Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

meiwe
12. júl 2013

Baby v Kike ma milo prekvapili su velmi ochotny mily=) vsetko co je v ponuke stokke sa da objednat
Pani ma zoznam a podla toho to vie objednat=)
Aj moja strieska ma adaptery ako tieto modely dokonca nam to dovolila vyskusat=) pochopila co chcem aj to ze chapem ze mi farba nebude sediet a ze si ju budem musiet dat presit a dat.spravit cvocky=) len ma upozornila na to ze objednavka je zavezna a radsej to este zisti priamo u vyrobcu=)
sama sa ponukla=)

cawes
12. júl 2013

a ako dlho sa caka na tovar?
a v tej dm knizke to je kazdej?
lebo teraz nie som na sk, budem tam az v auguste tak by som si objednala wk ale v dm musim knizku zobrat teraz?

magica78
12. júl 2013

@cawes kuni na DM stranku a tam su vyobrazen knizky aktualne , lebo jednym casom nedavali na kiku zlavovy kupon

cawes
12. júl 2013

@magica78 aha ok. urobim. No ale aj z 10% zlavou sa mi to neoplati. Vo svajci je lacnejsi 😀

magica78
12. júl 2013

@cawes tak to nevahaj 🙂 no na malych veciach sa to moc neoplati ale na kociku uz to je ina cena. oni niektore veci maju skladom ale malicko ,skor objednavaju ale aspon maju iny pristup a mozno nebude problem aj vysnivane kolecka kupit 😀 ja som bola v ostrave v kike tam som s mm kukala stokke a mm dobre ze ho do srobika nerozobral 😝 a ze objednanie trva cca 6t. a v jeseni ze asi budu mat zas akciu . ale ked som to prepocitala tak stale sa mi oplati kupit cez DE. ale pani v Kike bola ochotna ze mi posle aj ucet aby som nesla tolko KM a ze len preto potom prideme velmi zlata bola. a to sme boli len okukovat 😕

cawes
12. júl 2013

@magica78 hej my mame doma par veci z kiki a ja som bola vzdy spokojna. Aj s kvalitou a aj pristupom 😀

magica78
12. júl 2013
magica78
12. júl 2013

no hlavne na to nereagovat v ich teme ,naco drazdit hada bosou nohou. sme predsa osoby ktore respektuju niekoho nazor 😉

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
piccaaaa
13. júl 2013

@25nikolla25 načo klamete...je fantasticky a nenahraditeľnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

piccaaaa
13. júl 2013

nadherny aj ja ho kupujem,,,biely,,,,fandim vam ste moderne žienky

piccaaaa
13. júl 2013

@petinax5 ano to je pravda,,,,,,,,,,,,,ale kto načo maaaaaaaaaaaaaaaaa

25nikolla25
13. júl 2013

@piccaaaa prosiiiiim????to bola akoze odpoved naco???ved neviem k comu a naco ste mi vlastne teraz pisali??? 😨 😨

dolcee
13. júl 2013

Ahoj holky,
KAUZA KOLEČKA VYŘEŠENA:
kocik jsem koupila v Babiez v Praze. Poslala jsem video a kolečka mi dnes pan hned dal. Měl jedny na skladě a i kdyby ne, sundal by mi je z kočárku. Je to Slovák a jezdí do Trenčína,kolečka umi tudíž prodat obratem.
Kdo sháníte, napište IP, dam Vám na něho kontakt. Nema problém prodat jakékoliv příslušenství i za cenu toho, ze je sunda z kočárku (ma na prodejně asi 3 ks, tak by jeden stáhnul, kdyby z něho něco bral).
BTW: jedno zadní kolečko stoji 1.275 Kč.
To je přístup co?! Jsem rada, ze jsem zvolila takového prodejce.

milankovazuzana
13. júl 2013

@dolcee tak to je fajn, dobre sa to číta a je dobré vedieť, že niekto chápe-čo je dobrý a ochotný predajca 🙂 🙂 🙂 Hlavne pán majiteľ. Superrr. 🙂

dolcee
13. júl 2013

@milankovazuzana je to o lidech no. Ptala jsem se jestli takovy servis umi pro všechny (i pro ty, co kocarek maji odjinud) a pry jo a hlavne v ČR i SR.

klarita1979
14. júl 2013

Ahoj. Chcela by som sa spytat, ci mozem slnecnik na stokke normalne ohybat. Zda sa mi to velmi tvrde a bojim sa aby som to nezlomila...

milankovazuzana
14. júl 2013

@klarita1979 samozrejme môžeš celkom pokojne, ono je aj dobre, že nieje až tak veľmi ľahkoohýbateľný, lebo pri trošku silnejšom vetre by ho samovoľne ohýbalo . 🙂

kostalovakaca
14. júl 2013

Ahojky tak sem dostala dáreček od manžela a zítra budu tvořit podle originálu podložky do sporťáku a hluboké tak jsem zvědavá jaké to bude 🙂

junkfoood
14. júl 2013

tak len tak pre info, moja reklamacia na babyonlineshop.de dopadla vyborne, posielaju mi nove kolecka.. 😉

dolcee
14. júl 2013

@kostalovakaca tak to jsem zvědavá, hoď pak fotku 🙂 Také chci na zimu udělat kožešinku do sporťáku, tak hoď pak info, jak to šlo..

kristynakubecova
15. júl 2013

Holky neprodavate nekdo zachovale stokke evo jen v zakladni vybave,cena cca do 15000?

mamasasa
15. júl 2013

ahojte ja ten kocik mam doma v cervenej farbe je naozaj krasny ,prakticky,lahky,a jednoducho sa sklada nemam ziadne minusi na tento kocik ak sa potrebujete nieco spytat kludne napiste rada poradim :D

jannie88
15. júl 2013

Ahoj ženy, tak konečně jsem si přivezla dnes domů mého nového Stokkáčika Purple , hodím Vám sem pak foto 🙂 Jsem z něho nadšená!🙂 Jinak jsem se chtěla zeptat, v obchodě mi baba tvrdila, že prej nejde každá be safe IZI GO nasadit na Stokke, že to musí být nějaká spešl, co je na Stokke přímo dělaná...je to pravda??? 😲

jannie88
15. júl 2013
deyana
16. júl 2013

ahojky, nemáte některá zkušenost s drhnutím zadního kola? drkotá mi za jízdy, přijde mi to že jen občas, a spíš na zámkovce, a je to kolečko u brzdy, tak mě napadlo, jestli nepadá brzda.. ???

milankovazuzana
16. júl 2013

@deyana Ahoj, brzda nieje uboľnená?

milankovazuzana
16. júl 2013

@deyana uvoľnená 😀

deyana
16. júl 2013

@milankovazuzana já právě nevím 😀 to asi budu muset rozdělat a pokoumat to, a kdyžtak to nějak přitáhnout 😀 boha... to bude.. 😀 ale nedávno jsem tam šplíchala silikon, tak jsem zkusila přehodit kola naopak, uvidíme až půjdeme ven, co to udělalo, moc se mi v tom vrtat nechce 😅 😅

zienka1609
16. júl 2013

Viem ze je to mimo temy. Dievcata mohli by ste mi poradit preco mi asi tak admin stopol album "velka sestra".Nechapem.