Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lentila.g
15. jan 2013

@danielle25 jujj tak vy ste potom velky...nas starsi ma necele 2 roky a necelych 13kg...a 1m
skus potom maclaren xt/xlr ten je do 25 kg ale je to golfac

klarawerder
15. jan 2013

@mima01 No, my tu v Brně máme nějak okolo nuly, a malá když má triko s krátkým rukávem, mikču nebo svetřík a bundu, tak ju vyndávám zpocenou - takže ED je fakt hooodně teplý, s tím bychom mohly i na expedici někam na Aljašku 😀 Je fakt, že mě ED dost mile překvapil, jak hezky hřeje 🙂 No, a my, maminky, se můžem na ty naše dětičky,zababušené ve fusacích a schované pod WK,maximálně tak závistivě dívat , pěkně mrskat v mrazu po svých a tlačit kočár 😀 😀

klarawerder
15. jan 2013

Baby, přiznejte se, která z vás byla včera (v pondělí) v Brně v centru s hnědým Xplory hlubokou korbou a bílým WK?!! 😀

klarawerder
15. jan 2013

Ještě tak vymýšlám ohledně golfáče...máme Bee (maximální spokojenost)...myslíte, že nám vystačí na celou dobu kočíkování anebo bychom pak měli kupovat nějaký Maclaren?? Předpokládám, že Mac je větší...

lentila.g
16. jan 2013

@klarawerder ja si myslím že si vystačíš -ale ak chceš vymyšlať (ako ja s Macl.)tak ho potrebuješ 🙂
Napr.poznám rod.známu čo v Macl.si aj z času na čas odvezie aj 6r.ked su niekde na vylete a je unavená tak mladsieho šupne do klokanky..(ono tie MAC.xt-xlr su že do 25kg uvádzajú niekde)

segafredo
16. jan 2013

PROSÍM - nemáte některá nožičkový fusak BÉBÉ CONFORT? Jste spokojené??? Je dostatečně teplý?

junkfoood
16. jan 2013

baby, ake mate skusenosti s tym stokke nosicom..?

finda
16. jan 2013

@junkfoood my ho mame, sme ho kupili ze keby nieco a zatial sme ho vyskusali len doma 😀 , takze pekne oddychuje 😀 😀

maminamaja4
16. jan 2013

@junkfoood nas bol viackrat uz aj von,najprv to chce trochu treningu,kym sa naucis s nim manipulovat,hlavne ta cast,co sa upevnuje okolo pasu sa stale dviha,asi neratali s chudsimi maminkami. Ja mam dotiahnute vsetko na maximum. Ta vystuz na chrbte je sice super,ale chrbat ma boli aj tak 🙄 . Ja som k tomu dokupila od babybjorn plastenku/je to taky navlek proti dazdu a zime s kapucnou s technickej textilie,makkucky/. To sme testovali na vyletoch a bolo to super v tejto kombinacii. Neviem ale porovnat s inymi nosicmi,kedze sme iny nemali. Ked bol maly,tak do 3 mesiacov v tom nechcel byt ani za svet,teraz,ked ma 7 sa mu tam paci,ale vsetko mi rukami stiahne,ked sme doma. Vyuzitelnost je skor na vylety ako doma,lebo kym ho tam primontujes a zase odmontujes,tak to trochu trva. 😀

simuska1976
16. jan 2013

Baby dnes som bola v detskom obchode kupovat matrac, len pre info sa pytam, kociky Stokke nemate? Nie. Kociky jeden skaredsi ako druhy, no otras, nevybrala by som si ani zadarmo. Pri Stokke Xplory mi vsetky pridu,....fuuuj, nemozem si pomoct. To ako Skoda 105 vedla Lamborghini. A potom ma predavacka zacala presviedcat aky je Stkke strasne maly. No co k tomu dodat?

mimi27712
16. jan 2013

@simuska1976 Ja som sa s tým stretla taktiež, v každom obchode, kde Stokke nepredávajú naňho nadávajú a tam kde ho predávajú ti ho odporúčajú, takže tak.

lolek
16. jan 2013

Stokke,mame a myslim,ze budeme velice spokojeny,jelikoz je o norsky vyrobek a norum jde predevsim o pohodli a bezpecnost ditete.Je krasny a mame k nemu i vymenitelne sady,zimni-letni.

ikarkulka
16. jan 2013

@simuska1976
@mimi27712
Tak mě od něj odrazovali i tam, kde ho prodávali 😀 Je malý, nepohodlný, nestabilní, nedá se s ním nikde jezdit, je to jen designovka... bla bla bla.

jsemnejkrassnejsi
16. jan 2013

nevím jestli se nepletu, ale nesháněl tu někdo ten leopardí fusak od elodie???

lolek
16. jan 2013

@ikarkulka tj vec nazoru kazdeho.Naopak jsem rada,zeho mame,neni hezci,lepsi kocarek 🙂

ikarkulka
16. jan 2013

@lolek Asi jsi mě nepochopila 🙂

simuska1976
16. jan 2013

Ja proste iny nechcem!!! A ked nebudem spokojna, tak ho predam a malu budem nosit na rukach 🙂

tokina
16. jan 2013

najlepsi kocik,bez debaty

tokina
16. jan 2013

@simuska1976 neboj spokojna budes

simuska1976
16. jan 2013

@tokina Som si ista, ze budem spokojna, len neznasam ludsku zavist. Ked ma niekto nieco lepsie ako ja a paci sa mi to, tak mu to pochvalim, potesim si srdiecko a idem dalej. Ale kydat na nieco, len preto, ze si to nemozem dovolit...Zajtra ideme do Viedne, tak sa uz neviem dockat mojho fialoveho stokacika. Vzdy som fialovu neznasala a ked som tu videla tie vase fotky baby, tak uz inu ani nechecem. Do konca idem prerabat izbu kde budu moja velka babulka s malou babulkou na lila-fialovu, ta starsia ma nechce dat za nic.

simuska1976
16. jan 2013

@simuska1976 Prijmem radu radsej od maminiek, ktore kocik naozaj pouzivaju, ako od predavacky, ktora ho vidi len v obchode, nikdy ho s dietatom dennodenne nepouzivala a okrem toho ma z jednej znacky vacsiu proviziu ako z druhej.

klarawerder
16. jan 2013

@simuska1976 Dodala bych jen, že paní prodavačka by zasloužila pár po čuni, když drbe něco, o čem absolutně nic neví 😀

klarawerder
16. jan 2013

@ikarkulka Jasné, klasické "argumenty", proč je ten kočár nemožnej 😀 Ještě jsi zapomněla na malou nákupní tašku a to, že si takové kočáry pořizují jen namachrovaný a snobský fifleny 😀 😀

ikarkulka
16. jan 2013

@klarawerder Pardon, nemůžu si všechna ta negativa pamatovat 😀
A ty hlavně nezapomínej na tu tyč mezi nohama, protože to je jasné, že to je dítěti n-e-p-o-h-o-d-l-n-é a nemá si kam dát nohy.

kalista
16. jan 2013

@junkfoood ja som ho mala a je paradny. Pre malinke babo super,ked bol drobec väcsi uz nam az tak nevyhovoval, lebo sa mi tam uz az tak lahko nedaval, tak sme presli na ergo, ale ja som nosila a nosim kazdy den maleho. Urcite odporucam 😉 (Ergo je vsak lepsie 😎 )

kilian
17. jan 2013
miskasitka
17. jan 2013

@radikuk este raz dik za link, strasne super komunikacia s nimi a kocik uz objednany 🙂 dufam ze coskoro mam moj pink stokacik doma 😉

mata.g
17. jan 2013

@pallacinka Ahojky, planujeme objednat kocik tiez na babyonlineshop.de a chcem sa ta spytat ci pri dodani prebehlo vsetko v poriadku a ako sa tovar vyplacal-v hotovosti pri dodani alebo vopred, prevodom? Da sa tovar aj vratit v pripade nespokojnosti? Za radu dakujem, mata 🙂

mima01
17. jan 2013

@jsemnejkrassnejsi yo yo, dobre si pamatas, @tannia87 sa nan pytala.

zz134
17. jan 2013

@junkfoood my mame manducu a ta je vyborna. Doma ju skoro vobec nepouzivam ale bez nej by sme sa nepohli na ziaden vylet. maly v nej je rad a vszy mi tam celu turu prespi🙂