Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

ikarkulka
4. apr 2013

@michaelamilan Dobrá, přišla sis sem napsat svůj názor. Ale jako proč, k čemu? Navíc, nezlob se, názor - toto okolo kočáru ani neprošlo - co to jako je za názor? Jak je to přínosné diskusi?
Myslet si to můžeš, samozřejmě, máme demokracii, takže to vlastně můžeš i napsat. Ale víš - někdy je lepší si to jen myslet a zbytečně nerozpoutávat takové vášně.
Já si taky o milionu věcí myslím, že jsou zbytečné, nefunkční, dle mého subjektivního názoru dokonce ošklivé, ale nepíšu to tam, kde se na to nikdo neptá. Protože je to úplně na dvě věci. Nikomu to nic nepřinese. A zbytečně se strhne hádka, navíc v internetové diskusi, kde to psané vyzní ještě kolikrát úplně jinak, než to člověk myslel.

Samozřejmě sem můžeš přijít vyjádřit svůj názor, ale asi by bylo dobré se předtím trochu zamyslet.

ikarkulka
4. apr 2013

@dolcee Asi už holky odpověděly (dočítám postupně), ale tak snad nevadí, když napíšu taky 🙂

1. Kočárek jsem neprala, přišlo mi to zbytečný, zbytečně si hned opotřebovávat textil.
2. Já tam zatím to prostěradlo nedávám, je tam fusak. Jestli máš termín za 2 týdny, tak stejně novorozence budeš v nějaké minimálně lehké zavinovačce (kdyby se do té doby udělalo nějak hezky) vozit, tak myslím není potřeba tam prostěradlo dávat. To spíš dát plenku do zavinovačky/fusaku, kdyby ti miminko ublinknulo.
3. Cup holder mám stejně, ale mně tam teda vůbec nevadí, já držím rukojeť na obou stranách, nebo když řídím jednou rukou, tak ji nemusím mít v prostředku, můžu ji mít na straně, a s kočárkem se mi i tak manipuluje dobře 🙂
4. Já tu tašku měla taky splácnutou, ale za chvíli se vytvarovala. Zkus tam třeba něco narvat, třeba přes noc, aby to chytilo tvar 😉
5. O chráničích nic nevím, to by mě případně taky zajímalo.

No a v neposlední řadě - je krásný 😵

ikarkulka
4. apr 2013

@dolcee Ještě mě napadlo - já mám dvě ta prostěradla, ale asi využiju jen jedno, tak kdybys třeba případně jedno chtěla... 😉

cawes
4. apr 2013

a ja sa idem pochvalit, dnes som objednala blue pixel k nemu dark navy nakupnu tasku, dark navy madlo a dark navy postarky na popruhy juchuuuu

dolcee
4. apr 2013

@ikarkulka a ostatní holky
Děkuji moc za vsechny reakce. To jsem rada, ze ten cup holder mate stejne.
Uz to mate vyzkoušené, tak to bude určitě dobre.
Tu tašku něčím vycpu a jsem rada, ze jste ji take mely takovou.
Na to madlo si neco chci pořídit. Na kolečka od hlíny uz jsem vymyslela jednorázové navleky- jak jsou v nemocnicích, nechci si zaprasit auto, tak neco dám i na madlo, treba ze softshelu neco. Dost jezdíme po výletech a kocik bude hodne v aute.

@ikarkulka to prosteradylko bych měla zájem. Písmene si ip.

ikarkulka
4. apr 2013

@dolcee Možná by stačilo na to hodit jen ručník, aby to bylo obalené 😉

dolcee
4. apr 2013

@cawes no to bude krása. Úplne novy kočárek z toho bude 🙂

@ikarkulka no neco, aby to z toho nepadalo. Ručník na gumu na to 😀

cawes
4. apr 2013

@dolcee no ved sa tesim ako decko uz len vydrzat par tyzdnov kym to pride a mozeme sa vyletnit.

ikarkulka
4. apr 2013

@dolcee No jasně, omotat ručníkem a na každé straně ještě omotat gumičkou. Nový designový doplněk 😀

dolcee
4. apr 2013

@cawes jeste počasí aby bylo lepší. Uz me ta zima štve :(

cawes
4. apr 2013

@dolcee mi hovor. dnes bolo u nas 12 stupnov tak som bola vysmiata ako blcha ale inak nic moc

milankovazuzana
4. apr 2013

Slniečko, kde si??? My sme už vyladení 🙂

martinano
4. apr 2013

@milankovazuzana jeeeeej Zuzi presne tu deku mame aj my, nadherna ke tomu kitu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a vsetko nadherne uz nech svieti slniecko

milankovazuzana
4. apr 2013

@martinano presne, nech je teplúčko 🙂 Inak dekuľa je fajnová, však? Stále vyzerá ako nová a to je xkrát praná

martinano
4. apr 2013

@milankovazuzana ano je uzasna, ja som taky dekovy maniak a stale ako nova 😵

cawes
4. apr 2013

@milankovazuzana nadhera. nemozes vyfotit clonu z predu stale ju vidim len z boku

milankovazuzana
4. apr 2013

@cawes Mám ju odfotenú aj takto, kukni do nášho albumu Stokke

cawes
4. apr 2013

@milankovazuzana tam som ju nesla myslis v tom albume stokke never ending story ci? lebo tam mas z predu len tu frote podlozku ale nie tu clonu

milankovazuzana
4. apr 2013

@cawes veru máš pravdu... ufff, tak ju idem nahodiť.

cawes
4. apr 2013

@milankovazuzana no vidis 😀

milankovazuzana
4. apr 2013

@cawes toto to máš!!! 😀

cawes
4. apr 2013

@milankovazuzana tak takto to vyzera z vrchu no konecne som to videla. Jooj uz nech mi pride moj sk

ikarkulka
4. apr 2013

@cawes Tumáš blue pixels https://www.modrykonik.cz/fotoblog/ikarkulka/al..., i když víc zdálky 🙂

ikarkulka
4. apr 2013
zuzana__d
5. apr 2013

Nepredava niekto Stokke beige?

cawes
5. apr 2013

@zuzana__d kukni bazar na konovi viem ze ho tam niekto predava

zuzana__d
5. apr 2013

@cawes ano viem, ale za 800 €. A ty si tu pisala ze novy je za 845 € 🙂

cawes
5. apr 2013

@zuzana__d no to je akcia na tom babyonline.de

zuzana__d
5. apr 2013

@cawes Aj ty si odtial objednavala?

dolcegucci
5. apr 2013

@milankovazuzana bodkovany je naj naj naj 😵