Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

jannie88
14. mar 2013

@kajuska01 a můžeš mi prosím třeba do IP napsat více informací nebo poslat na email : janafilip@centrum.cz fotky???? Moc Ti děkuji 🙂

jannie88
14. mar 2013

@cawes Tak červený jsem taky našla za pěknou cenu, ale to se nelibilo zase manzelovi, ten by nejradeji hnedej a nebo ten bezovej a fialovej by mu nevadil...mozna se na to vykaslu a vyberu si proste podle sebe, stejne s tim bude jezdit hlavne ja a ne on :D :D

kajuska01
14. mar 2013

@jannie88 vid moj bazar...

jannie88
14. mar 2013

@kajuska01 a kde?? nejak to nemuzu najit ☹

jannie88
14. mar 2013

@kajuska01 uz jsem ho našla

jannie88
14. mar 2013

@kajuska01 No je krásný ,co Ti budu povídat...akorát nemůžu dát takovou cenu jen za sporťáček, kdyby byl s hlubokou korbičkou ,tak bych to brala...A proc jdes do jineho, nejsi spokojena?

cawes
14. mar 2013

@jannie88 joooj cerveny je nadherny, teda vsetky su nadherne od stokke

kajuska01
14. mar 2013

@jannie88 mala odmieta kočik uz len po svojich.....som z toho na nervy...

jannie88
14. mar 2013

@kajuska01 Jo to rika hodne maminek, ze deti jakmile pak chodí, tak už do kočáru nechtějí ☹

kajuska01
14. mar 2013

@jannie88 ved to..... ☹

jannie88
14. mar 2013

@kajuska01 Jinak jsem si vsimla na tech fotkach, jake ma mala super botky !!!Ty jsou luxusní, krásný!🙂

kajuska01
14. mar 2013

@jannie88 to su next paradne mali sme 4 a teraz sme zohnali 5

jannie88
14. mar 2013

@kajuska01 jsou fakt boží!🙂

kajuska01
14. mar 2013

@jannie88 tu su lepsie odfotene

jannie88
14. mar 2013

@kajuska01 Ty jsou fakt dokonalý!!!! A ted jak se koukám na malinkou, tak jsem si uvedomila, ze to jsem videla ji tady na te strance v konverzaci https://www.modrykonik.cz/diskuse/na-kocikovani... 😀 Jsem to vcera prochazela a volala jsem na manzela, at se jde podivat, jak v tom vypada ta holcicka roztomile v tom Stokku 🙂

jannie88
14. mar 2013

Holky kupoval jste někdo Stokke na ebay nebo v zahraničí přes internet?? Máte s tím někdo prosím zkušenosti? 🙂

vevika
14. mar 2013

@jannie88 keď to tak tu pozorujem, tak väčšina dievčat kupovala cez internet z nemeckej stránky www.babyonlineshop.de (dúfam, že som to napísala správne).

jannie88
14. mar 2013

@vevika Ted na to koukam, ja jsem chtela spis starsi no, ale cena je pekná 🙂

cawes
14. mar 2013

@jannie88 co sa tyka zahranicia ja osobne by som to neriskovala, nemozes nic vyskusat musis sa spolahnut len a len nato co je tam napisane plus ak zozenies stokke xplory za cenu 580 euro ako si pisala o tom bezovom tak urciite sa pozriet vopred. Ten kocik stoji s prislusenstvom vela penazi a vzdy je to podozrive ked niekto zrazu predava cely kocik xy veci k tomu za malu sumu. Tie kociky kupis tak za 680 euro

jannie88
14. mar 2013

@cawes No právě, že než jsem stihla reagovat, tak kočárek už měl zamluvený a koupil ho někdo jiný ☹ ☹ A to tu sedím od rána do večera a hlídám to...já jsem ochotná za něj dát za starší v dobrém stavu cca 700 euro, al ne jen za sporťák, ale i s hlubokou korbičkou...tak snad něco seženu, mam jeste čas do července..

cawes
14. mar 2013

@jannie88 no tak to je idu rychlo prec, z toho si nic nerob ja som nasla kocik tiez uz pouzivany ale len 6 mesiacov, s prislusenstvom sommer kit, maxi cosi, adaptery, fusak, vanicka ,sportak za 680 euro dohodla som sa ze ho kupim a nakoniec ho predal inemu som plakala cely den.

cawes
14. mar 2013

potom sa moj nahneval dotiahol do obchodu a kupil novy 😀
teraz mam novy ale len sportak no ale zostane pre druhe a postupne dokupim vanicku atd.

ivanajelinek
15. mar 2013

Ahojte. Ja tiez pozeram Stokkace na nemeckom e-bay a cez inzeraty. Len cisto sportak sa da zohnat uz od 350eur a teraz som nasla tyrkysovy aj s vanou,nejake to prislusenstvo za 400eur. Tiez sa toho bojim,len tak to kupit ked to nevidim. Zijem sice v Nemecku,ale vsetko je to od nas dost daleko. Tak tiez mam dilemu ci radsej novy,alebo pouzity.

milankovazuzana
15. mar 2013

@ivanajelinek tyrkysový? Tak to za tie oeniaze áno, lebo to je starší typ Stokke, nové sa tyrkysové nerobia.

ivanajelinek
15. mar 2013

@milankovazuzana Ano väcsinou predavaju tyrkysove, alebo zelene. Cervene tak od 500 eur a viac a aj bezove nie su nejak drahe.. A nasla som aj black melange,malo pouzivany za 400 eur. Som jej pisala ci ho este ma, tak som zvedava 🤐

ivanajelinek
15. mar 2013

Ozaj a je nejaky rozdiel medzi V2 a V3?

jannie88
15. mar 2013

Ahojte. Tak jsme se nakonec s manzelem rozhodli koupit nový přes tento obchod : http://www.usarinky.cz/. Super cena a kdyz objednáte do dneška, tak je sedačka IZI Go zdarma 😉

klarawerder
15. mar 2013

@jannie88 Tak to je dobrá nabídka...akorát počítej, že po Izi go budeš kupovat ještě jiné vajíčko, protože se ti tam prcek nevejde, je strašně malá...

jannie88
15. mar 2013

@klarawerder díky za radu...a jak dlouho se mi tam prcek myslíš vejde??? Je to srovnatelná doba např. s maxi cosi ?

klarawerder
15. mar 2013

@jannie88 No, právěže absolutně ne...MC je o dost větší...My měli MC Cabriofix a tam se mi vešla malá ještě ve 14 měs 🙂 ...což bylo dobrý, protože další váhová kategorie byla od 9kg a to sotva měla. Izi Go je fakt prťavoučká, měla jsem ji v ruce v Baby Parku. Musím říct, že je krásná, dobře a kvalitně zpracovaná...s tím, že naši malou bych tam dala tak do 6, max. 8měs - za předpokladu, že by nebyla zima a malá nebyla ještě k tomu nabalená do kombinézy...