Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

babyboy
19. okt 2013

@alexandrag1 ahoj, ja budem o chvilu predavat. budem k tomu mat aj vanicku, farbu dark navy a aj nakupnu tasku. ak chces, viac info v ip 🙂

danella
19. okt 2013

@rodka
Dakujem za tip 🙂 😉

kuko7
19. okt 2013

Baby nepredava niektora z vas ciernu prebalovaciu stokke kabelu? a aj tu nakupnu? dakujem

veminka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bohdana184
20. okt 2013

baby,nepredavate niektora winter kit??

zienka1609
20. okt 2013

@ikarkulka ahoj neviem ci je to este aktualne ale ja mam v albume tu kombinaciu na ktoru si zvedava, tak si to pozri ak chces 🙂

klarawerder
20. okt 2013

@ikarkulka Ó, děkuji za kompliment 🙂 Tož mě ani nic moc jinýho nezbylo...jezdit s něčím, co jakkoli skřípe a podobně je nemyslitelné (stejně tak nemyslitelné by bylo svěřit kočár manžovi, jenž sice výborně například vaří, ale jako snad každý Švýcar má co se týče oprav apod. obě ruce levé...taky Švýcaři si pomalu na kdejakou výměnu žárovky a navrtání díry do zdi objednávají servis - a to si nedělám srandu 😀 )...ovšem i mravenčí FBI práce byla s tím, zjistit, odkud ony zvuky vycházejí (chybělo málo a prohlížela bych podvozek stetoskopem 😀 )...No a při rozmontovávání je jediný pravidlo - nervat nic násilím...a zapamatovat si, jakou součástku jsem odkud vzala (plus tam nenarvat něco špatně jako já, a pak to nepáčit rudá vzteky zase ven 😀 )...v každým případě znát "anatomii" celého kočáru se hodí 😎

magnolie1234
20. okt 2013

ahojte nebude predávať niektorá prebalovaciu tašku červenú?stačí november-december ,ďakujem

milankovazuzana
21. okt 2013

@klarawerder Klári, o tých švajčiaroch je to 100% pravda 😀 sestra tam žila 3 roky, tak vyprávala 🙂 🙂 🙂

rodka
21. okt 2013

@kristynakubecova ahojky, prosim ta a videla si niekde aj video rozdiely V4 a V3, alebo si to posudila iba odbornym okom? 🙂 zaujimalo by ma v com bude to skladanie jednoduchsie. diky

kristynakubecova
21. okt 2013

Nevidela jsem na stokke com bohuzel neni video.Ale bude aretace prednich kol klasicky packama nad koleckama a misto tech dvou pacek pod rukojeti na skladani tam je jen jakysi krouzek, nevim jestli treba bude stacit za nej zatahnout, netusim.Tak pro me to nema vyznam hned ze dvou duvodu, jednak dceri je 20 mesicu🙂 a predni kolecka nearetuju ani kdyby to slo takze jedine mozna to lehci skladani ale me tohle zas tak komplikovane nepripada 🙂 .Nicmene Urcite bude naprosto super takze pokud teprve miminko cekas, pockala bych si urcite na V4🙂 @rodka

rodka
21. okt 2013

@kristynakubecova dakujem za info. ano, kociarik este len budem kupovat, ale mojmu manzelovi stokke stale pride nestabilny a tak ako som tu uz riesila, v uzsom vybere je este joolz. a ako to je, ak by som kupovala stokke cca koncom roku, dostanem uz automaticky v predajni V4? alebo vam ponuknu toto je V3 a toto V4, rozhodnite sa... obecne mam pocit, ze tu na konikovi je viac info nez v predajni, pani napr. ani nevedela o skladani koleciek pri chodzi po svhodoch...

kristynakubecova
21. okt 2013

@rodka Tak nestabilita stokke je nazor ciste z nevedomosti 😉 .Ten kdo ho ma a jezdi s nim moc dobre zna kvality a co vse projede.Tvari se jako kavarensky kocik ale zvladne diky sklapeni kol i fakt drsny teren.My s nim napr projeli prachovske skalni mesto a to naprosto s prehledem, lidi co jeli proti nam s peg pergo gt nebo s jane slalom tam zapasili a my si tahli za sebou malou jako ve voziku a koreny, skaly a kameny zadny problem.Manzel ho take nejdriv ani nemohl videt a po tech Prachovskych skalach fakt zmenil nazor a dnes jednoznacne nejlepsi kocik jaky jsme kdy meli 🙂 .Ja myslim ze jeste nejakou dobu budou v prodejne v3 a v4 takze bych chtela urcite 4🙂.

klarawerder
21. okt 2013

@rodka A to je přesně ono...prodavačka tě bude poučovat a "doporučovat" ti ten a onen kočár...ale ve finále o tom skoro nic neví...Směrodatné jsou praktické zkušenosti maminek, co v tom mají odzkoušené vozit od miminek až po batolata (dost pochybuju, že mají prodavačky něco vyzkoušené...jen si nastudovaly letáčky a budou to papouškovat dál)...Neznalost toho, že má Stokke sklápěcí kola pro jednodušší chůzi v terénu a po schodech, je tristní...Tahle záležitost je v základních videích ofi stránek...takže je vidět, že se paní neobtěžovala si o tom zjistit úplný základ. Btw sklápění kol Joolz má? Bez této funkce se ti poměrně dost zužuje spektrum terénu, které s kočárkem projedeš. Zvaž, jestli by tě u Joolzu neomezovala krátká bouda a absence zimních a letních potahů (to je další věc, jdou na Joolzu sundat potahy, aby se daly do pračky a vypraly??) Úplně chápu to pochybování při výběru kočárku, taky jsem z toho byla zmatená, tolik všelijakých na trhu, a který vybrat 😀 Pokud manželovi přijde Xplory nestabilní, pak ti natočím video, jak moje dvouletá dcera šplhá nahoru do sedačky (stoupne na zadní kolo, kolenem vleze na opěrku nožiček, pak přehodí druhou nohu přes madlo, stoupne si a "zajede" dolů 😀 ...kdyby byl kočár takzvaně nestabilní, jak rádi a často tvrdí lidi, co o Xplory a praxi neví nic, pak by se kočár určitě převrátil, jelikož když na něj malá takto leze, tak není těžiště rovnoměrné, naopak, zavěsí se na něj z jedné strany váha 12ti kg a kočár se ani nehne... To bych mimochodem chtěla vidět, který jiný kočár by se při tomto nepřevrátil... A pak, jestli manžovi přijde nestabilní kvůli výšce, pak není problém si sedačku nastavit níž 😉

wewe8584
21. okt 2013

@klarawerder Uplne s tebou suhlasim, my sme s manzelom vybrali Stokke na zaklade videi z netu, chceli sme ho vidiet aj realne a tak sme zasli do obchodu. Tam nam predavacka nevedela ani ukazat, ako vymenit striesku z vanicky na sportovy a to nehovorim o tom, ze nas doslova odhovarala, ze by si ho nikdy nekupila, ze vanicka je uzka, ked tam das fusak v zime a bla bla ... nas Adamko sa narodil v jauari a vo vanicke sme ho mali viac ako do pol roka, stale mu bola dobra 🙂

wewe8584
21. okt 2013

Baby poznate tuto stranku?
http://ebabo3.webnode.sk/
Objednavali ste z nej niekedy stokke? maju tam dobre ceny fusakov, tak len pre istotu 🙂 dakujem

e.l.i
21. okt 2013

Ahojte prosim vas ma niektora z vas na predaj poistku na vanicku??? 😒

thalinka
21. okt 2013

ahojte, viete mi niekto poradit, kde by som kupila nahradne kolesa na Stokke Xplory? Okrem Babymarketu - tam ma uplne zrusili .. dakujem

kristynakubecova
21. okt 2013

@thalinka zkus kiku

thalinka
21. okt 2013

Aku kiku??🙂@kristynakubecova

rodka
21. okt 2013

@thalinka obchodny dom KIKA, predavaju tam tiez stokke a su schopni objednat aj nahradne diely. Myslim ze to myslela Kristyna.

ifkael
21. okt 2013

@thalinka ako ze zrusili? Kde si kupovala kocik? "pjeknaaaa" reklama....
Vsak co to je problem objednat kolesa?

ifkael
21. okt 2013

@klarawerder ano, rady, ze stokke je neprakticky davaju paradoxne ludia co ho nemali

thalinka
21. okt 2013

@rodka dakujem za objasnenie, skusim 🙂

thalinka
21. okt 2013

@ifkael Kocik mam z 2. ruky, bol kupovany v Taliansku...proste mi napisali, ze pokial nemam od nich kupeny ten kocik, tak mi to neobjednaju ... co nechapem, lebo pred rokom som menila kolieska a v pohode mi ich objednali a dodali... hehe.. 😖

aivliss
22. okt 2013

Dobrý den, mohu mít dotaz - pláštěnka na kočárek Stokke je jen jedna =stejná jak na sporťák,tak na hlubokou korbu?Děkuji Silvie

wewe8584
22. okt 2013

@aivliss nie nie, na vanicku je ina, aj na sportovy je ina 🙂

ifinka06
22. okt 2013

Ahoj holky, moc prosim o radu... marne shanim asi uz 2 mesice bily winter kit, nevite, kde by se dal jeste sehnat, pripadne neprodava nekdo z vas, v top stavu jako novy?? Prestal se vyrabet, ja kvuli nemu preobjednala kocar ☹
Zitra jedu do Drazdan, tak kdyby jste nekdo nahodou vedel, kde by se tam dal sehnat, , budu moc vdecna.
Diky moc Iva

ivanajelinek
22. okt 2013

@ifinka06 Skus v nemeckych online shopoch. Tam sa este da zohnat biely wk.

ikarkulka
22. okt 2013

@klarawerder Jo jo, Švýcaři a výměna žárovky 😀 Jedna kamarádka žije v Curychu, druhá v Ženevě, takže tyhle historky znám jako svý boty 😀