Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

bublinka711
26. jan 2014

Sme to uzavreli na black melange, keby sa náhodou druhé pošťastil chlapec 😀. Ale nie, fakt sa mi páči, a soma mám spústu ružových dečiek a podobných somarín, myslím, že s týmto sa to bude dobre kombinovať... uvidíme 🙂

vralen
27. jan 2014

chcem sa spytat, ked nasadite sportovu cast, nemusi tambyt uz ta poistka. dala som na vidlice, vyskocilo mi zelene a hotovo. treba to nejako este ujistit, alebo nieco?

milankovazuzana
27. jan 2014

@vralen nie 🙂

vralen
28. jan 2014
lk3
29. jan 2014

Chcela by som sa opýtať, chcela by som vyprať textilie z vaničky ale neviem ako vybrať to vnutro vaničky. Vo vnúri sú tie látkové držiaky určené na prenos vane prichytené takými želieskami a cez to neviem to látkové vnútro dostať von. Neviem či som to napísla zrozumiteľne ale ak ste niekto pochopili tak prosím poradte.

iwkaiffs
29. jan 2014

@lk3 musíš tie kovové kolíky vybrať,ja som ich posunula do boku a trošku si pomohla šrobovákom 🙂

jamavo
30. jan 2014

Ahoj holky,nescháníte někdo WK stříbrné barvy?

ginnevra
30. jan 2014

@jamavo Dobrý večer, cena? Jestli se můžu zeptat...

jamavo
30. jan 2014

Dobrý večer,cenu včetně kožešiny(není originál Stokke) bych si představovala 6 tis

ifkael
30. jan 2014

@jamavo da sa nafotit wk aby bolo vidiet kozusinu?

jamavo
30. jan 2014

pokud chcete foto kožešiny,přidávám zde

ifkael
30. jan 2014

@jamavo kozusinu na wk 🙂

jamavo
30. jan 2014

ano na wk 🙂

ifkael
30. jan 2014

@jamavo na winter kite je kozusina...tu som chcela odfotit. Aj na rukavniku. Nie kozusinu- podlozku

jamavo
30. jan 2014

to se omlouvám,špatně sem Vás pochopila 😀

ifkael
30. jan 2014

@jamavo v pohode, dakujem.

Vyzera dost vyuzito, to radsej novy kupim.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jamavo
31. jan 2014

Děkuji za názory,já jsem ho tady kupovala od jedné paní,která mi nesdělila hodně podstatnou věc,že WK nesedí na starší tip kočárku Stokke.Nebýt tady jedné hodné paní,která mi moc pomohla,jak se dá WK upravit,dala jsem ho hned pryč.Chci za něj pouze tu cenu za kterou jsem ho koupila.Jinak je v Top stavu,kožešinka na boudě není slehlá,možná na rukávníku už něvypadá jako nová,Ta stříbrná barva se malinko odřela na nánožníku,ale toho se bohužel neubráníte při denním používání.Jinak není nijak poškozený.Nabízím mamince,která není tak náročná a nemůže si koupit nový🙂

chani23
31. jan 2014

Dievcata, na WK sa mi zaspinil muff, vyzera to na mastnu skvrnu. Mate s tymto niekto skusenost, ci mozem pouzit nejaky pripravok na mastne skvrny, aby som ho neznicila?

nena123
31. jan 2014

@sufo Aj my ho máme doma ,je nadherný a čo sa týka údržby je to pri tomto druhu látky oveľa lepšie ako pri beige 🙂

sufo
31. jan 2014

@ifkael ja to uz tak dobre ako skusene stoacky nedokazem posudit, ale tiez z foto mi ta kozusinka nesedi..

ifkael
31. jan 2014

@jamavo no 6000czk... Je dost nie? To by si mala dat nejaku fakt symbolicku cenu...ale uz som ticho teda....😇

sufo
31. jan 2014

@ifkael ahoj mamina, co si sa tak rozhodla menit kocik? Nejaky problem s kocikom? Za aku znacku menis? :

ikarkulka
31. jan 2014

@jamavo Asi bych považovala za fér uvést hned v nabídce, že se barva na nánožníku loupe, byť jen malinko.
A počítám, že je tedy přešitý na ten starší typ. Nebo? To by se taky mělo napsat.
Díky @ifkael, že se zeptala 🙂

sufo
31. jan 2014

Inak tam by fakt uplne stacila suma do 60-70e

ifkael
31. jan 2014

@sufo no co Ti poviem.... Zbadala som uppababy vistu...alebo zoberiem mb urban jungle ...trojkolku aj tak bude treba

sufo
31. jan 2014

@ifkael prosim ta a co to mas za tasku na stokke?

bublinka711
31. jan 2014

@ifkael 😀 na pekne, keď som objednala šporťák black melange, tak ty skoro za tú cenu predávaš komplet??? 😲 A ešte nejazdený... A V4... Hmmmm, ja mám teda ale šťastie 😖 .

ifkael
31. jan 2014

@sufo il tutto nico..uz je predana. Velka na stokke :/

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz