Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

janga
6. okt 2011

@hajanka fialovy winter kit + fusak 😵 🙂

hajanka
6. okt 2011

@janga 😀 super

vbrnka
6. okt 2011

@hajanka no to urcite ano...len hladam najekonomickejsie riesenie :D

janga
6. okt 2011

este otazka, ked zajtra sa rapidne ochladi, uz vytahujete fusaky??? to je este skoro nie???

kilian
6. okt 2011

@janga fusaky este nie... 😝

e.l.i.e.n.k.a
6. okt 2011

@hajanka tyrkys 🙂
@vbrnka podla mna sa skor oplati upravit winter kit na stary model alebo predat stary a kupit novy aj s kitom, ked kupim len novu sedacku, stale budem mat stary podvozok a horsie sa bude kocik potom predavat..

jessicax
6. okt 2011

@janga fusaky este nie, ved co by sme potom davali v minusovych teplotach 😅 Skor nejaku deku alebo lodgera bez vlozky 😉

jessicax
6. okt 2011

@e.l.i.e.n.k.a @hajanka ja si tiez myslim, ze kupovat zvlast novu sedacku sa neoplati lebo tu uz potom nepredas. To skor presit kit a vyjde to o dost lacnejsie

janka2110
6. okt 2011

@lodgermaniacka zajtra vyskusam ci sa tam este Alessandra zmesti aj s fusakom 🙂
Aj ked rozmyslam,ze Stokke vymenim za iny kocik...len sa neviem este rozhodnut...
Je super len je dost velky a chodime dost autom..chcela by som nieco skladnejsie 😉 aj ked neviem ci mi to dovoli strasia,lebo ona ho tiez pouziva.sedi tam vpredu kde je taska 😀

janka2110
6. okt 2011

Malo tam byt *starsia* 🙂

lodgermaniacka
7. okt 2011

@janka2110 oki 😉 ja si idem dnes pre kočík, na skladnosti mi nezaleží, mam maclaren golfky do auta, tento si budem brať do auta len priležitostne 🙂

lodgermaniacka
7. okt 2011

a priznajte, kto kupil limitku ružoveho stokke? 😉 😉 😉 už tam nie je 🙂

kilian
7. okt 2011

@lodgermaniacka urcite si ho potajomky kupila... 😀 😀

lodgermaniacka
7. okt 2011

@kilian jasne 😀 😀 😀 a malemu učešem copiky a budem machrovať že mam babu 😎 😀

janka2110
7. okt 2011

Jaaaa by som ho chcela kupit 😀 😀 😀 Ae nestihla som 😀 😀 😀
Mne sa ruzova strasne paci 😵
Ale nie...ruzova je super,ale uz vydrzime s fialovym...a dokupime golfky do auta 🙂
Alebo...nie to by muz neprezil keby som zahlasila,ze chcem predat fialovy a kupit ruzovy a este aj golfky...

janka2110
7. okt 2011

Dievcata teraz som nasla tento inzerat...
Myslite ze je to mozne cely potah +deka+slnecnik.
http://www.shop-fitness.it/prodotti/Stokke-Xplo...
Ruzovy 😵

hajanka
7. okt 2011

@janka2110 aka cena?

janka2110
7. okt 2011

Cena je 283,91€

lodgermaniacka
7. okt 2011

@janka2110 ja netuším čo stoja nahradne poťahy, ale ak by som chcela ružovy, tak by som ho určite kupila 😉

kilian
7. okt 2011

nahradne potahy stoja tak okolo 280 € s nakupnou taskou.
@janka2110 ja tiez musim vsade chodit na aute,ale nastastie sa mi zmesti kocik do kufra tak ako je,nezlozeny. 😀 lebo to by ma asi fakt nebavilo...

vbrnka
7. okt 2011

.potahy som nasla aj za nejakych 160 libier myslim..ale bez tasky..

pallacinka
7. okt 2011

@lodgermaniacka Ja som ju kupila skoro, strasne tuzim po tej deke tak som uvazovala nad tym, ze kvoli nej kupim cely ruzovy kocik 🙂

janka2110
7. okt 2011

Mam este jednu otazku...
Teraz ma napadlo,ze keby som si kupila ten set ruzovy co som dala link..a pouzila ho vlastne na moj Stokke co mam doma fialovy tak tam by som dala dolu iba potah na mandlo,vzadu a strechu a zvnutra by mi ostal fialovy?
Proste myslim,ze by sa to dalo vymenit ako pri letnom sete..
Neviete niekto???

kilian
7. okt 2011

@janka2110 nie,to ruzove vnutro mas k tomu.ty das vlastne vsetko dole a ostane ti len ta plastova sedacka.

janka2110
7. okt 2011

@kilian dakujem za odpoved 🙂
Tak idem zavolat mm a povedat mu co je vo veci 😀

lodgermaniacka
7. okt 2011

Stokkúšik je domaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 potom hodim aj fotky s kitom, ma mi prisť s kamoškou cez vikend 😉 možno aj dnes.. 😝

kilian
7. okt 2011

@lodgermaniacka a ako s tou farbou navy??paci sa ti nazivo????

lodgermaniacka
7. okt 2011

@kilian páči sa mi, ja som chcela ten kočík aby sa hodil ku mne, nie moc vyrazny, decentny, no ale s kitom bude vyrazny aj tak a pači sa mi, vedela som ako vyzera, no červeny stokki je najkrajší a sestra si ho hned aj objednala aj s vojenskym zelenym winterkitom 😵 😵 😵 😝 😀

kilian
7. okt 2011

@lodgermaniacka to je super.a malemu sa v nom paci? 😕
mne je ten cerveny tiez az moc vystredny....trocha moc cerveny.