Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

magica78
12. máj 2013

ahojte uplatnovala si niektora z vás kupon z DMky na 10% v KIKE na vyrobky Stokke? da sa to vobec ?dakujem

milankovazuzana
12. máj 2013

@magica78 áno, ide to. 🙂

magica78
12. máj 2013

@milankovazuzana a kukala som na stranku a maj udost maly vyber veci ,je to aj v kamenom obchode tak? lebo napr. deka iba jedna farba na nete :(

milankovazuzana
12. máj 2013

@magica78 ale oni vedia aj objednať, bez problémov.

magica78
12. máj 2013

@milankovazuzana dakujem no to je super len ked ta cesta tiez nieco stoji ist 2x hore dole :(

cawes
12. máj 2013

@magica78 ved si tam zavolaj,objednaj a uz len preto chod.usetris jednu cestu

minicko
12. máj 2013

@magica78 a zasa su tie zlavove kupony do kiky v dm?uz som ich dlho nevidela v tej knizke..

magica78
12. máj 2013

@cawes a myslis ze to bez nejakej zalohy objednaju ?
@minicko ano maju ich 🙂

cawes
12. máj 2013

@magica78 neviem. Tak ak nejdes objednat kocik preco nie. Neviem treba vyskusat.

magica78
12. máj 2013

@cawes ja keby som uz isla a bola by 10% aj na kocik mozno b som ho aj kupila potom preto som sa pytala kto ma skusenosti s KIKOU a ci maju toho viac ako na net stranke a s tymi DM zlavami

minicko
12. máj 2013

@magica78 a v akej? 50% alebo 25% ? dakujem

magica78
12. máj 2013

@minicko v 25 % tej novej . ale teraz pri tych automatoch kde si vytlacas ten listok maju zaplastovane knizky po strankach. a isla by si tam nieco kupovat zo stokke?

liloug
12. máj 2013

Ahojte, rada by som sa Vas opytala, ci sa da summer kit vyuzivat aj na hlboku vanicku. Dakujem

milankovazuzana
12. máj 2013

@liloug Ahoj, samozrejme, využiješ striešku, slnečnú clonu a slnečník. 🙂
Zadný kryt a froté poťah využiješ až v športiačiku.

liloug
12. máj 2013

@milankovazuzana Dakujem krasne za odpoved

milankovazuzana
12. máj 2013

@liloug 🙂

mikolajova.zuzana
13. máj 2013

@klarawerder presne tak, aj my sme sli v slovenskom raji cez taky chodnik a nema xplory v tomto konkurenta :D

kkarina
15. máj 2013

Prosím poradte mi -mám Stokke pink a idem kupovať winter kit a neviem či biely alebo čierny a aj aký fusak potom.Dík za rady

deyana
15. máj 2013

@magica78 KIKA má výrobky Stokke??? a které? 🙂

magica78
15. máj 2013

@deyana ahoj kukni na ich web stranku a daj do vyhladavaca alebo sa tam zastav osobne 🙂 ja tiez len prezistujem situaciu a u nas este KIKA nie je a skoro asi do nejakeho mesta nepojdem kde je :(

cawes
15. máj 2013

@kkarina ak by som mala ja wk pink, tak by som si kupila purple winter kit a purple fusak, ale ak chces bud biely alebo cierny tak by som brala biely a do neho biely fusak. Aby to nebolo vela farieb. Cierny mi pride strasne tmavy a pripomina mi to rakvu nic v zlom.

zienka1609
15. máj 2013

@kkarina...tak ja mam opacny nazor, ja bys som radsej brala cierny. Videla som kombinaciu pink a biely wk a bolo to strasne cukrikove....nuz mas to tazke 🙂)))

vevika1
15. máj 2013

@kkarina ja by som brala purple ako píše @cawes, pretože k bielemu ani čiernemu nie je nožičkový fusak. Ale keby som sa mala rozhodovať len medzi bielym a čiernym tak asi biely, mne by cukríková kombinácia nevadila, ja si konečne po dvoch chalanoch užívam všetko ružové a cukríkové 🙂

timea777
15. máj 2013

Prosim vas viete mi povedat aky je rozdiel medzi STOKKE autosedackou iZi SLEEP a iZi GO?
Inak obe su do cca len 1 roka? Ktoru by ste odporucali? Dakujem za vase rady 😉

ikarkulka
15. máj 2013

@timea777 Izi Sleep je těžší a větší, dá se polohovat.
Pokud ji nebudeš často přenášet i s dítětem v ruce (je fakt těžká), tak bych vzala Izi Sleep. Ta Izi Go je úplně maličká.

milankovazuzana
15. máj 2013

@kkarina Ahoj, keby som ja mala pink Stokke, tak by som išla so WK Silver, fusak by som mala takisto pink.

kkarina
15. máj 2013

@milankovazuzana no len práve ja fusak pink nemám a asi sa mi ho nepodarí zohnať ☹ A čo sa týka fialového WK tak mi k nemu nepasuje ružová taška čo je na kočíku,ja fakt neviem 😒

milankovazuzana
15. máj 2013

@kkarina júúúúj, ale do zimy máš časuuuu, veď pink fusačik sa sporadicky objavuje na bazárikoch, v tom by som nevidela vôbec problém, treba si počíhať.No preto som Ti odporučila silver WK, nie purple,,,

pallacinka
15. máj 2013

@kkarina V tomto albume su fotky oboch WK na pink kociku, mozno pomoze pri rozhodovani 🙂
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/aval/album/n...

zienka1609
16. máj 2013

dievcata, prosim nevideli ste niekde niaku peknu tenku ruzovu deku do kocika?