Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

cawes
7. apr 2013

@klarawerder jaaaaj no tak to potom ano.

veronica30
7. apr 2013

Neviete naco služia tie dva kružky na kociku????

sasikas
7. apr 2013

@veronica30 na zavesenie tej prebalovacej tasky.... 😉

veronica30
7. apr 2013

@sasikas Dakujem🙂)))nevedela som 😕

lucinka091
7. apr 2013

ahojte neviete mi niekto poradit odkial by som si mohla objednat stokke crusi 2013 lacnejsie?nasla som aj stranku http://babiecare.com/index.php?route=product/pr... lenze bojim sa odtial objednat.

cawes
7. apr 2013

@lucinka091 stranku nepoznam ale je tam adresa aj telefon, byt tebou zavolam tam. Uz to ze tam maju tel. Svedci ze to moze byt donra stranka poprida sa opytaj mamiciek v skupine anglicko

lucinka091
7. apr 2013

a kde najdem tu skupinu mamiciek anglicko?

cawes
7. apr 2013

@lucinka091 no chod na forum a daj tam do vyhladavaca

zuzana__d
7. apr 2013

@cawes ahoj, kedze kupa kocika sa mi posunula, hladam zatial iny a premyslam kupit asi fialovy a prezliect ho do brown style. Uz som pisala aj samot, koli kitu. Neviem vsak ako to urobim. Mam beige vanicku, mala by som teda purple sportovu cast. Vyzleciem purple a dam do bazariku ako style kit. A co urobim s kitom z vanicky? Tiez sa mi to bude dat predat? Len ako vnutorny potah, matrac a nanoznik?

cawes
7. apr 2013

@zuzana__d ahoj pockaj najrpv nez kym budes mat neaky kocik doma. Ked kupis fialovy a este ti nepride style kit od samot, tak das hore bezovu vanicku a dole budes mat hold purple tasku az take zle to nie a je to pekna kombinacia. Neviem ci cakas chlapca ci dievca, no videla som aj chlapcov s purple stokke, takze to by som neriesila. Ked ti pride style kit brown, tak si prezlecies kocik do browne kompletne cely. A to vsetko co ti ostane popredavas. Z tym ze style kit by som predavala zvlast, nanoznik tiez, a vanicku by som predala celu ako je plus ten kit k tomu. matrac a potah zvlast. Ty mas teraz vanicku a k nej aj streisku alebo bez striezky?

zuzana__d
7. apr 2013

@cawes ved to ze mam vanicku bez striesky. A tak neviem ako to, jedine fialova strieska a taska a beige nanoznik? Alebo este mam summer kit, aj tam je strieska. Dievca cakam. Aj to som sa samot pytala,co je vlastne v style kit brown, ani neviem, ci to bude na komplet vanicka a sportova cast, ci tam bude novorodenecka vlozka. Alebo sa to kupuje zvlast vanicka a zvlast sportova cast. Nanoznik na vanicku by si predavala zvlast? Aj matrac? To budem mat tiez dva aj hnedy aj sedy?

cawes
7. apr 2013

@zuzana__d aky nanoznik na vanicku myslis ten kryt co je na vanicke hore? nie to by som predavala spolu. No ak ti pride style kit, tak das bezovu vanicku a vrch das taky aky budes mat style kit. Alebo kup vsetko v purple, toto co mas popredavaj a potom si kupis len style kit na sportovu cast.
ak som pochopila spravne tak mas bezovu vanicku s tym krytom? a kupis asi sportovu purple cast stokke. To znamena ze budes jazdit z purple taskou, bezovou vanickou a krytom plus purple strieska. Ako ono to je pekna kombinacia. No a ak chces objednat browne style kit, tak by som objednala len na sportovu cast, potom ak by mi prisli by som dala hnedu tasku, hnedu striesku a vanicka bezova z bezovym krytom ale to je v podstate jedno to budes pouzivat aj tak len pol roka max 7mesiacov. A termin mas o 3 tyzdne to snad uz zacne byt aj teplo takze ten kryt na vanicke ani tak potrebovat nebudes, kupis si deku stokke a zakrijes malu tym a hotovo. Po pol roku vymenis vanicku za sportovu cast nasadis tam style kit a je. A ked bude prilis horko v lete nasadis letnu striesku.
co sa tyka predaja no ak odvozis malu vo vanicke tak tu by som predala, bezovu aka je s tym krytom bud alebo bez matraca.
sportovy style kit purple by som predala zvlast
ty si nechas uz len potom sportovu cast stokke brown, maxi cosi a sommer kit a ak bude chciet druhe niekedy a kocik si nechas tak si len dokupis zase vanicku browne

cawes
7. apr 2013

@zuzana__d v style kitoch byvaju vsetky textilie v tej farbe aku si vyberies, t.z. madlo, vankuse, zmensovacia vlozka, streiska potahy. ale je style kit na sportovu a na vanicku

cawes
7. apr 2013

@zuzana__d tu som nasla len samostatny kryt na vanicku
http://www.babymarket.sk/sk/5316/1796/stokke-kr...

cawes
7. apr 2013

@zuzana__d a tu je presne popisane co obsahuje style kit
http://www.babymarket.sk/sk/1976/1796/stokke-se...
tam si to precitaj ale kup od samot287 ta to ma za ovela lepsiu cenu aj ten kryt samotny ti da za lepsiu cenu nez ma babymarket. ALe ja byt tebou tak to odvozim na zaciatku hold purple/beige a potom browne/beige

zuzana__d
7. apr 2013

@cawes ano myslim ten kryt na vanicku,to som myslela ze sa vola nanoznik. Kocik chcem len sportovu cast kupit. Ano ano, mam to presne tak ako pises. A letne babatko, tak som tiez myslela, ze ten kryt na vanicku v horucich letnych dnoch nebudem potrebovat a deka je super napad, jaj dakujem

zuzana__d
7. apr 2013

@cawes druhe uz nie, potom predam aj sportovu cast kocika,lebo toto bude druhe babo, uz mam doma chlapca. Idem si to popozerat, co to obsahuje, dakujem 🙂

zuzana__d
7. apr 2013

@cawes ale taska nieje ku kitu?

cawes
7. apr 2013

@zuzana__d spytaj sa samot neviem presne ci su ci nie su ku tomu. Kedysi boli ale zda sa mi ze nie su. No ale taska u @samot287 stoji cca 25 euro

cawes
7. apr 2013

@zuzana__d no vidis tak kup sportovu cast akukolvek farbu najdes za dobru cenu, potom nato hod tu beige vanicku najpr povoz z purple strieskou, ak budes mat uz style kit tak zo browne strieskou, to nutro az tak vidiet neni kedze to mas bezove, a ked tak hodis nato deku. no a ked mala odrastie tak hodis browne kit namiesto purple kitu na sportak a ked tak dokupis aj tasku

zuzana__d
7. apr 2013

@cawes to je dobra cena za tasku 🙂 To vnutro je az take zelene 😒 Co sa mi nepaci, ale dufam ze to nebude az tak vidiet. Taka som rada ze mi radis, lebo sa nemam s kym o tom poradit, muz to vobec nechape 😀 Ale dobre mi radis, nemusim teda kupovat styl kit na vanicku, pripadne kupim ten kryt na vanicku a bude v hnedom stokacik

cawes
7. apr 2013

@zuzana__d no tak to je podla mna blbost aby si vyhodila 100 euro za style kit na vanicku a mala to len pol roka a potom dalsich 155 style kit na sportak a 25 za tasku. Kup len na sportak, vanicku daako poriesis tu chvilu to vydrzis do nutra ked tak das neaku plienku a hotovo.
Mozno ked tu budu baby tak ti budu vediet poradit este lepsie ja stokke nemam az tak dlho.
ALe toto je to co ma napadlo ako najlepsie riesenie

cawes
7. apr 2013

@zuzana__d to je jasne ze chlap neporadi, chlapi vobec nechapu co je to mat stokke. Ani ten moj. Maly sme najprv fusak lodger do ineho kocika, no do stokke mi sedo - tyrkysovy fusak nepasoval tak som ho predala jedna kamoska mi na rychlo pozicala taky maly hnedy ale nebolo to ono, potom mi druha pozicala cierny to uz bolo super, potom som kupila prechodny emitex a teraz som dokupila emitex cocoon a na druhu zimu kupujem nozickovy

zuzana__d
7. apr 2013

dobre hovoris, staci mi kit na sportovu cast + taska a pripadne este kryt na vanicku a mam to super 😵 😵 😵

zuzana__d
7. apr 2013

@cawes kupim na zimu aj ja nozickovy, to urcite 🙂

cawes
7. apr 2013

@zuzana__d no vidis. A preco sa ti posunula kupa toho kocika????

zuzana__d
7. apr 2013

@cawes lebo ta baba nieje doma a rodicia maju jej kocik, ona ho nepouziva a oni pridu domov az o dva tyzdne. A tak som zacala hladat tak ze mi je jedno aka farba, pozeram skor na rok a mes. vyroby, nech je teda co najnovsi, nech sa mi lahsie potom predava

zuzana__d
7. apr 2013

@cawes ked ho chcem prezliect do hnedej, je mi uz jedno aku farbu kupim. A fialovy kit teraz nieje na bazariku, tak mozno lahsie predam

cawes
7. apr 2013

@zuzana__d aha chapem no jasne to mas pravdu, ak nieco najdes tak to zober a hotovo

cawes
7. apr 2013

@zuzana__d hlavne si cim skor objednaj ten kit lebo to dlhsie trva nez to pride