Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

cawes
5. apr 2013

@zuzana__d nie 😀 ja mam svoj tu zo svajciarska za 870 euro len sportovu cast 😀 nechcelo sa mi cakat nez ked pojdeme na sk, a z nemecka by som musela platit clo a dan atd atd

zuzana__d
5. apr 2013

Aha, takze aj ja a cena by bola uplne ina?

milankovazuzana
5. apr 2013

@dolcegucci pre nás určite 😀

zuzana__d
5. apr 2013

@cawes Takze nemusim dufat ze by som si objednala brown 😀 Nevies odkedy sa vyraba brown? Asi tazko ho teraz kupim cez bazar, nie?

cawes
5. apr 2013

@zuzana__d no ved pohladaj mozno najdes niekde na bazosi.
tu som nasla bezovy
http://deti.bazos.sk/inzerat/24250082/Predam-St...

zuzana__d
5. apr 2013

@cawes chcela som ist zajtra pren, ale vcera ho predala ☹

cawes
5. apr 2013

@zuzana__d alebo si kup to je jedno aky z bazaru textilie predas a mozes si kupit style kit od samot za 155 euro hnedej farby

cawes
5. apr 2013

@zuzana__d ah sakra to je smola

cawes
5. apr 2013

@zuzana__d a co tak tento
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=16091837&tab=6
stoji sice 550 ale cerveny style kit za 120 euro uricte predas a ty si mozes kupit novy hnedy styli kit za 155

cawes
5. apr 2013

@zuzana__d zalezi od toho aku velku sumu na utratenie mas. AK chces novy tak by som objednala ten z nemecka, je to super cena a je novy. Ak ti na tom nezalezi ci je novy/stary a jednoducho chces tento kocik tak by som kupila hociaky z bazaru nepotrebne veci popredavala a kupila si style kit browne

zuzana__d
5. apr 2013

@cawes noo, to je dobry napad, ze ma to nenapadlo 🙂 🙂 . Dakujem ti za dobru radu 😉

cawes
5. apr 2013

@zuzana__d neni zac tak je to asi najlepsie riesenie, ale kupuj novy model lebo na stary ti to nebude pasovat.

zuzana__d
5. apr 2013

@cawes ano, uz si to prepocitavam 😀 Ja uz mam aj vanicku kupenu, len sa mi predala sportova cast, kym som si mohla ist pren. A tak by mi stacilo kupit len sportovu cast. Mne staci aj pouzity kocik.

zuzana__d
5. apr 2013

@cawes to viem, stary sa mi ani nepaci

cawes
5. apr 2013

@zuzana__d no tak to mas super to niekde urcite najdes, kazdy den obzeraj vsetky stranky, ci uz bazos tu bazos.sk, alebo mimibazar.sk/cz a nieco urcite najdes za suepr cenu

zuzana__d
5. apr 2013

@cawes Kazdy den pozeram a uz dva krat sa mi predal, ked som chcela ist pren ☹ Mam smolu, takze uz mam doma vanicku, autosedacku, adaptery, a summer kit 😀 Hlavne ze nemam kocik a o 3 tyzdne termin porodu 😀

cawes
5. apr 2013

@zuzana__d ha dobre dobre, aky sommer kit mas? Neboj sa najdes a ked nie tak najdes kratko po porode. Napis na vsetky inzeraty aj na starsie mozno este niekto ma doma

cawes
5. apr 2013

@zuzana__d mas pravdu nic na tom bazare nie je co by sa dalo kupit. Hmm ale tak snad sa nieco najde.

zuzana__d
5. apr 2013

@cawes mam pink pixels, len neviem ako by sa hodil k brown, asi nijak 😀 Kolko krat som pisala a ani len neodpisu niektore maminky 🙂 Ved uz som si aj poplakala dnes, ze sa mi ten beige z bazosu predal 🙂 a to cele dni pozeram inzeraty 🙂

cawes
5. apr 2013

@zuzana__d ale neplac, viem ako sa citis. Ja som od zaciatku chcela stokke kocik, no moj ani pocut o nom. Tak sme kupili chicco trio i move tiez super kocik, ktory sa nam ale v hlbkom snehu pokazil, odlomilo sa koliesko no a co teraz kocik sme kupovali v prahe, ja som bola po nehode a ledva chodila. Tak ze kupime sportovu cast stokke, tak som hladala na bazaroch, nasla som jeden tu u nas vo svajci, cerveny velke prislusenstvo vsetko bolo dohodnute. Rano vstanem chystam sa na cestu a predavajuci mi zahlasi ze on ho predal niekomu inemu. Tiez som revala ako male decko asi pol dna naco sa moj na.ral a isli sme kupit novy. A som rada lebo ten druhy sa potom o mesiac predaval znova, lebo mal neake skrabance. Takze ono to tak ma byt. Neboj sa urcite neaky najdes.
A co sa tyka pink pixel myslim ze ten bude urcite sediet na browne co sa kontrastu tyka.

zuzana__d
5. apr 2013

@cawes Takze sme natom podobne 🙂 Keby si mam nakoniec dokupit style kit, tak asi brown a nie beige. Uvidim, ako sa mi to podary kupit 😉

milankovazuzana
5. apr 2013

@zuzana__d ak si nevieš rady a potrebuješ sa vizuálne presvedčiť, tak si môžeš kočiarik vystylovať na ofic. stránke Stokke a máš to. 🙂

maminamaja4
5. apr 2013

@zuzana__d ..a co tak ten ružovy,čo dala link karkulka? 😲

zuzana__d
5. apr 2013

@cawes
@maminamaja4 Dakujem vam, pisala mi jedna maminka IP a ponukla beige 🙂 🙂 Pojdem si pren 😵 . @milankovazuzana No a neskor skusim prestylovat na brown, takze dakujem,urcite to skusim, nevedela som , ze sa to tam da, dakujem.

milankovazuzana
5. apr 2013

@zuzana__d áno dá, ja som tam pravidelným návštevníkom 😀 Inak tá vernosť farieb sedí na 100%, tak dobre nakúp 🙂

zuzana__d
5. apr 2013

@milankovazuzana dakujem 😉 😉

milankovazuzana
5. apr 2013

@zuzana__d inak si písala, že Ti mamičky neodpovedajú na Tvoje otázky... chodím tu denne, ale myslím, že tu sa nájde vždy dáka dobrá duša a poradí, nemám pocit, že by tu niekto prišiel zkrátka, či?

zuzana__d
5. apr 2013

@milankovazuzana tu na fore mi hned odpovedali, zaco som velmi vdacna. Ale take ktore mali na predaj Stokke a ja som reagovala na inzerat, vela krat ani len nenapisali, ze uz nieje na predaj alebo tak. Proste sa neozvali vobec 😒

milankovazuzana
5. apr 2013

@zuzana__d Aha, rozumiem.Tak od takých by som kočiarik nekúpila, ono čo to už vyčítaš z osobnej konverzácie.

zuzana__d
5. apr 2013

@milankovazuzana Raz som si tak rozmyslela jednu kupu. Iba som sa jej pytala z ktoreho roku je, lebo mam zaujem o novy model, aby mi nan pasovali doplnky a nebola mi schopna odpovedat. Proste ze ano budu pasovat. 🙂