Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

delideli
1. sep 2013

@esika : uz WK mame, teraz rozmyslam nad SK aj ked momentalne nie je aktualny, nejak ma zachvatila doplnokva mania 🙂

segafredo
1. sep 2013

Holky - v kolika měsících jste dávaly prcky do sporťáku??? Malý má 3,5 měsíce a je přes celou korbu - ještě tam měsíc vydrží, ale pak pochybuju...někdo říká, že dokud dítě nesedí, do sporťáku se nedává...to ale pochybuju, sousedka má dítě, kterému je 10 měsíců a taky ještě nesedí a ve sporťáku je - ale jejich sporťák jde úplně do lehu,,,kupovala jsem celou trojkombinaci a našla jsem ještě u sportovní sedačky zmenšovací díl - teda asi je to ke sporťáku-no nevím, moc mi to tam nepasuje-možná jen nevím, jak to tam dát - poradíte? díky

cawes
1. sep 2013

@segafredo zmensovacia podlozka je do sportaku. A aky velky je tvoj maly ak sa mozem spytat? Lebo moj maly je teda macko a v 7 mesiacoch sa mi do vanicky dal a dal sa mi tam aj ked mal rok 😀
Ja byt tebou tak pockam aspon do 5 mesiaca

segafredo
1. sep 2013

@cawes no ta podložka mi tam nejde dát s těma pásama - nemohla bys mi to prosím vyfotit, jak to má vypadat? Malý má 3,5 měsíce, váží 7,20 kg a měří 66 cm...dneska jsem ho dala upně dozadu do orbičky a když se natáhnul, protože on spí jak placka rozvalený, tak mu zbývají vzadu asi tak 3 cm...

esika
1. sep 2013

@segafredo ja som malinku dala uz teraz a to ma 3 mes. akosi som mala pocit , ze sa v tej vanicke uz nudi a spinka mi v sportiaku uplne super🙂 posielam foto akotam ma byt ta vlozka🙂 tym malinkym babatkam sa tam dobre spinka🙂

segafredo
2. sep 2013

@esika jé, moc díky - tak měla jsem to stejně, ale nezdálo se mi to nějak - tak už vím, že to bylo ok - já hledala, kama prostrčit ty boční pásy...takže jen tak je dát kolem podložky, super, díky

milankovazuzana
2. sep 2013

A je to tu-prvá nová farbička 🙂
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=5506804...

jsemnejkrassnejsi
2. sep 2013

Je boziiiii

jsemnejkrassnejsi
2. sep 2013
ifkael
2. sep 2013

@jsemnejkrassnejsi uuuuzasny je!!!!! sa mi na xplory paci ako je dvojfarebny...

ifkael
2. sep 2013

ktovie kedy bude v predaji...snad koncom roka uz ano. 😕

ustrachana
2. sep 2013

@ifkael od oktobra by nemal byt problem, uz by udajne mal byt dostupny - uz som sa informovala 🙂))))

ifkael
2. sep 2013

A s nugatovym wk.... Mnam

klarawerder
2. sep 2013

@segafredo Nám šla malá do sporťáku v 5 měs. Ne, že by se do korby nevešla, tam měla místa habaděj, přesto že byla zimní miminko, tj. i s fusakem...ale nebavilo ji ležet a prohlížet si boudu zevnitř 😀 Takže šla do sporťáku, samozřejmě se zmenšovací vložkou a pouze v poloze vleže. Sporťák je víc otevřený, takže mimi líp vidí a nebrble 🙂 Dokud ale prcek sám nesedí, tak určitě ale v korýtku neposazovat a nechat opravdu jen polohu vleže. A přišlo mi taky mimochodem, že jak ležela v korýtku, tak jak tam má mimčo mírně pokrčené nožky, tak ta poloha ulevuje od prdíků...na rozdíl od korby, kde leží na rovném...

klarawerder
2. sep 2013

@jsemnejkrassnejsi Jéééé, tak to mít chlapečka, tak jdu určitě do něj...povedený 😎

klarawerder
2. sep 2013

Doufám, že se jim moc nepovede holčičí varianta (pokud nějaká bude...ale asi ano), protože bych jinak musela kupovat nový Style kit 😀 Chudák můj manžel... 😀

hojda
2. sep 2013

@segafredo Holky chodím nakukovat a kochat se fotkama (ta nová modrá je tedy úžasná) s tím přechodem do sporťáčku bych určitě počkala. Přijde mi, že ma té fotce má dítě trošku pozici jako v autosedačce a ta se rozhodně dlouhodobě nedoporučuje. Pokud nejsou dost zpěvněná záda (dítě nesedí), tak jde veškerá váha těžké hlavičky na páteř. Obě moje děti seděly taky až v 10 měsících a do té doby jsme to zvládli v lehu. Jinak se těším na další fotky, hlavně mě zajímá ta nugátová! Nevíte, kdy je odtajní? 😉

segafredo
2. sep 2013

@hojda tak to abych mu uřezala nohy 🙂 můj synovec v 10 měsících už chodil - a jak zjistil, k čemu má nohy, tak do kočárku vůbec nechtěl ...

hojda
2. sep 2013

@segafredo Zase si člověk užije to kočárkové mimko víc🙂. A jak je vlastně velká ta korbička? Naše korbička měla myslím 74cm a jedno dítko v ní bylo 6 měsíců a holčička dokonce 8 měsíců a mám děti docela velké, jen jak se začal používat fusak, tak už tam toho bylo nějak moc 😀 .

vevika1
2. sep 2013

@hojda korbička stokke má tiež 74cm, takže štandardná veľkosť 🙂 Tá poloha v šporťáčiku nie je ako v autosedačke, chrbátik je tam rovný a dosť podopretý, ken je to akoby "naklonená rovina", čiži dieťa je tam vyvýšené v cca 10 st.uhle, čo je okrem iného aj poloha, ktorá sa odporúča pre deti s refluxom. 🙂

hojda
3. sep 2013

@vevika1 Tak to se do ní minimálně do půl roku musí dítě určitě vejít. Na té fotce to vypadá hodně zkosené, asi to dělají ty pásy.

lelek1
3. sep 2013

Maminky, nahodou nebudete predavat brown prebalovaciu tasku, poistnku na vanicku a decku pasikatu ciernu???diky

ijanka27
4. sep 2013

Kočky, BM ma na stránke akciu na Stokke a foto noviniek- Orange Melange, Winter Kit Anthracite Melange a Winter Kit Nougat Melange... síce malé, ale aspoň niečo 😉
http://www.babymarket.sk/sk/7446/1796/stokke-ko...

magica78
4. sep 2013

@ijanka27 tak super konecne nieco urobili s cenami pre zakaznika a mamicky nemusia kupovat cez DE stranky .

klarawerder
5. sep 2013

@ijanka27 Já tam žádné fotky nemůžu najít...kde jsou??

klarawerder
5. sep 2013

Tak tohle je ten Orange Melange...mmmh, kdybych byla milovnicí oranžové (jakožto teda ale nejsem), tak budiž...

ifkael
5. sep 2013

@klarawerder paraada! tusim nebudeme mat len jeden potah....

rodka
5. sep 2013

@klarawerder ještě dopoledne to tam bylo, protože jsem na to koukala, teď to znovu odstanili.. ale maji to jiz v nabidce, ze muzes objednat....ale tvoje foto je lepsi, tam byla takova mini prtata...

cristinna
5. sep 2013

@ijanka27
Este tam vraj bude aj beige melange? Babymarket ma to v popise farieb. Na fotky si pockam casom. 😀

babyboy
5. sep 2013

Maminy, nemate nahodou Black Melange Style kit potahy na sportovu cast na predaj? Dakujeem 🙂