Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lia
11. feb 2010

skoda,ze existuju aj takito ludia 😔 😀

lizatko1009
11. feb 2010

prosim vas uz to nerieste zmierte sa s tym, ze su aj taki ludia co sa im to nepaci

petinax5
11. feb 2010

My sme zmierené, len ty nie si. Ja osobne nikomu neberiem, že si povie svoj názor, pokiaľ vie o čom hovorí. Počúvam len tie, čo majú skúsenosti. A ak nemajú, tak mi stačí len že sa im to nepáči. Ale ty si riešila veci a ktorých vôbec nič nevieš. A tie "decká" , tak to si prepískla. Ale to svedčí o tvojej inteligencii. Svoj názor na teba nebudem komentovať a nechám si ho pre seba. Ale tie maminy čo toto čítajú, určite otvárajú ústa a s tebou sú "stotožnené"-si sa predviedla 😲

lia
11. feb 2010

ty sa zmier s tym,ze potrebujes pomoc,lebo vypisovat cudzim ludom do ip,ze si pi.. je chore.dohovorila som,nebudem tu s tebou stracat cas

petinax5
11. feb 2010

...toto je "MAMINKA" na úrovni. Ľutujem to bábo a aj jej manžela.

petinax5
11. feb 2010

Pre lízatko: ani mne nevypisuj do IP. Nepotrebujem ťa už riešiť. Prečo to nenapíšeš do témy? Nech všetci vidia aká si inteligentná. A choď na návštevu aj do iných tém-aby aj tam o tebe vedeli.

lizatko1009
11. feb 2010

TAK MILE BABIKY PROSIM VAS UZ MA TU NERIESTE? NIESTE JEDINE NA SVETE, NIESOM ANI JA JEDINA KTOREJ SA TEN KOCIK NEPACI, NEPISTE SOMARINY V ZMYSLE ZE LUTUJEM atd, ja mozem to iste o vas napisat, uz dost bolo, ja som napisala moj nazor, tak nato rychlo zabudnite, viem dala som vam chorbaka do hlavy, ale uz psssssssssss mam dobry dnik a nemienim sa hadat, nemam o to zaujem proste som napisala, lebo ja co na srdci to na jazyku, ale radsej som si mohla zahryznut, uz tu viac prispievat nebudem, lebo vidim ako sa hned k tomu staviate.

petinax5
11. feb 2010

My sa staviame úplne zodpovedne. Obhajujeme len niečo, o čom ty môžeš len snívať. Choď na iné témy a rieš kočíky napr.VYROBENÉ V ČÍNE /prepáč, nie kočíky, lebo to ty nepoznáš, ale KÁRY-tak nejak si to nazvala keď si mi písala do IP/. Tak rieš-rieš. A uvar si nejaký ukľudňujúci čajík a vyplač sa niekomu na pleci - lebo si CHORÁ.

lindda
11. feb 2010

Cafte ja som mala casuaplay S4 a uz pred 3 rokmi som po stoke pokukovala ale teraz sa chystam na druhe a isto si kupim stoke je uzastny krasny a hlavne mimoriadne kvalitny. Moz sice vravi ze je z vesmiru ale ved kocikujem ja je fakt uzastny 🙂 a co sa tyka ceny pisu sem asi iba take co nevozia deti v takku ci ako sa to pise bud na neho mam alebo nie a viac nepisem ja ho chcem a nastastie nemusim riesit 3 kobi za cenu 150eu ,,,,

nemko
11. feb 2010

Baby klud najkrajsi je ten tank co ma lizatko doma - pozrite si jej album. Mne sa tiez Stokke paci a planujeme si ho tiez kupit.

lindda
11. feb 2010

chcela som napisat take co vozia v lacnych vozikoch 🙂

rubinka
11. feb 2010

Ale baby ako sa tu škaredo hádate 😀 mne sa napríklad ten stokke celkom páči ale je dosť drahý takže musím siahnuť po lacnejšej alterrnatíve ale určite by som si nekúpila lacný poľský kočík alebo tie tzv. značky. Nechcem nikoho uraziť ved nie každý má peniaze nazvyš ale napríklad ty lízatko sa čudujem že sa púšťaš do týchto báb ked oni majú kočík za 30 tisíc a ty máš taký lacnejší. Keby tu nejaká baba obhajovala iný značkový tak nepoviem ale toto celkom nechápem. 😕

lindda
11. feb 2010

a ojrem toho treba mat aj zalozny kocik od 6 mes a to asi kupim bugaboo ale aj este jeden 🙂

lizatko1009
11. feb 2010

rubinka ja sa nepustam ani neviem kolko ten kocik stoji ja som napisala o tom ako vyzera.

nemko
11. feb 2010

necum mi do albumu sprav si ty vlastny - toto mi poslala ta inteligentna mamicka s nickom: lizatko1009

lizatko1009
11. feb 2010

tak fakt necum 😀

lindda
11. feb 2010

hmm pekne trapne tak si ho zmaz lebo si hu pozera kazdy inak pekny nick LOL

denisab32
11. feb 2010

Dievčatá, myslím si, že lízatko vôbec nemusíte riešiť, tešte sa z toho, že máte krásny, kvalitný kočík a hlavne vnútornú pohodu, ktorá lízaku chýba....treba ju ignorovať....

My máme doma len stoličky TRIPP TRAPP od Stokke a som nedmieru spokojná, neskutočne sa mi páči postieľka od Stokke...na kočík by som odvahu nemala, ale je kvalitný a iný😉 ....

rubinka
11. feb 2010

No stojí 30tisíc tak snád to neni šmejd 🙂 ako ja beriem nemusí sa každému páčiť je taký dosť futuristicky ale u teba sa mi zdá že si sa vyslovene vysmievala z báb ktoré majú. Dá sa aj normalnejšie napísať nepáči sa mi a hotovo. Mne sa napríklad nepáčia tie takko, bexa a podobne. Ale nebudem urážať niekoho kto to má. tak nie každý má na drahý kočík.

petinax5
11. feb 2010

Akože, nemôže ju nik "zrušiť z obehu?". Keby nás bližšie poznala, je schopná prísť a riešiť ručne-stručne. A vôbec nechápem, čo vypisuje do IP /a aké vulgarizmy-ty kokso/. Lízatko predveď sa pred všetkými.

lizatko1009
11. feb 2010

no ved ja som ani nenapisala, ze je smejd, ja som napisala iba na vyzor, ved kazdem sa paci nieco ine 100ludi 100chuti, nie? a nie hned riesit aky ja mam nick a podobne ked uz nevie co napisat. 😉

lizatko1009
11. feb 2010

uz odchadzam nepiseeeeeeeeeeeeem, aby ste sa ukludnili.

nemko
11. feb 2010

denisab presne tak.Aj ja som jej napisala v poste, ze je zakomplexovana osoba, ktora by mala navstivit odbornu pomoc, lebo svoju zakomplexovanost si vybija na druhych osocovanim a ponizovanim.Uz nielen, ze kocikom nesiaha vam ani po päty, spravanie ma horsie ako 14 rocna pubertiacka a nie matka.

petinax5
11. feb 2010

Lízatko, prečítaj si ešte raz a podrobne po vetách, čo si písala. Veď baby sú z teba hotové. Ešte nás tu presvedčíš, že si nevinná.

lindda
11. feb 2010

uz pise aj mna IP neriesim hadat sa vie kazdy ,,,, ja osobne by som si taky kocik ako ma ona nekupila ani ak by som ho dostala zadara tak ho dam do azyloveho domu
rubinka a to takko je uplny des radsej by som dieta nemala ak by som nemala na riadnu vybavu pre neho to je moj nazor a kludne sa mozu ruzculovat vsetky co maju 5 deti a vo furiku a je mi jedno co si ostany myslai ja som taka a do inych ma nic . Tu sa rozobera Stokke a iba tie co s nim maju skusenost nic viac a nic menej

lizatko1009
11. feb 2010

vy mate ale dilemu aspon vam tu tema len tak nestoji, aspon budete mat si ocom pisat.

lindda
11. feb 2010

lizatko my sme ok len ty si nejako mimo ! a ozaj v kazdej teme asi iba rypes no kazdy sme nejaky 😅 😕

lizatko1009
11. feb 2010

v kazdej nie, len tu som napisala moj nazor a hned ste zacali rypat vy. a uz prosim vas skoncte s tym.

miskinadamko
11. feb 2010

moj nazor 😉 - tento kocik je skutocne velmi pekný a zaujimavy.tiez som po nom pokukovala, na nete sa mi zdal super,tak sme ho isli obzriet nazivo do kiki v ba. po vzhliadnutí nazivo som sa tvaril asi takto 😨 ja osobne by som tento kocik nechcela ani keby stal 200euro. nepisem to pre tie mamicky ktoré ho pouzivaju a su s nim spokojne-tomu verim pretoze som vystriedala uz skutocne vela kocikov a velakrat som sa stretla s odlisnými nazormi na ten istý kocik. takze plne respektujem ze pre niekoho je to naj kocik. asi by som len odporucila kto ma o neho fakt zaujem ist si ho pozriet nazivo,lebo aspon podla mna je to velký rozdiel vidiet ho na obrazku a v reale 😉
a baby nehadajte sa tu 😀 lizatko aj ked chapem tvoj nazor na tento kocik v podstate presne viem co si tým myslela lebo aj mne sa nejako tak videl 🤐 , ale da sa to napisat aj normalnym a nie takýmto sposobom akým to robis ty, doslova tu presadzujes svoj nazor a neches pochopit ze su baby a deticky ktorým tento kocik vyhovuje

petinax5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz