Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

alexandrag1
16. jan 2015

Maminky neponukate stokke crusi sportak?najlepsie red alebo purple...v pripade ponuky poprosim ip,vdaka😉

lenka515
20. jan 2015

Ahojte maminky, viem mi niektorá z vás poradiť ako mám dat dole striesku zo stokke xplory vanicky a dat ju na stokke xplory športovú cast? Mne vlastne ide o tu tyč taku krátku na ktorú sa naklikne strieska. Uz som z toho zúfalá ďakujem 🙏

verousk
22. jan 2015

Holky mám na Vás prosbu ohledně Winter kitu a jeho kožešinky. V jakém ji máte stavu po zimě? Já již jak jsem jí kupovala, byla vypelichaná, ale teď to mám děsně chemlonové, myslíte že to má smysl reklamovat?

verousk
22. jan 2015

Holky to jsou ty fotky://

dadatal
23. jan 2015

@verousk Podľa mňa to stačí vyčesať😉

misenkoskolka
30. jan 2015

Baby súrne zhánam winte rkit cierny,alebo cerveny,nepredava niekto nahodou???ak hej anpiste mi do spravy ....

verousk
8. feb 2015

Holky, kamarádka prodává neježděného Xplory V4, barva black melange za super cenu, kdo by měl zájem, zašlu odkaz🙂

ppskate
9. feb 2015

@verousk ahoj poprosim info

verousk
9. feb 2015

@ppskate poslala jsem zprávu;)

dolcee
9. feb 2015

@ythyl take se mi oloupala a na počkání mi vyměnili v prodejně Babiez v Praze, kde jsem kocarek koupila.

HOLKY, neprodavate někdo SKATE NA XPLORY?

dolcee
9. feb 2015

@verousk presne tak, jen vycesat, bude zase jako nová.

meja3
9. feb 2015

Odporucam precitat, test kvality okrem ineho aj na stokke:

http://spuntik.zoznam.sk/cl/1000706/1454239/

babymarket_sk
11. feb 2015

@meja3
na základe týchto nepravdivých informácií boli vykonané testy peny rukoväte treťou stranou v akreditovanom testovacom inštitúte.

Testy, ktoré boli vykonané nemeckým akreditovaným testovacím inštitútom potvrdzujú, že v súčasnej dobe používaná pena rukoväte je v súlade s platnými predpismi EÚ.

lenkabruno
12. feb 2015

@babymarket_sk zdravím chcela by som sa Vás opýtať, mam doma crussi a chceme kúpiť k nemu športovú časť len neviem aká vlastne naň pasuje, V3 alebo V4? viete mi poradiť ináč tie testy ma teda dosť vystrašili 😒 bábato čakáme každú chvílu a už som rozmýšlala či sme sa správne rozhodli.

babymarket_sk
14. feb 2015

@lenkabruno
ako nový diel sa dá zakúpiť len nový model V4
K testom - média nám podsúvajú rôzne nepravdivé informácie, bohužiaľ veľakrát je to nielen neznalosťou redaktorov, ktorí žijú zo senzácií, ale aj konkurenciou, ktorá sa takto snaží poškodzovať lepších a úspešnejších.

golem73
14. feb 2015

Rozmýšlím se nad kočárkem Stokke Xplory a Mutsy Igo Air, oba jsou moc pěkný. 🙂 Máte někdo zkušenosti s Mutsy, moc ho tady na Slovensku nevidím.

babymarket_sk
14. feb 2015

@golem73
na Slovensku je obľúbenejšie Stokke, ale skúste priamo zadať otázku na kočík Mutsy

golem73
14. feb 2015

já asi půjdu do Mutsy. Zítra jedu do jedné prodejny kde mají 14% slevu na Mutsy i na Stokke, tak se rozhodnu. Vlastně mají tu slevu na všechno. jupí. 🙂

mishelliness
20. feb 2015

Predám kočiar stokke x-plory beige vo veľmi dobrom stave. Používaný pol roka.Kočiar obsahuje vaničku, športovú časť, novorodenecká podložka, 2 tašky, podložka na prebaľovanie držiak na pohár, zimný návlek. Cena 800 eur prípadne dohoda.Podrobné foto kočiara pošlem na požiadanie 🙂 Telefonný kontakt 0911 402312.

mishelliness
20. feb 2015

@mishelliness ešte aj pláštenka 🙂

sara086
5. mar 2015

http://www.baby-centrum.cz/user_files/image/esh...
kamárádka má tento a je užasný 🙂

luludy
8. mar 2015

a pre take dvojrocne dieta ta sportova cast je pohodlna aj na spanie??? sa mi zda ze je maly

kikada
8. mar 2015

@luludy práveže väčšinou predávajú po roku a pol používania, nie preto, že kočík je zlý ale preto, že pre väčšie bábo nepohodlný už. Takže na dva roky asi EE.

petkaa28
8. mar 2015

@kikada prepac, ale videla si xplory nazivo?? Maly?? Ked v nom v pohode preveziem 4rocne dieta?? Treba posuvat iba overene fakty a skusenosti a nie domnienky...

@luludy netreba sa vobec bat!!! Kocik baby predavaju skor preto, ze ked ti dietatko zacne chodit, tak na kocik ho zvycajne uz tazko ukecas ;)

kikada
8. mar 2015

@petkaa28 videla 🙂 si predstav. Ja nehovorím že je to globálna záležitosť ale na bazari keď som sa pýtala na dôvod predaja po roku a pol pouzivania toto bola jediná odpoveď od všetkých že je už ne pohodlný. Takže tak.

gega
9. mar 2015

Ahojte nenasla by sa nejaka maminka co predava dazdnik na stokke explory? Hladam aj drziak na pohare a nejaky ten letny kit za rozumnu cenu.

mishelliness
9. mar 2015

@gega ahoj mam letny kit farba je beige 🙂

gega
10. mar 2015

@mishelliness a cena? Mozete poslat foto?

ustrachana
10. mar 2015

Kocky caute, pls. kde sa teraz najviac oplati kompletka xplory? Uz som z toho akosi vysla kedze moja mania vekom syna skoncila 😂

mishelliness
11. mar 2015

kit na stokke