Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kilian
4. okt 2011

@lenka0283 ale vsak ked ti zaspi, tak jednoducho otoc sedacku.to sa da aj s dietatom. 😕

riki1
4. okt 2011

Maminy ,cez víkend príde zima ,takže tie čo už máme kity sa budete môcť predviesť 🙂 ...takže vraj nebude žiadna jeseň ,ale rovno zima a ja ešte kit nemám ☹

kilian
4. okt 2011

@riki1 to iste som vcera pisala,od piatku ide velka zima. 😀 😀 nahodime na ufo kitik..

lodgermaniacka
4. okt 2011

@riki1 a aky kit kupuješ k modremu? strieborny?
@kilian 😀 😀 😀

kilian
4. okt 2011

@lodgermaniacka @riki1 inac s tou bledomodrou je to tiez dost tazke,aky kit by k tomu isiel...

lodgermaniacka
4. okt 2011

@kilian podla mna najviac strieborny, ale kludne si viem predstaviť aj červeny aj tmavomodry 😉

kilian
4. okt 2011

@lodgermaniacka no neviem,ten strieborny k nemu.....asi by som volila navy.. 😒

kilian
4. okt 2011

@pallacinka tu nejako chyba....co dovolenkuje?? 😝

riki1
4. okt 2011

@kilian 😀 😀 😀

riki1
4. okt 2011

@kilian jessicax bude mať strieborný už čoskoro 🙂 ,tak ju poprosím a pôjdem si ho odskúšať 🙂 🙂 🙂

kilian
4. okt 2011

@riki1 potom nam daj vediet,ako vyzera v skutocnosti.
@jessicax kde si teda objednala kit?

pallacinka
4. okt 2011

@kilian Dovolenkujem vo velkom style, kvoli zubkom si uz chrbat necitim ☹ A dnes sme boli prvykrat na adaptacii v jasliach a ziadna slava to nebola. Ale co to tu citam, ze tento tyzden menime summer kit rovno za winter kit? Mne to nevadiiii 🙂

pallacinka
4. okt 2011

@lodgermaniacka Super ste tie farby s kockami vyriesili, bude to urcite vyzerat perfektne, tesim sa na foto 🙂

kilian
4. okt 2011

@pallacinka a ja ze niekde pod palmami sedis... 😝 moja mala je tiez posledne noci kazdu pol hodinu hore... 🙄 🙄

pallacinka
4. okt 2011

@kilian Haha, vsak ja uz ani neviem, ako palma vyzera 🙂 To nam davaju ti drobci zabrat, nech uz su vsetky zubky konecne von! A mozme sa vytesovat z nasich super krasnych kocikov 🙂

jessicax
4. okt 2011

ahojte baby tak aj my uz mame doma kit na zimu, je krasny 😵 😵 😵 Zajtra ak sa mi ho podari dat na kocik hodim foto 😅

jessicax
4. okt 2011

@kilian z babymarketu. Z tej nemeckej stranky mi rano odpisali, ze sa nan caka 2 tyzdne

jessicax
4. okt 2011

@riki1 v babymarkete mali vystaveny tvoj modry a na nom cerveny kit a tiez to bolo pekne 😵 😵

pallacinka
4. okt 2011

@jessicax Super, tesim sa na foto, akej farby si vlastne objednavala? Par dni tu nie som a uz stracam prehlad 🙂

pallacinka
4. okt 2011

Inac baby to vazne sa ich uz pomaly chystate vytiahnut? Ja asi pred decembrom, max. koncom novembra odvahu nenaberiem. Aj ked mozno bez rukavnika a kozusinky na strieske by som mohla...

jessicax
4. okt 2011

@pallacinka strieborny 🙂 Neviem, ja ho zacnem pouzivat asi ked sa ochladi, teda aspon striesku
Inak v tej krabici tu take dva plastove uchyty, nevies prosim ako mam dat dole tie co su na kociku ked odzipsujem striesku?

pallacinka
4. okt 2011

@jessicax Tak to som zvedava na fotky, aky je v skutocnosti, si tu hadam prva, kto ma doma strieborny. Ja som tie uchyty co boli pri winter kit nepouzila, netusim, ako ich vymenit, nechala som tam tie, ktore boli uz na kociku a striesku som na ne navliekla (dufam, ze sa chapeme 🙂) Ale tiez by ma zaujimalo naco pribalili dalsie, mne aj s tou novou strieskou co som reklamovala prisli tie uchyty tak ich uz mam doma na rozdavanie 🙂

lenocka23
4. okt 2011

@jessicax no musim sa u vas stavit na kontrolu... 😀 😝 😝 😀 😀

riki1
4. okt 2011

@jessicax 😅

hajanka
4. okt 2011

@jessicax @pallacinka tie plastove uchytky treba prichytit na novu zimnu striesku a potom tu klasicku striesku treba celu vybrat a nasadit na jej miesto novu uz aj s novymi uchytkami, takto je to jednoduchsie, iba prehodis striesku uz aj s uchytkami.

v tomto videu to je pekne vidiet ako vybera tu striesku aj s uchytkami celu vonku a nasadzuje novu

https://www.youtube.com/watch?v=lO7iVSwiAfk

ono to treba z tej vnutornej strany cez tu textiliu tak zatlacit, najlepsie dvoma palcami a tlacit jeden k druhemu k sebe, ono sa to uvolni a potom vytlacit von.

boze, tazko sa to opisuje 😅 😀

kilian
5. okt 2011

ja vytiahnem len tu striesku a ten zadny potah,ostatne este nie!!!!!!!!! 😝 😝 iba ak by zacalo aj snezit... 😅

lodgermaniacka
5. okt 2011

@kilian ja tiež 😉 rukavnik a "nanožnik" až ked bude velka zima, ale striešku budem mať len s kožušinkou 😵 😵 😵 ta sa mi pači najviac, preto som išla do stakkača 😎

kilian
5. okt 2011

@lodgermaniacka 😀 😀 😀 😀

kilian
5. okt 2011

@lodgermaniacka normalne sa dopredu bojim od reakcii na ulici!!!! 🙄 🙄

hajanka
5. okt 2011

@kilian my sme vcera isli skoro rano s malou na sono a na deku sme jej zapli aj storm cover, taka bola hrozna zima.. brrrrr... aj chladny vietor