Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

andrejo
27. okt 2011

@mycats hej hej aj my sme tak mierne trafeni .. normalne nam zacina byt za tym kocikom smutno. Mozno sa aj na tretie odhodlame len aby sme mohli zase kupit Stokke 😀

mycats
27. okt 2011

@andrejo jj, ked vidim ten novy model, uz viem co si kupim pre druhe 😀 😀 😀 ale to az tak za dva roky, to mozno bude aj nejaky este novsi a suprovejsi. uz sa na to tesim!

mycats
27. okt 2011
https://www.youtube.com/watch?v=C5Ru1zzW3J8

stokke je kocikovanie 😀 😀 😀

mycats
27. okt 2011
https://www.youtube.com/watch?v=Jk8AZrPmARw

stokke on snow 😀 😀 😀

mycats
27. okt 2011
https://www.youtube.com/watch?v=8LxFPrQtoEQ

toto moj maly robi denne 😀 😀 😀 super vec 😀 toto quinny nedokaze

e.l.i.e.n.k.a
27. okt 2011

@lodgermaniacka sestra brala cerveny kocik pre dievcatko? Ja som chcela cerveny a khaki winter kit, ale neviem, ci sa ma v cervenom kociku nebude kazdy vypytovat, ci mame dievcatko 😀 to nase Slovensko 😀

mycats
27. okt 2011

@e.l.i.e.n.k.a budu 😀 😀 Ja som mala cierno zlaty, co si myslim, ze je unisex a vsetci sa pytali ci je to dievcatko 😀 😀

pallacinka
27. okt 2011

Ahojte baby, nestiham vas citat, malu mam choru. Kuk sem ak ma niekto zaujem o biely winter kit, som celkom zvedava, kam sa cena vysplha 🙂
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&it...

kilian
27. okt 2011

@pallacinka no to si sem ani nemala hodit!!! 😝 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 uz to mam v mein ebay. 😀 😀

cristinna
27. okt 2011

@mycats
Ahoj, ja sice este nie som tehotna, ale uz dlhsie sledujem tuto rubriku o kociku Stokke 🙂 Mna ani nemusite prehovarat, ja uz som si vybrala Stokke 🙂 Nielen kvoli desgnu, ale aj kvoli plusom ( vyska atd.) a to som videla nazivo aj vyskusala nahodne v Kika v BA a stale viac a viac sa mi paci 🙂 A o to ma viac tesi, ze je viac bab ktory kocik vyskusali uz s dietatkom aj v terene...Snad jedneho dna sa podari dietatko a kupim si jednoznacne Stokke 🙂

pallacinka
27. okt 2011

@kilian Neblazni 🙂 Ja ho mam tiez v mein ebay, ale prihadzovat nebudem, len som zvedava na cenu. Ja som do mojho fialoveho uplne zalaskovana a nemenila by som za nic 🙂

kilian
27. okt 2011

@pallacinka mozno ma zachrani jedna vec,ze ked aukcia konci,budem na slovensku,tak asi nebudem mat tolko casu 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

pallacinka
27. okt 2011

@kilian Keby si velmi chcela, mozem drazit za teba. Ale fakt neblazni, podla mna je aj k tvojej ruzovej ten fialovy krajsi, uz len kvoli tym zipsom 🙂

kilian
27. okt 2011

@pallacinka len ma nelakaj......inac ta cena je uz teraz nezdolatelna!vystupi na vyse 300€ urcite!!!ja som tiez stastna s fialovym,momentalne sa zaoberam obliekanim bee+. 😅 😅 😅

pajka7
27. okt 2011

@e.l.i.e.n.k.a my budeme mat chlapceka a farba je jediny problem na ktorom sa s manzelom neviem dohodnut, on by chcel strasne cerveny...ja neviem pre chlapca,ale je kraasny

lodgermaniacka
27. okt 2011

@e.l.i.e.n.k.a nie, sestra ho brala pre chlapca 😉 🙂 ma červeny kočík a zeleny winter kit, úžasna kombinacia, podla mna najkrajšia, aj som lutovala že som sa s nou neporadila skôr, ja som vyberala, preberala a nakoniec sa mi jej pači viac 😀 ona len prišla so mnou do obchodu pre kočík a hned aj vedela ktory chce a objednala 😎 ja mam pre maleho nonstop červene kočíky, mne sa to pači, červena sa chlapcom hodí 😉 😉 😉 ja mam červeny winter kit 😵

lodgermaniacka
27. okt 2011

@pallacinka
@kilian baby neuverite, ale chvilu pred palacinkou mi hodila @esika do IP tento link na biely winter kit, ja by som skusila zabojovať, ale jasne že mam strop..no uvidime 😉 😝 😝 😝

esika
27. okt 2011

@pallacinka jaaj prezradila si naas!!! :🙂)))))

pajka7
27. okt 2011

@lodgermaniacka normalne sa zacinam namotavat na ten cerveny.........my,ale byvame v malom meste....uz samotny kocik tu bude podla mna pre ludi haluz 🙂 a nie este cerveny pre chlapca......budeme sokovat 🙂) no budem tuho rozmyslat 🙂)

lodgermaniacka
27. okt 2011

@pajka7 mna druhí ludia, ich poznamky a nazory absolutne nezaujimaju 😉 😉 😉 😉 😉 kup si to, čo sa pači tebe 🙂

pallacinka
27. okt 2011

@esika Ups, sorry ak som nieco pokazila, mne prisiel email (mam nastavene nan notifikacie) a hned som to sem hodila. Vsak to nie je nic tajne, kto ho chce, si ho tam najde 🙂

pallacinka
27. okt 2011

@lodgermaniacka Ides do toho? Tiez myslim, ze pod 300 nebude. Vela stastia 🙂

kilian
27. okt 2011

@esika @lodgermaniacka takto ste nam to chceli zatajit??? 😲 😲 😲 😀 😀 😀

kilian
27. okt 2011

@lodgermaniacka hod tam 500€ a bude urcite tvoj 😀 😀 😀 😀

lodgermaniacka
27. okt 2011

@kilian ja som nič netajila, nebola som na MK, až teraz a vidim že to sem palacinka dala 😉
@pallacinka ešte uvidim, určite bude drahy a až tak surne ho nepotrebujem 😀

lodgermaniacka
27. okt 2011

@kilian hahaha 😀 😀 😀 😀

esika
27. okt 2011

@kilian preeeesne 😀 a potom by sme ho tu predavali za 500 😀

kilian
27. okt 2011

@lodgermaniacka toto bude urcite najsledovanejsia aukcia v nedelu 😝

kilian
27. okt 2011

@esika ja si myslim,ze by sa aj niekto nasiel kto by ho kupil za 500€...na splatky 😀 😀 😀 😀

pallacinka
27. okt 2011

@kilian Jejda, teraz mi napadlo, dufam ze to moja mama necita. Aj ked ona chvalabohu ebayovat nevie 🙂