myslim, ze to nemaju a ani im nejak nechyba

kalista
25. jan 2013

Uuups pisla som to jak madar 🙂 moji starsi nemaju ten vankus a nevadi im to.

miskasitka
25. jan 2013

@kajakaja77 celkom dobry napad,tak by sa platilo len jedno postovne z DE ale neviem ako by to bolo s prip.reklamaciou ak by sme mali jeden spolocny doklad ...preberiem to s manzelom 🙂

kajakaja77
25. jan 2013

@miskasitka doklad sa nakopíruje a je to....

miskasitka
25. jan 2013

@kajakaja77 tak to je potom ozaj super,idem sa popozerat aku kombinaciu by som chcela .... 🙂

segafredo
25. jan 2013

Prosím poraďte-koupila jsem kočárek v barvě beige a chtěla bych k němu přebalovací tašku - originál se mi ale nelíbí a na nějakou,která by k tomu kočárku šla jsem nenarazila, nevíte o něčem?Kdyby jste na něco narazily, dejte mi prosím vědět. Když už se mi taška líbila, tak neměla ty kroužky, aby se dala pověsit☹ díky

simuska1976
25. jan 2013

@kajakaja77 Ja si z tej nemeckej stránky chcem objednať aj kocik, musím pozriet v akom je to meste, či by som tade nemala aj cestu🙂

simuska1976
25. jan 2013

Babulky, tie co chodievate na tuto stránku http://www.babyonlineshop.de/, alebo z nej objednavate, mohli by ste mi poradiť prosim ( moja nemčina je katastrofálna ) 🙂
1. Ta akcia na Stokke (konkrétne Xplory) platí len do 31.1.?
2. Tie ceny platia len online alebo majú nejaký obchod, kde sa to dá zobrať osobne, ak áno tak kde?
3. Pri objednavani sa musí zaplatiť hneď cez internet alebo stačí aj pri dodani?
4. A ak ste už niektorá objednavala kocik, koľko bolo postovne?

Ďakujem 🙂

segafredo
25. jan 2013

nevíte, zda se nějak liší model 2012 a 2013? Mám jej v neděli vyzvedávat a vůbec teda netuším, který model jsem objednala-rok tam nikde nebyl vyznačen,toho jsem si všimla až na německých stránkách, co sem dala
@simuska1976

luly3
25. jan 2013

@segafredo stokke nieje model 2012/2013 je 2012 a jedine v potahoch je 2013 black melange ostatné sú 2012...., potom 2013 je scott a crusi 😉

milankovazuzana
25. jan 2013

@luly3
@segafredo Nemci vo svojom e-shope to ale tak uvedené majú, tak tomu bude tak.Ja som pred koncom roka zachytila šumy, že nákupná taška by mala mať navyše pláštenku, čo by som ja osobne teda uvítala, možno v tom bude rozdiel...neviem, ale farby ostávajú pôvodné, treba napísať Charlotte, ona podá vysvetlenie najlepšie...

luly3
25. jan 2013

@milankovazuzana 😀 ty vieš všetko 😀 😀 😀 vidíš ja som ani o tom nemala šajnu 😉

milankovazuzana
25. jan 2013

@luly3 no ale ja fakt neviem, či to už je s tým pláštikom alebo bez, ale malo sa to s tým začať vyrábať 🙂 🙂 🙂

milankovazuzana
25. jan 2013

@luly3 alebo tá pláštenka má byť tak urobená, aby zakryla aj tašku-čo si sa mi marí... na Orbite sú páštenky priamo zabodované v bagoch..., ale ako to vymysleli v Stokke a či už vôbec, to netuším

mimi27712
25. jan 2013

kocky skuste pozriet tie stolicky aj na www.newkids-online.de. Ja som odtial objednavala moj wk a posta bola len 30€.