Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kilian
31. okt 2011

@riki1 super to si mala stastie,ked som ja objednavala este nemali.

esika
31. okt 2011

kocky tak biely kit sa vydrazil, ze 421 euro POMOOOC:🙂)))

jessicax
31. okt 2011

@esika fuu pekna palka 🙂

esika
31. okt 2011

to vediet tak nakupim minuly rok do zasoby 😀 😀

jessicax
31. okt 2011

@riki1 a je kvalitna? Mne sa pacia aj casualplay podlozky. Kedysi som jednu mala, taku krasnu farebnu a doteraz lutujem, ze som ju predala

riki1
31. okt 2011

@jessicax veď keď sa stretneme ju uvidíš ,ešte som ju neprala ,tak uvidím ako dopadne potom ,zatiaľ je super ,a presne sedí do kočíka ...

kilian
1. nov 2011

@riki1 @jessicax ja som ju uz prala a vsetko ostalo tak ako malo.nezbehla sa ani nic.tak si myslim,ze sa fakt oplatila 🙂

hajanka
1. nov 2011

@riki1 ta podlozka vyzera super. A ma este pod nou aj tu Stokkacku podlozku s vankusikom, ci tu uz nie?

riki1
1. nov 2011

@hajanka áno má ,ale len podložku bez vankúšika ...

lodgermaniacka
1. nov 2011

@riki1 podložka vyzera krasne, ale asi tu latku už neponukaju, že? alebo zle vidim? 😕 mne sa zdaju všetky dievčenske, okrem tej pasikovej ktora sa mi nepači 😒

lajla
1. nov 2011

holky prosim pasuje stokke fusak i do jinych kocarku? potrebuji ho na golfky kde mala mezi nozkama ma polohovani nohou, takze je to s normalnim fusake trochu problem a nohy ji nechavam viset dolu, ale se stokke jestli by pasoval by to bylo super...dekuji

mycats
1. nov 2011

@riki1 moj maly ma 18m a tiez mu fusak nedavam zatial. jemu sa viac paci v nejakych vyteplenych gatuskach 😀 😀 a toto je super tepla zima, takze fusak este ma cas.

mycats
1. nov 2011

@esika 😀 😀 😀 tomu sa hovori, ze vyhodna kupa😀

zz134
1. nov 2011

@ustrachana Dakujem za super radu! ja som novacik, a Brendon som nepoznala ...Novy je samozrejme najlepsi, len ked som pozerala ceny v babymarkete tak sa to pohybovalo cca 1200... a to je strasne moc. Dakujem za radu, pojdem ho pozriet,. Dakujem!

riki1
1. nov 2011

@lodgermaniacka ja mám túto kombináciu : http://www.aesthetic.sk/index.php?lvl=3&idk=030... ,nie je to úplne dievčenské ,podklad je svetlomodrý a je tam trošku ružovej ,ale v pohode a k môjmu blue stokkáču sa to úplne hodí ,zajtra na dennom svetle podložku odfotím a dám sem reálne foto ...

riki1
1. nov 2011

@lodgermaniacka prvé okienko je NOVINKA kvet sv. modrý podklad a druhé NOVINKA sivomodrá

lodgermaniacka
2. nov 2011

@riki1 jeej, to by si bola zlata ak by si pofotila 🙂 mne sa ta latka čo maš pači asi najviac, inač mi pripadaju všetky dievčenske, všade je ružova farba a ta jedina novinka pasikava sa mi nepači 😒 😒 😒

mycats
2. nov 2011

babenky, pomoooc!! mam velku dilemu 🙂 neviem ci nechat usit teply nanoznik na stokkiho alebo pouzivat v zime fusak 😀 😀 maly uz ma 18nast mesiacov a neviem ako ho budem do toho fusaku strkat, ci by mi nebol lepsi nanoznik na zimu. iba ho tam supnem, zapnem zips a ide sa. ziadne vyzuvanie a obliekanie nozickoveho fusaku. ☹ ☹ neviem co mam robit.
mam doma uz kozusinku, dneska sijeme so sestrou 🙂 tak neviem ci by to nebolo lepsie 🙂 nanoznik a kozusinka ako ten nozickovy fusak.

kilian
2. nov 2011

@mycats moj syn mal 18 mesiacov ,ked som kupovala moj prvy stokkac,ale ja som ho davala do fusaku.a este mal aj kopu miesta.neviem,ci nanoznik postaci v minus teplotach... 😕

mycats
2. nov 2011

alebo kupim toto
http://www.olivers-baby-care.co.uk/media/catalo...
mam ale starsi typ stokkiho s neodnimatelnym madlom

lenocka23
2. nov 2011

@mycats ja by som isla do usitia nanoznika... mam mom.inglesinu a tam sa nanoznik pricvakava pod opierkou na nozky a este okolo madla, to by si aj ty mohla nejak tak poriesit.... no a fusak by si mohla vyuzivat len v pripade, ak by si vedela ze maly bude len v kociku a nevypustis ho na spacir... 😉 🙂

mycats
2. nov 2011

@lenocka23 no ved to, ze moj maly chodi kazdy den von na ihrisko a aj v zime bude chciet chodit 😀 , preto neviem ci nechat len fusak. nejaky vytepleny nanoznik by bol podla mna praktickejsi

lenocka23
2. nov 2011

@mycats myslim, ze ak ho dobre oblecies, teda pancusky, oteplovacky a pod., tak ti bude stacit aj nanoznik mierne zatepleny, pripadne este deka....

mycats
2. nov 2011

@kilian ved to, ze neviem co by bolo najlepsie 🙂🙂 asi mat oboje 😀 😀 fusak je vo vybave kocika, tak uvidim, ci bude vobec nanoznik treba a ak bude treba, tak ho asi necham usit. ved tam ma kozusinku 🙂 a ked ma oteplovacky, tak by mohol byt aj bez fusaku, zalezi na teplote vonku. teraz byva tak krasne, ze mi chodime este bez fusaku a uplne v pohode 😀 😀

mycats
2. nov 2011

@lenocka23 tak chodime teraz ked sa schladi, lebo on chce aj po vonku behat, len snehu sa bojim 😀

riki1
2. nov 2011

@lodgermaniacka aj tu je trošku ružová ,ale mne sa to páči ...a akej farby máš kočík ?

lodgermaniacka
2. nov 2011

@riki1 ďakujem krasna, ja mam navy, dam si asi ušiť niečo chalanske 🙂

riki1
2. nov 2011

@lodgermaniacka je tam viac možností ,dá sa aj pásikové ,kockové ,alebo vzory ,mrkni tu : http://www.aesthetic.sk/index.php?lvl=2&idk=030...

lodgermaniacka
2. nov 2011

@riki1 tak ja som bola asi slepa 😎 😎 😎 😎 toto je nadherne 😵 😵 😵 😵 aj v modrom, tuto červenu asi aj objednam 🙂 🙂 diky moc
http://www.aesthetic.sk/index.php?lvl=3&idk=030...