Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

ikarkulka
10. júl 2013

@boban Ale ty máš nějaký už starší, že? Co vím, tak holky tady psaly, že se tam musí utáhnout šroubky, ale kde přesně je najdeš, to nevím.

cawes
10. júl 2013

@boban namaz silikonovym olejom a bude po vrzani

cawes
10. júl 2013

@ikarkulka srubky dva su pod tym bielym cim sa vytahuje rucka hore a ostatne zo spodnej casti madla na ruky

meiwe
10. júl 2013

@cawes dakujem=)

cawes
10. júl 2013

@meiwe ach uplne si viem predstavit ako sa chovali. Neznasam to, a toto je na slovensku vsade! A najradsej mam predavacky v tescu a inych mega shopoch. Prides na nieco sa spytat a esti ti vynadaju.
A to s tou kamerou som sa cudovala aj ja, lebo vsetky kamery ktore sa instaluju do obchodov, su bud take tie gule ktore urcite nemaju mikrofon, alebo tie ine klasicke ale tie to nemaju tiez. No ale babymarket to asi ma.

magica78
10. júl 2013

@cawes no to mam len na rychlo robenu aby mm a ostatní vedeli na co to je 😀 no pozor zbieram iba 1 a 2 € 😀 ale papierovou nepohrdnem 😀

meiwe
10. júl 2013

@cawes lutujem tie predavacky tam kde som robila ich bolo 13-15 kamier ale ani jedna zo zvukom, museli sme sa spravat milo a jednat v rukavickach, preto ani ako zakaznik sa nechovam arogantne.
Preto moj dojem z obchodu je takyto, Viem pochvalit ale aj zkritizovat ale toto je aj na mna silna kava.
Nevadi mam stary sunt stokke, dam si presit strechu, teraz som nastriekala tasku farebnym sprejom na textil=)
A este sa budem modlit nech sa mi nic nepokazy na nom bo mam smolu.

boban
10. júl 2013

@ikarkulka jojo..asi kolekce 2010...tam žádné šroubky nejsou 😕
@cawes no tam ale nené jak ten olej stříknout 😕

cawes
10. júl 2013

@magica78 ok staci dat adresu 😀

cawes
10. júl 2013

@boban no tam nie ale rucka ma predsa take tie ciarky neviem ako by som to vysvetlila jednoducho tak ako keby boli dve casti dohromady no tak tam striekni pockaj dam foto

magica78
10. júl 2013

@cawes dakujem ale nejdem riskovat ,urcite by mi to dali naschval v 50 centovkach a to tam nedavam 😀

cawes
10. júl 2013

@magica78 asi sme sa nepochopili, to som chcela ja prispiet 😀

ikarkulka
10. júl 2013

@meiwe A někde v CZ bys tu stříšku nebo co potřebuješ nenašla? Můžu ti to objednat a poslat na SK.

boban
10. júl 2013

@cawes jj to tam je..to chápu jak to myslíš..no zkusím to promazat..myslíš, že to pomůže?

ikarkulka
10. júl 2013

@boban Čím si vytahuješ tu tyč? Takovým tím bílým, co zvedneš k sobě, ne? Snad to tak mají i ty starší modely. Tak když to zvedneš, pod tím jsou šroubky, teď jsem se dívala.

cawes
10. júl 2013

@boban ja som tam nastriekala silikonovy sprej, a vsetko ok

meiwe
10. júl 2013

@ikarkulka dakujem ale asi ju nenajdem.=( Nevadi usijeme novu, alebo dame usit , popripade sa zmierim s tym ze bude bleda od slnka. Stare striesky sa robili koncovky take gulate sa to zastrcilo do vanicky aj sportovej casti ako je to teraz?

boban
10. júl 2013

@cawes to se mi ale celé zamaže a bude to stékat dolů ne?? 😅 😀 😀 no každopádně to zkusím 😀

boban
10. júl 2013

@ikarkulka jdu mrknout 😀 😀

ivanajelinek
10. júl 2013

Inak ja riesim tiez problem s kolesami. Pisala som priamo do Stokke servisu. Napisali mi odtiatk,ze nemusim ist vobec tam kde som kocik kupovala,ale do najblizsieho obchodu ktory predava Stokke. Ze tam mi musia kolesa objednat a vymenit.

boban
10. júl 2013

@ikarkulka jooo jsou tam šroubky 😀 😀 až příjde manžel tak to zkusíme rozebrat 😀

magica78
10. júl 2013

@cawes pochopili sme sa 😀 len som napisala ze urcite by mi to na poste dali naschval v 50 centovkach a ja take nezbieram 😀 tak radsej neposielaj

cawes
10. júl 2013

@boban nie ved si zober uterku daj si ju pod to ako striekas, a ten sprej by mal mat taku tycinku ako zakoncenie taku tenku.

boban
10. júl 2013

@cawes my máme se stříkátkem..není tam tyčinka..ale zkusím to díky 😀 😀

cawes
10. júl 2013

@magica78 ale da sa poslat na ucet 😀 alebo papierovka v obalke 😀

cawes
10. júl 2013

@boban no tak daj uterku pod to

ikarkulka
10. júl 2013

@ivanajelinek Asi by to měli napsat i do BM 😀

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cawes
10. júl 2013

@teegreen to neni zloba, len jednoducho je to nelogicke ze sa to neda mat skladom

k otazke crusi videla som asi pred tyzdnom aj som sem pisala, aka som zostala pozitivne unesena z celeho kocika, ja osobne by som ju brala vsetkymi desiatimi. Je to super velka vanicka aj z vnutra, vobec to neni priemer, pride mi velmi velmi velka.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz