Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

cawes
16. júl 2013

@zienka1609 no to je fakt mimo temy, ale tak on aj napise väcsinou dovod a ked nei napis mu spravu on ti to povie

zienka1609
16. júl 2013

@cawes.....pisal som ze je to mimo temy....ale asi to zmazem....ja som chcela len poradit ☹ prepac

cawes
16. júl 2013

@zienka1609 joooj ja som to tak nemyslela 😀 len ma to pobavilo

zienka1609
16. júl 2013

@cawes...tak prepac...len mna to nepobavilo....skor naopak..a adminovi som pisala len to potrva kym mi odpise ☹

cawes
16. júl 2013

@zienka1609 nie ja sa nehnevam a urcite som to nemyslela zle, no neviem mozno si nebola na fotkach ty, mozno si tam mala niekde reklamu na nieco, alebo neaku www.stranku neviem je x dovodov preco mazu aj mne tak pomazali

zienka1609
16. júl 2013

@cawes...tak takto som aj ja rozmyslala....ale ako napisali dovod, ze to nesuvisi s materstvom....tak ako ked uz sem nemozem dat fotky svojej milovanej dcery...tak asi zmazem vsetky....uz nie som na facebooku pretoze tam ide len o klebety a ohovaranie, som tu kde su mamicky a tu zas toto....no som blondina....nechapem 🙂

cawes
16. júl 2013

@zienka1609 co???? tak mu povedz ze je na fotke tvoje dieta mozno podla nadpisu myslel neviem co

zienka1609
16. júl 2013

@cawes....uz sa stalo...uz som davno napisala, ved uvidime...len ma to poriadne nahnevalo 🙄
ale OK...koncim...spat k stokacikom 🙂 Dobru noc 🙂

concarne
16. júl 2013

@zienka1609 tu máš odpovede ktoré hľadáš,už to tu bolo riešené:

martinjasen

Dotyka sa to tak albumov ako aj veci v bazari. Modrykonik je stranka o detoch a ak mame urcit presnu hranicu, tak je to vek deti - 15 rokov. Ak by sme to uvolnili uplne, stranka by uplne zmenila svoje vyznam. Nasa predstava je, ze stranka ma sluzit pre cielovu skupinu: ludia, ktori sa snazia o deti, su tehotne, maju male deti. Problemy tykajuce sa tinedzerov, alebo dospelych "deti" je uplne ine zalezitost.
Nevymazali sme v tejto veci ziadne fotky, ani temy. Nejde o to, zeby sme mali nieco proti detom nad 15 rokov, ide skor o zameranie nasej stranky. A nasa stranka je zamerana na cielovu skupinu, ktoru som popisal. Ak nebudeme smerovat ludi, aby to respektovali bude to v buducnosti znamenat rozpad kontextu stranky. Modrykonik vznikol ako reakcia na to, ze na mojasvadba.sk sa zacali nevesty rozpravat o svojich detoch a stranka o svadbach tak zacala stracat svoj kontext, preto bola vytvorena nova stranka pre mamicky. Dovod pre sme spustili modrastrecha.sk je ten isty. Chceme aby sa stranky drzali k teme. Mozno v buducnosti budeme zvazovat stranky, ktore sa venuju detom nad 15 rokov a dospelym detom, ale aktualne nemame na to zdroje.
Tu nie je umysel diskriminovat niekoho, ale udrzat zmysluplnost toho co sme vytvorili.

Albumy hackovanie, strikovanie, hobby...je presne ten isty problem. Nie je to kontext stranky, lebo na to by bola potrebna tiez nova stranka, ktora by sa venovala vlastnej tvorbe ludi, ich hobby, zrucnostiam, rucnym pracam. Chapeme, ze je to sucast zivota mnohych mamiciek, preto sme upravili v tejto veci pravidla, aby mohli zverejnovat svoju pracu, alebo iba v kontexte nasej stranky, takze maju to byt rucne prace venovane detom, torty iba pre deti...

Verim, ze sa chapeme.
Tento problem sa objavil hlavne v poslednom case, stranka ma 6 rokov a kedze bola pripravena predovsetkym pre tehulky a mamicky s malymi detmi nieje funkcionalita pripravena na tento problem. Pozri si forum, ake su tam kategorie? Coskoro budu nove a tiez velmi nepocitaju s touto problematikou. Lebo je okrajova, cim bude tato otazka vaznejsia budeme ju aj riesit. To ci to bude nova stranke je iba nejaka predstava, lebo neviem co to bude ked to bude. Zatial sme sa o tom este ani nerozpravali. Otazka je, ze mame stranku, ktore je uzko profilovana na tehulky a mamicky s malymi detmi, ako najst riesenie, aby obsiahla aj ostatne problemy a pritom nestratila svoje zameranie.
Chapem vase argumenty, su uplne na mieste, ale my zatial nemame na ne riesenia a kedze zatial je zameranie take ake je musime usmernovat to co sa na stranke vytvara ako sa da. Ak nemame vhodnu katagoriu, odporucam sukromnu skupinu. Ak albumy uz si mimo kontext, odporucam dat iba pre priatelov, kedze oni kontext mozu chapam.
Ak vznikne album, kde su dospely ludia na opekacke, ako ma niekto kto dotycnu nepozna vediet, ze to su jej dospele deti. Hned sa spyta, co to tu robi, ved toto je stranka o detoch. Toto je problem, ktory prv treba vyriesit!

Ak chcete, aby sa to riesilo, navrhujte riesenia a to take, aby boli vhodne pre vsetkych na stranke. Kazdy vidi iba svoj pohlad a mysli si, ze je ten najdolezitejsi. Kazdy je najdolezitejsi.

zienka1609
17. júl 2013

Dobre rano...dakujem za odpoved...aj ked stale trvam na svojom....ale OK...stranku ste vytvorili VY 🙂 viete ak mam udane ze mam 18 rocnu dceru tak si asi nikto nebude mysliet ze je to ...ani neviem KTO...pride mi to ze deti su detmi len do 15 rokov...mam tu len fotky dcery a nerozoberam jej sukromie ani jej problemi...ale ako hovorim...vy udavate pravidla...rada by som to ukoncila kedze toto forum je o niecom inom. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

milankovazuzana
17. júl 2013

@deyana Ak prehodíš kolesá a bude to robiť aj tak, tak potom je jasné, že vadné je koliesko-vnútorné ložisko je poškodené...

cawes
17. júl 2013

@zienka1609 vyries to opacne daj fotky mladsej zo starsou 😀

zienka1609
17. júl 2013
amouramour
17. júl 2013

@concarne je uplne chore urcit matkam limity dokedy su s matkami a s detmi od 15+ obcas treba viac poradit, vyrozpravat sa ako s malickymi...ja nechapem co tu niekto stale riesi nahlasovania fotiek, tem...mne ked sa nepaci zavriem...to fakt niekto nema nic lepsie na praci?

deyana
17. júl 2013

@milankovazuzana ok, díkec 😉 a to ložisko se dá někde sehnat? nebo to poslat rovnou na servis, myslíš?

peka1
17. júl 2013

Ahojte. Chcem sa opytat mamiciek, co maju letny kit. Chcem si usit tu frote vecicku na sedaciu cast, vyzera to ako plachta na postel, tak hadam by to nemalo byt take komplikovane. Len neviem kde sa to ma uchytit. Treba to navliect na celu vyberatelnu sedaciu cast. Teda vyberem ako by som isla prat, navlecem a nasuchnem spat? Uz teraz sa mi to zda na doraz, naposledy som to tam ledva narvala spat, ked som prala potahy 😖

concarne
17. júl 2013

@amouramour ak si dobre čítala na to sú skupiny

mima01
17. júl 2013

Kocky, taka otazocka jedna...ani neviem, co ma to napadlo po 9 mesiacoch...kamosky davali foto deti vo vajkach v aute a vsetky im tam skoro lezali. My mame vajco stokke a da sa nam nakliknut na isofix len v jednej jedinej polohe a to je taky skoro polosed, skoro az sed. Ak ho dam do inej polohy, uz nemam po bokoch tie cupliky zelene, ale cervene. Mame to dobre alebo mi uz nacisto sibe?

milankovazuzana
17. júl 2013

@deyana na servis...

milankovazuzana
17. júl 2013

@peka1 froté podložka sa uchytáva tak, ako sedák-vzadu ma sieťku, takže iba sa prevesí na sedák-ten sa nemusí vyberať samozrejme, je to ako prehoz a dolu sú gumky a tie sa prevlečú cez tie jazýčky, ktoré fixujú spodnú časť sedáka.

jannie88
17. júl 2013

Holky S.O.S., jak sundám stříšku ze sporťáku???? Vím, že z hlubokej korbicky musim sahnout do te postranní kapsy a tam zmáčknout ty dva cvočky,ale jak je to u sporťaku???? ☹

jannie88
17. júl 2013

Planej poplach, už jsem to zvládla 🙂))

peka1
17. júl 2013

@milankovazuzana jaj tak to by ma nenapadlo. Ked to vidim vonku, tak je to tak pekne cez tu sedaciu cast, ze som myslela, ze to cele obaluje. Ale dakujem velmi pekne za popis, nejako to hadam zbucham 😝

kostalovakaca
17. júl 2013

tak už jsem doma a hned sem se vrhla na tu podložku tak hážu foto...ještě mi tam chybí dole přidělat ty cvočky, ta vrchní kožešinka je tam jen položená :D vypadá jak YETI :D

misuka05
17. júl 2013

AHojte, baby chcem sa spýtať aká je šansa že by som niekde zohnala ružový fusak? ďakujem 🙂

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kostalovakaca
18. júl 2013

To mám ustřihnutý velký kusanec,bude to tak o polovinu užší

ifkael
18. júl 2013

@kostalovakaca navrch by som zo nedavala ani ustrihnute

dolcee
18. júl 2013

@kostalovakaca a mne se to zase líbí i na stříšce (teda až to bude menší)..
A jak to tam přidelas? Na zip místo šiltíku?

zuzigirl
18. júl 2013

Dievcata, ide sice o trip trapku, ale mozno mi poradite. Na model z roku 2003 dam newborn set? Dakujem 🙂