Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

timea777
22. máj 2013

@dolcee Ahoj a kde je prosim ta teraz autosedacka maxi cosi za dobru cenu?

zuzana__d
22. máj 2013

@cawes @maminamaja4 Dakujem vam za rady, mam pocit, ze nic nevyriesim, aj ked som jej skusila napisat, ze nech mi posle plastenku a poistku, alebo jej teda vratim vanicku, pretoze takto je nepouzitelna. Dobre som prerobila 😠 Inak este ma napadlo riesenie, dalo by sa to predat, potahy zvlast a vanicku zvlast, bez potahu a bez poistky??? Co myslite?

maminamaja4
22. máj 2013

@zuzana__d to je lahsie poistku dokupit a predajne je to lahsie,škoda to delit,zistim ci kamoska este ma tu poistku?

vevika1
22. máj 2013

@zuzana__d tá poistka sa dá dokúpiť ako náhradný diel http://www.babymarket.sk/sk/7284/2253/stokke-nd...

timea777
22. máj 2013

Prosim Vas ak sa ku kociariku stokke xplory kupuje autosedacka stokke izi sleep alebo izi go, je potrebne dokupit tiez adaptery na kociar?

milankovazuzana
22. máj 2013

@timea777 určite nie, iba pre iné značky...

riki1
22. máj 2013

...práve som si domov priviezla nového scoot-a 🙂 ,takže explory budem predávať 🙂

kajuska01
23. máj 2013

@riki1 aky je??

magica78
23. máj 2013

CAute 🙂 1.6.2013 t.j na MDD bude v KIKE 15 % zľava na vyrobky STOKKE

ifkael
23. máj 2013

@riki1 bude foto? 😉

zuzana__d
23. máj 2013

@maminamaja4
@vevika1
Dobre teda, skusim to predat spolu, to je asi najlepsie riesenie. A napisem si do inzeratu, ze plastenku nemam. Uz aj tak som ju draho kupila, nepouzivala a pod cenu ju predam ☹ Opytaj sa mi teda, ci ju este ma a ak nie, musim ju dokupit z babymarketu. A pani co mi ju predala, samozrejme nereaguje 😒

junkfoood
23. máj 2013

@magica78 a maju aj summer kity, nevies..?

magica78
23. máj 2013

@junkfoood skus kuk na ich web stranku

maminamaja4
23. máj 2013

@zuzana__d poistku má,napoše ti Ip za kolko🙂

riki1
23. máj 2013

@kajuska01 super 🙂 ,hlavne skladanie ,fakt sa to dá jednou rukou 🙂

riki1
23. máj 2013
zuzana__d
23. máj 2013

@maminamaja4 dakujem za ochotu 😉

luciag3
23. máj 2013

Baby potrebujem poradiť. Mám light green xplory a neviem sa rozhodnuť pre farbu lodger bunkera do neho pre dievčatko. Pri malom som malá taký sivý s koníkom a vnútorná vložka bola tyrkysová no malú neviem či dať do takého. asi by som skôr nový, ale neviem akú farbu. Poraďte dakujem.

luciag3
23. máj 2013

alebo len vymeniť vnutornú vložku???????

ikarkulka
23. máj 2013

@luciag3 Ten šedý bych tam klidně dala, můžeš koupit jinou tu vnitřní vložku 😉
Ale vydrž chvilku 😉

luciag3
23. máj 2013

@ikarkulka dakujem pekne za fotky len ich neviem otvoriť lebo nie som prihlásená na českom mmb. nevieš mi to poslať náhodou do IP?

ifkael
23. máj 2013

@riki1 oooou...perfektnyyyyyyyyy. doma som slubila ze maclaren je nas posledny... kocik pouzivame tak 3krat do mesiaca....

ako si spokojna?

ustrachana
23. máj 2013

@luciag3 ak novy tak ja by som urcite brala ten novy biely (kremovy) - ten je moc mnam

ikarkulka
23. máj 2013

@luciag3 Normálně se sem přihlas svým nickem a heslem, funguje ti na všech stránkách 😉

luciag3
23. máj 2013

@ustrachana noooo ten je peknýýýýýý už som ho pozerala 🙂

dolcee
23. máj 2013

AHoj holky,
před nějakou dobou jste mi dávaly sem do diskuse takové přívěsné háky, které se dají pověsit na rukojeť kočáru a zavěsit na ně tašky- třeba nákup. Já to nemohu vůbec najít ani vygooglit. prosím, kdo máte nějaký tip, kde koupit, vložte odkaz. Díky moc..

ivanajelinek
23. máj 2013

Ahojte. Ja viem ze je este skoro,ale pasuje do sportovej casti aj iny fusack alebo len original nozickovy stokke? Normalne ze dneska sme mali 6st,tak zvazujem aj kupu sommer kittu ☹

dolcee
24. máj 2013

@ivanajelinek myslím holky mají emitex cocoon- fleeceový, ten je nožičkový. A pak tam holky dávají i normální fusaky a když se da sportak směrem ven, tak je to jedno. Ale ten Stokke je prý dobrý a není zas tak drahý.
Myslím klarawerder má v albu vidět nejake fusaky.

cawes
24. máj 2013

@dolcee
@ivanajelinek klara nozickivy nema,ja som nad nim premyslala ale nakoniec mam emitex cocoon nozickovy a na zimu dokuoimnedte vnutornu vlozku to bude stacit okus winterkit. Inak som mala pred tym lodgrr a ked bolo v smere jazdy tak bolo ok.

milankovazuzana
24. máj 2013

@ivanajelinek originál Stokke fusak je absolútne dokonalý, tým že je nožičkový, tak iný človek nepotrebuje...V každom smere jazdy je použiteľný.My máme iba ten a využívam ho i v Orbite, pretože je jednoducho univerzálny a dokonalý.Má L-kový sed, nezošmykuje sa, pekne drží.Je naozaj už pre mimčo ako i pre dieťatko väčšie, ako mám ja - teda vie by malý a tiež veľký.Aj po praní vyzerá stále ako nový, látka je veľmi odolná, pevná, praním nebledne, fleecové vnútro nežmolkatie.Niekto má veľa fusakov v skrini, ale ja razím názor, že je to zbytočné a ležia v tom mŕtve peniažke, lebo práve fusaky sa predávajú s veľkou stratou ... ☹ ☹ ☹ Inak zabudla som k tej látke-je vodeodolná, nepremokne dovnútra ani v hustom snehu.
Tú istú funkciu spraví Emitex Cocoon s boostrom, ale on je celofleecový.Je krásny, takisto variabilný.