Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

danielle25
25. jan 2011

@denusa tak tak, uvidime 😀 mojej mame tiez svietil tento datum v tehotenskej knizke a ja som sa narodila 3.4. 🙂 tak mozno malickeho budem mat aj na narodeniny...

mirkadena
25. jan 2011

@andrejo dá sa kúpiť aj pod 800,- Eur . Ja mám z Anglicka, prišiel mi v poriadku, vo vaničke mi chýbal locking mechanism (K), napísala som priamo firme stokke, že mi tam nebol pridaný a nebol vobec problém, len som im napísala sériové číslo a 8 dní, mi to krásne zadarmo prišlo domov poštou.Mala som tú možnosť objednať z Anglicka a neľutujem, rozdiel v cene necelých 250,- Eur. Veď aj naše internetové obchody čakajú na dovoz z inej krajiny, prevažne z Anglickar,Nemecka a sranda bola, že keď sme otvorili krabicu, tak tam krásne bolo napísané aj v našom jazyku a to je z Anglicka. Skús pozrieť stránku www.pramworld.co.uk alebo.babybabyonline.co.uk,pa pekný večer.

denusa
25. jan 2011

@mirkadena poraď mi prosím ťa, keď sa píše stokke 3 in 1, myslia tým podvozok kočíka, športovú časť + vaničku, nie som si istá, nie je to tak jednoznačne popísané, radšej si to chcem overiť. ďakujem

brusnica1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirkadena
26. jan 2011

@denusa ahoj, áno 3v1 znamená podvozok so športovou časťou+vanička. alebo označovaná aj ako completo, aspoň ja keď som hľadala na stránkach, tak aj takto som to našla napísané, ahoj veľa šťastia pri nakupovaní.

danielle25
26. jan 2011

@mirkadena ahoj, mozem sa opytat na ten locking mechanism (K)? My mame kocik tiez z Anglicka, tak ci som nieco neprehliadla, ze na nom tiez chyba... Je to nieco ohladom tych zelenych znaciek po bokoch, ktore maju naskocit, ked je spravne upevnenie?

lenocka23
26. jan 2011

@danielle25 to je taka "vec" co sa navlecie na tyc a isti vanicku.. pri sportovej casti sa to uz nepouziva..

danielle25
26. jan 2011

@lenocka23 dakujem pekne za info 🙂 tak to tam mam, taka véčková objimka okolo tyce to je, isti to zhora vanicku, ked sa to pricvakne... a mas pravdu, pri sportovej casti sa to nepouziva...

mirkadena
27. jan 2011

áno presne je to to čo lenočka23 napísala, nám chýbala len tá biela časť, to "účko tam bolo, ale ako som písala, žiaden problém. pa

andrejo
27. jan 2011

viem ze to mozno bude zniet divne, ale nam sa podarilo este par veci odobrat z kocika tak si ich skontrolujte.
1. Ked sa sklada tak v tej nohe pri klbe je taka gumicka ta nam vypadla.(pod tym bielym s napisom Stokke co sa stlaca nohou)
2. Ta biela cast ktorou sa upevnuje vyska na nohe to nam 2-3 vypadlo. Tam je sucast aj pliesok pod tym ktory tiez raz vypadol a bez ktoreho by to nedrzalo.

Ine mi uz nenapada.

janka2110
2. feb 2011

Ahojte...
Chcem vas poprosit o radu ako to robite vy Stokkaci 😀
Ked idem von s Alessandrou a kedze kocik mam v byte
musim zist dole po schodoch.Ale sa mi zda ten kocik dost tazky
a hlavne neviem kde ho mam chytit a zniest s malou dolu schodmi bez toho,
aby sa mi prevratil cely 😒
Takze to robim tak ze najskor znesiem dole sedacku aj s malou a potom rychlo utekam pre
zvysok.
Byvame na prvom takze je to ìba par schodov.asi 10 🙂 ..ale existuje neaky lepsi sposob ako
zist dole a nemusiet pri tom rozoberat kocik?
Vdaka 🙂

susisus
2. feb 2011

@janka2110 no ved sklop kolieska a vies ist dole aj zo siesteho 🙂 ved nato je ta funkcia, aby sa dalo chodit po schodoch 😉

janka2110
2. feb 2011

@susisus a kde sa to sklapa?
Asi musim precitat cely navod....
A mala moze byt v kociku ci ju musim vybrar?
Vdaka 🙂

susisus
2. feb 2011

Pozri si to na youtube, jednou rukou drzis madlo a druhou zaroven stlacis a potiahnes taku packu na konstrukcii a nadvyhnes zadne kolieska, tie sa uvolnia a nohou ich zatlacis k prednym. Chce to cvik a neviem ci som to dobre napisala 🙂 A do auta ho ako davas? Tiez musis sklopit 🙂

susisus
2. feb 2011

@janka2110 a jasne ze moze byt v kociku, len nacvicuj to na prazdno 😀

lenocka23
2. feb 2011

@janka2110 jasne, len nacvic s prazdnym kocikom.. a hlavne sa prve razy nezlakni, ak ti mala tak podskoci, ked kolesa tak "zapadnu" k sebe.. nas sa z toho obcas dost rehoce... 🙂 🙂

janka2110
2. feb 2011

@susisus no este sme neisli autom 😀
Kupili sme novy kocik a mala ostala chora...
Stihli sme ist von asi 2 krat s nim...
Takze robim pripravy na to ked konecne
vyrazime do ulic 😀

lenocka23
2. feb 2011

@janka2110

https://www.youtube.com/watch?v=6OA1mbde2oc


cca 3.33 min, tam mas ukazku, ako sklopit kolesa.. 😀

lenocka23
2. feb 2011

alebo este tu... od cca 3:40 uvidis vsetko, co sa s kocikom da robit.. 🙂
http://www.stokke.com/en-sk/Stroller/Xplory-Mov...

janka2110
2. feb 2011

@lenocka23 dakujem 😵
Idem si to pozriet.

andrejo
3. feb 2011

este ak by niekto chcel kolieska na Stokke tak cena zadneho kolesa cca.45€/ks, cena prednych kolies (set vratane srobov) cca. 45€. Objednavali sme cez Babymarket. Celkova cena za komplet 4 kolesa (aj sroby atd.) je okolo 135€. Objednanie a dodanie trvalo cca mesiac (ani nie cely).

petkaaadamko
9. feb 2011

ten kocik vyzera naozaj perfektne!!!! aj ja by som ho veeeelmi rada kupila, ale tiez je to tu na slovensku poriadne vela, ale nasla som v amerike, vyjde do 1000eur🙂 takze super, super!!!

stakat
9. feb 2011

Zdravím vás, veľmi sa mi tento kočík páči. Chcem vás poprosiť o info: aké sú vnútorné rozmery hlbokej vaničky a ak máte niekto skúsenosti, ako sa s ním cestuje v MHD BA.

petkaaadamko
9. feb 2011

No ja mam tiez zalusk na tento kociarik, ale u nas je dost drahy, no nasla som ho v Amerike, cez net a vyjde lacnejsie...tesim sa! Ale ak mate niekto nejaky typ, budem rada 🙂

petkaaadamko
9. feb 2011

@mirkadena Ahoj! Mozem sa ta opytat....pozerala som tie dve stranky a dakosi sa neviem dopatrat k tomu, ci sa da nas kocik kupit aj komplet alebo len po castiach:-/ ? dakujem pekne za odpoved🙂 papa,

denusa
9. feb 2011

@petkaaadamko ahoj aj ja sa prave rozhodujem o kupe tohto kocika a tiez som posurfovala po niekolkych strankach a mne to zatial asi najlepsie vychadza cez jednu anglicku stranku www.houseofbaby.co.uk, kde by s postovnym na SR mal vyjst do 840 eur. (cena pri aktualnom kurze) v cene sportovy + hlboka vanicka a ostatne prislusenstvo (stokke xplory complete),

kaska
9. feb 2011

Ahojte baby, ak by ste mali zaujem kuk do mojho bazara, predavam tento kocik, aj ked som s nim max spokojna, podla mna je to najuzasnejsi kocik!!!

danielle25
9. feb 2011

@denusa veru dobrá cena, oplatí sa 😉

nemko
10. feb 2011

ahojte baby, Stokke zboznujem a dufam, ze uz ho budem aj mat tento rok pre koho kupit 🙂 Chcela by som sa Vas spytat kolko ste vozili dieta vo vanicke?

lenocka23
10. feb 2011

@nemko My cca 4 mesiace, maly bol uz nervozny ze nic nevidi, tak sme presli do sportovej casti, aj s tou vlozkou pre mensie deticky.. Ale zalezi od dietatka, ake je velke a ci sa mu tam paci.. 🙂 🙂