Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

sufo
31. jan 2014

@ifkael vdaka za radu...inak mb jungle sa mi paci. Tiez keby som vedela, ze bugaboo bee+ je od narodenia radsej kupim ten. Ale byvam v samom centre mesta tak dufam, ze k spokojnosti vyuzijem uz aj tento stokke

sufo
31. jan 2014

@teegreen ty si v skutku dobre info 😀 kam ty na to chodis 😎

ikarkulka
31. jan 2014

@teegreen Kdes to vzala??? Jestli je to pravda, tak to jsem teda nadšená! 😵

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sufo
31. jan 2014

cisto nazor: myslis, ze je velka hlupost dat 2mesac.dieta do sportovej casti kocika,ked idem na nakup?podotykam ze nemam este zakupenu autosedacku a hlboka vanicka + dalsie dieta a dospely v malom aute problem. O vy na to?

sufo
31. jan 2014

@teegreen vid vyssie

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sufo
31. jan 2014

@teegreen ano ano to mi je jasne... hccela som vediet, ci to moze byt ako docasne vychodisko pokial nepride autosedacka...t.j.2-3tyzdne

ikarkulka
31. jan 2014

@sufo Počkej, já tomu nerozumím - v čem teda to malé dítě pojede autem, když nemáš autosedačku?

Jinak co se týká té sportovní části - se zmenšovací vložkou je na tom dost podobně jako autosedačka, s autosedačkou chodí rodiče běžně do obchodu, tj. že dojedou autem, nasadí autosedačku na podvozek nebo ji šupnou do nákupního vozíku a s dítětem takto nakoupí a zase odjedou. Takže ono je ve výsledku asi jedno, jestli to malé dítě bude během nákupu v autosedačce nebo ve sporťáku s tou vložkou.
Osobně bych taky volila spíš šátek. Ale ptala ses na sedačku, že.

No ale s tou autosedačkou si to prosím vysvětlit, jak se tím autem na nákup dostanete, když ji nemáš? Nebudeš ji vozit jen tak, že ne?

sufo
31. jan 2014

@ikarkulka nechcelo sa mi to rozpisovat do detailu. Mám od kamaratky 'zapozicanu' sedatku-vajicku starsieho vydania. To mi nevadi len akurat ju nedam na konstrukciu kocika a ked zoberiem estte tu vanicku do kufra taak dovidenia...ta sportova cast sa da zlozit. To chccem naozaj ako docasne riesenie pokial nebude sedacka original na konstukciu kocika

ikarkulka
31. jan 2014

@sufo 🙂 😉

sufo
31. jan 2014

@ifkael predala si?

ifkael
31. jan 2014

@sufo jo

Muz sa so mnou nebavi :D trochu sa ukludnil ked som spomenula jeho oblubene beecko

sufo
31. jan 2014

@ifkael myslim, ze si dobre urobila. Uprimne priznat sa...ja chodim vonku s kocikom cca 7dni-neviem presne a mozem povedat, ze sa diametralne odlisne sprava v interieri a ext. Tak ako som po nom tuzila...terazbdavam zo 100%tak 70%. Este, ze byvam v centre...i ked sama zamkova dlazba. Este raz, tak nekupim..

ifkael
31. jan 2014

@sufo to prejde...mne niekedy dlhsie trva kym si nieco oblubim... Ale byvame na dedine- teren fakt hruuuuza, casto chodime muzovi na chatu co maju v reviry..za detmi clovek beha- preto ta trojkolka...a v meste beecku par veci odpustim... V aute bude ok.

Ja som bola spokojna aj s versou-trochu tazka- ale ako sportak tu na dedine nemala nikde problem...cameleon mi tu stal v kazdej jamke na chodniku :/

Jeden kocik je malo...

sufo
31. jan 2014

@ifkael zacinam uvazovat, ze z toho ebabo by som objednala bee+ v dohladnom case

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinano
1. feb 2014

@teegreen bugabo bee ma davno vyriesene kolieska, uz nevbruju

sufo
1. feb 2014

@teegreen pohladom a referenciami mi pohltil xplory, pred 14timi rokmi, ked som porodila prvu dceru tak top znacka za velke prachy bolo peg perego a to sme vtedy aj kupili, teraz som xplory brala nieco podobne. Na jednu nevyhodu som bola upozornena od znamej, co vlastni stokke, ze sa im v zime do prednych koliesok navaza sneh a je horsia manipulacia. Brala som to ako male minus....ale teraz po uzivani mi vadi viac veci.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinano
1. feb 2014

@teegreen na tie co to robili davali kruzky a boli v pohode,ale ja om napriklad mala uplne preve plusko co vyslo a nerobilo mi to.tieto nove maju uz aj ine sedacky a kolieska spravili nejako inak

bublinka711
1. feb 2014

@sufo ahoj, môžem sa pre info opýtať aké negatíva si zbadala? My máme xplory objednaný, tak že na čo sa mám pripraviť 😀

sufo
1. feb 2014

@bublinka711 to, ze mne nevyhovuje, neznamena, ze nebude sediet aj tebe. Ja som clovek, ktory sa rad odlisuje, takze preto som si kupila stokke a k tomu taku farbu, ktoru som u nas v meste este nemala moznost doteraz vidiet, ako vsetky tie fialove,dark navy a black melange. Za tie penieze, co kocik stoji by som ocakavala vacsi komfort. Kocik je nadherne dizajnovy, ale pre dietatko nie najpohodlnejsi. Na dlhsie prechadzky to nebude ziadna vyhra, byvam v centre mesta a sama zamkova dlazba - hrkoceme ako keby bol kocik po 3detoch. JA by som povedala, ze tento typ kocika je 'cisto'auparkovy - t.j.rovne povrchy, spratnost a pohdlnost pre riadeni v obchodoch....podla mna je jednostranne vyuzitelny - vyslovene mestsky kocik. Keby som predtym mala moznost ho vyskusat aspon 2-3dni plnohodnotne tak si ho urcite nekupim. 😒 ps: vidim jedno velke plus, ked dcera nemoze doma zaspat, super kocikovanie po plavajucej podlahe 😀

bublinka711
1. feb 2014

@sufo ďakujem, mňa to len zaujímalo, že či si objavila ešte nejaké iné negatíva. O tomto som v podstate vedela a aj tak to riskujem, takže inými slovami, daň za vytúžený kočík. 😎 Pohodlnosti sa nebojím, s dcérkou sme ho skúšali, jej sa v ňom veľmi páči, a ten terén, no uvidíme 😀. Zas ja som si aj na hrkotanie cama musela najskôr zvyknúť 😀 a to je vraj odpružený 😀. V najhoršom prípade vytiahneme našu starú inglesinu asi z pred desiatich rokov, ktorú sme podedili, tá je odpružená až až 😀

vralen
1. feb 2014

@bublinka711 ja som spokojna s kocikom velmi, az tiez na to hrkotanie. no niekomu to nevadi. mne ano a aj som ho dala reklamovat, vymenili mi kolieska a vidlicovy tvar konstrukcie, kde sa naslapuje jepoistku s napisom stokke. teraz sa mi nove kolieska netocia , zastavuju a stare zadne nesedia dobre na novej konstrukcii, maju osmicku a skrkaju, co nerobili. uz som zufala. zase som natrafila sa kusok ☹(
no musim ale poznamenat, ze ked nam v predajni pozicali podvozok, bol uplne super. len ja asi nemam stastie.

atkavnatka
1. feb 2014

@jamavo chcela som sa spytat ako ste ho upravovali? Myslim, ci ste ho museli niekde presit a ci sa strieška da normalne nacvaknut aj na V2. Dakujem.

rodka
1. feb 2014

ahojte stokacky, tak aj ja sa uz hlasim k hrdym majitelkam tohto kociarika a dakujem vam vsetkym, ktore ste mi trpezlivo odpovedali na moje dotazy. vdaka, vdaka, tesim sa az bude prva prechadzka so stokke explory brown vo verzi V4.

chinoll
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuca
2. feb 2014

Ahojte kočky, uvažujem o kúpe tohto kočìka. Tak sa chcem spýtať, máte ho niekto na dedine? Nemáme chodníky, takže by sme kočìkovali v podstate po ceste-po uličkách. Akè máte skúsenosti? Jazdy do terènu neplánujem, ale kúpili by ste si ho znova? Ďakujem