Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

luly3
4. feb 2013

@janka2232 radšej nepísať, bo zrazu sa tu objavia náhodne rozklikaváčky 😀 😀 😀a veru pánečku potom je toho moc 😝 😀 😀 😀

luly3
4. feb 2013

@dolcee ahoj beige je krásny 🙂 mne sa ani nejako nešpinil, ale bola som veľmi opatrná 🙂 ak ti chytne nejaké dieťatko a má trošku zapatlanú ručinku tak ju tam budeš vidieť..., najviac sa mi špinilo madlo a šilt bo to som najčastejšie chytala do ruky... ale všetko krásne operieš a máš zasa ako nové 🙂

kajakaja77
4. feb 2013

@teegreen nie je to fejk, je tooriginál aj so zárukou akurát bez tých obrovských marží obchodníkov kde platíš aj prenájom obchodu, ľudí a zisk..... 😉

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
samot287
4. feb 2013

@teegreen Vy máte asi veľmi zlé ráno 😉

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kajakaja77
4. feb 2013

@teegreen prečo útočíš na niekoho kto tebe nič neurobil? To že ti odmietla niečo predať nie je dovod na osočovanie. Sú tu kočky čo nakúpili a neoklamali sa.....

samot287
4. feb 2013

@teegreen nie len to som si vytlačila,ale aj krivé obvinenia a urážky.takže ak nemáte hanbu ma tu urážať a potom sa mi ozvať s typom vety AHOJ,mám záujem a hrať sa,že ja som ťa neobviňovala z ničoho na diskusii,tak to musite byť veeľmi unikátny typ človeka.všetko len to dobré Vám prajem a nebojte nič všetko zlé sa raz vráti a ani neviete z ktorej strany sa Vám to vráti.pekný deň a čoskoro dopísania.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka2232
4. feb 2013

@samot287 nedaaj sa kaasli na ne nechapem na co to tu riesia ked nechcu nech nekupiaa ved nikoho do nicoho netlacis 😀 😀 😀 😀 😀 ja teda spokojna som a aj budem urcite

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ustrachana
4. feb 2013

Myslim,ze tato diskusia uz smeruje uplne inde.naco sa tu hadate a osocujete?citam a chodim sem uz dost dlho a pamatam si,ze pred casom tu tiez niekto kupoval stokke lacnejsie a nebolo to od ofic.predajcu ale menovat nebudem.....nech si kazdy kupi tam kde chce, co chce a naco ma.naco sa tu vzajomne urazate?verim tomu, ze keby ste mali kazda 100% istotu o zaruke a povode veci od @samot287 tak nakupujete ako o zivot.aj ja som s nou komunikovala,je to prijemna osoba a svoj nazor som radikalne zmenila.a aj nazor na tuto diskusiu lebo je to tu o niecom uplne inom ako to byvalo.....

samot287
4. feb 2013

@teegreen ten koment bude potrebné vysvetliť.takže ak máte podložene a overené informacie o našom tovare,že je kradnutý,fejk,tak to predložíte už kompetentným osobám.

kajakaja77
4. feb 2013

@ustrachana asi tak..... Celé sa to tu zvrháva a smeruje o ohováraniu a robeniu si zle..... Ale toto bolo vytverené úplne pre niečo iné.... Máme si tu poradiť a pomocť a nie sa osočovať.... 😢

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
samot287
4. feb 2013

@teegreen včera sa tu používali dosť silné slová,takže bude namieste ich vysvetliť a dozvedieť sa pravdu.aj Vám pekný deň.

ustrachana
4. feb 2013

@kajakaja77 ale naco tu preboha riesi niekto nikoho kde bude alebo nebude kupovat kocik? ved toto je snad kazdeho osobna vec, preboha.to o com tu uz je? aj ja som poprosila @samot287 o kocik a dalsie veci a absolutne nemam problem to sem napisat, nebudem tu niekoho urazat a v IP vypisovat ine
je to tu len o osocovani, urazani a zavisti, len sa tu kazdy predbieha kolko ma kitov a viac doplnkov na stokke a podobne
mnohu tu osocujete zaruku a ak je na bazare nieco za facku tak uz mate zaujem a vtedy nikoho nezaujima zaruka
absolutne sa tato tema dostava do inej roviny, ale o uprimnosti to tu nie je, o tom som sa presvedcila uz pred par mesiacmi a pred par dnami opat....

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milankovazuzana
4. feb 2013

@ivanka.7 Ivka, úplny súhlas. 🙂

dolcee
4. feb 2013

@luly3
@kajakaja77 holky, děkuji za informace. Take jsem koukala na melangače- meli ho za stejnou cenu a vím, ze jste tu psaly, ze je hodně praktický. Ale když ja miluju béžové barvy a na léto chci k nemu dokoupit ten tečkovaný SK (ale jeste čekám jestli budou nejaké nové barvičky). Snad mi přijde nyní během února (februara), už se moc těším. 😵

ivanka.7
4. feb 2013

@milankovazuzana Nebudem uz na dotycnu pani reagovat, lebo som si vysluzila len osocovanie, sranda je, ze ani jednu z tych pani nepoznam. Nuz ale ked niekto pise "večinou", tak sa ani necudujem, ze nevie citat s porozumenim. Prajem pekny den a aby preslo aspon par dni, kym budes znovu aj ty za debila :D na MK zacinaju byt take dni vzacnostou.

milankovazuzana
4. feb 2013

@ivanka.7 Máš pravdu, ja končím v tejto téme nadobro, i v súkromnej.Stačilo.Chodievala som tu rada.

kajakaja77
4. feb 2013

@milankovazuzana ale mica neber to tak.....

blondiee83
4. feb 2013

@ivanka.7 Aj ja suhlasim 🙂 tiez som jej napisala, nech skusi dobre pisat, potom my budeme vediet dobre citat 😀 ale to uz sa vysmievam 😀 😀 @milankovazuzana pekny den baby, nebudeme si ho predsa kazit ...🙂

milankovazuzana
4. feb 2013

@blondiee83 Aj tebe moja 🙂 Vidíš, chcela som sa ťa popýtať a to tam, kde si kúpila kočiarik bola čiste iba špeciálka na na túto značku, alebo tam predávajú aj iné.

luly3
4. feb 2013

žienky 😉 môj názor som napísala..., nikoho som ním neosočovala ani neurážala
ešte raz hovorím...
Áno, ja si kúpim radšej SK za 110 € nový, ako za 125 € použitý, to je všetko čo som chcela, a nehanbím sa za to 🙂 prajem vám pekné písmenkovanie

vralen
4. feb 2013

potrebujem poradit. ake typy vajicka sa daju nakliknut na stokke xplory. nechcem original stokke, lebo je draha. aj maxi cosi sa mi zda dost. je este aj ina moznost? dakujem.

sabrinka26
4. feb 2013

@teegreen 🙂) kiez by si mala pravdu 🙂 potom vam dam vediet a budeme vsetky reklamacie riesit cezomna 🙂

kajakaja77
4. feb 2013

@vralen ešte je peg perego primo viagio tri fix.... Ja ju mám a je suer ja som veľmi spokojná.... 🙂