Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

vbrnka
4. jún 2012

@tannia87 potahy sa cele dali objednat limitkove ale strieska myslím ze nie:(
@tibiana toto sa ale moze stát jedine ze vanicka nie je nakliknuta správně, nie?

tibiana
4. jún 2012

@vbrnka ja netusim .. ked som odovzdavala kocar bolo took, zelene nakliknute ok

mycats
4. jún 2012

@vbrnka @tibiana aj ja si myslim, ze asi vanicka nebola spravne zacvaknut a sa to za jazdy uvolnilo 😝
teda ale az ma mraz presiel po chrbte 😝

babymarket_sk
4. jún 2012

@vbrnka
@tibiana
@mycats
aj ja si skôr myslím, že vanička nebola správne "nacvaknutá" na podvozku

tibiana
4. jún 2012

@babymarket_sk
@mycats jednoznacne zlyhala vanicka, normalne akokeby zazrakom vyskocila a sup za sekundu sklzla dozadu ... bola som z toho hotova dva tyzdne .. aj ked mi lekari hovoirli, ze je mala ok, aj tak som ju este dodatocne dala vysetrit ... no hruza! Bud ju niekto povolil alebo ja nerozumiem .. al eta poistka mi uz druhykrat vystrelila .. no vana 1x ani nehla, tentokrat podl amna zlyhala ta vanicka... no nerozumiem tomu. Ale hodme to za hlavu, lebo nemozem na ten moment ani pomysliet.

Musim este dokupit autosedacku, nema niekto pouzivanu, nechce sa mi davat 300 eur za novu :-/

mirkadena
4. jún 2012

@patka1987
@tannia87
Baby, prepáčte, že neskoro odpisujem. Summer kit je už predaný, hneď som ho predala. Meníme za inú farbu. Tá podložka, čo je v kočiariku, tak to zo summer kitu 🙂

riki1
4. jún 2012

..dnes mi prišli z Čiech látky na podložku ,zajtra ich posielam dastien ,teším sa 😅

riki1
4. jún 2012

@tibiana ahoj ,ani nechcem vedieť aký strach si zažila ,ja som používala vaničku 6 mesiacov a nikdy sa mi nič podobné nestalo ,denne som ju posúvala nižšie pri nakladaní do auta ( mám veľké auto ,takže som ju neskladala z konštrukcie ) a vždy som kontrolovala ,či je nakliknutá na bokoch ,potom či je dobre zacvaknutá tá spodná poistka keď reguluješ výšku a potom hlavne tá poistka na vaničke na tyčke ,takže ver tomu ,že to sa stalo len preto ,že to nebolo správne prichytené ,možno chcela švagriná posunúť rúčku a uvoľnila tú poistku ....no hlavne ,že sa nič vážne nestalo ...

dastien
4. jún 2012

@riki1 kraaaaasna je ta latka 🙂

tannia87
4. jún 2012

@mycats je ano ja som ho ani nepouzila este len by sa mi pacila aj ruzova uz spekulujem moc 🙂 🙂

tannia87
4. jún 2012

@babymarket_sk chcela by som s ainformovat ci sa daju objednavat striesky a aka cena je a farby ktore sa daju objednat dakujem 😉

tannia87
4. jún 2012

@tibiana ahoj a bola si cely cas pri kociku ? ci si ho odovzdala na kocikovanie je mozne ze nieketo ked si pri nom nebola s nim manipuloval neverim ze by len tka vypadla my sme ho inak testovali doma jedna poistak bola zelena jedna cervena a aj ak bol stabilny som skusala vsetko a drzal tak preto

mycats
4. jún 2012

@tannia87 @tibiana - teraz ako to citam u teba, tak ma napadlo, ze mne synovec povolil takto sportovu sedacku a maly sa mi sklzol dolu. a som si ista, ze ja by som to nikdy neuvolnila. takze mi tam nejake dobre rucicky bastrngovali 😀 u mna teda len sedacka sklzla dolu, ale zlakla som sa

tannia87
4. jún 2012

@mycats no ja preto ze som skusala ked dosiel vsetko co ako drzi ako funguje ked trebars jedna strana naklapne druha nie a pod este som ho chvalila ako je bezpecny tak ma to teraz zaskocilo

mycats
4. jún 2012

@tannia87 ja som nemala vanicku, tak neviem posudit, ale moj sportak vzdy ked nieco sadne, tak tak cvakne.
podla zvuku viem, ze je vsetko ako ma byt.

vevika
5. jún 2012

@mycats ja som praveze mala problem dat vanicku z konstrukcie dole pokial som nedala poistku uplne prec... pokial tam bola (aj ked uvolnena) tak to nijako neslo...

ustrachana
5. jún 2012

aj mne sa raz povolila poistka, ale vanicka sa len kolisala, drzala - nastastie lebo som si to vsimla asi po hodine.Bolo to v zime a vaha vanicky bola teda riadna kedze maly bol naobliekany a este aj vo fusaku s 2 dekami.

tibiana
5. jún 2012

@mycats
@tannia87
@vevika
@ustrachana mne ta poistka, ktora je hore na rucke uplne vyletela prec.. uz sa to stalo 2x a pozorovala som to, ona aj ked je v tych dierkach tak na jednej strane trosicka menej, ako keby bolo to umele blede na jednej strane kratsie, asi poriesim novu poistku ... ale ocino to skusal aj bez poistky a vana ani jeho tlakom nezletela, musela byt uvolnenea.. ja som dala kocar zakliknuty, pocula som ako to zapadlo,skontrolovala ... a potom uz neriesila, isla kocikovat svagrinna ... a neskor som s ak nej pridala.. a potom bum , sekunda a mala ´pod budou na zemu, no des! Ale uz kaslat na vsetko, je OK. A niekedy by som do terenu mala radsej obycku kocar :D

...teraz odveci 🙂 vsetky ste kupovali stokke autosedacku taku drahu? Ja mam zatial romer ale bolo by fajn mat taku , co supnem na kocar a ide sa, nech nebeham aj s vanou 🙂.

Dakujem
🙂

vevika
5. jún 2012

@tibiana asi by som ba tvojom mieste fakt vyreklamovala tu poistku. Musel to byt hrozny zazitok ☹ Ja som pri prvych dvoch detoch mala "terennejsie"kocare a nezda sa mi, ze by sa s nimi jazdilo o moc lepsie ako so Stokke 😉 Sedacku som prvy mesiac mala po chalanoch a potom som sa nastvala a isla som kupit Stokke - a nelutujem 🙂

tibiana
5. jún 2012

@vevika ved prave, tiez zvazujem, ze ju kupim a je pokoj 🙂... povodne som ju mohla kupit ako balik, bola taka akcia ale lepsie sa mi oplatila iba vana so sportakom ... a skusim skocit do toho obchodu a spytam sa na novu poistku, pripadne reklamujem.. su tam zlate baby, tak snad my pomozu

tannia87
5. jún 2012

@tibiana teraz som tu videla na bazari vajicko stokke aj na bazosi tusim je nejaaka kukni ja mam cely set aj s vajickom je sice tazke ale az tak ho vlacit nebudem ked mam kocik takze ja vahu neriesim 😉 urcite skos do obchodu s tym kocikom nech ti ho aj prezru este riadne

tibiana
5. jún 2012

@tannia87 prave toto jedine ma na tom vajicku odradza, povodne som ho chcela hned s kocarom, len je velmi tazke .. a ked som behala k lekarom, isla som radsej s vanou, to vajcko by som neodnosila sama a nie vsade sa da ist s tym kocarom. Uvidim, bud zvazim len autosedacku romer novu alebo stokke .. a ano dakujem velmi pekne, uz jednam aj s tou pani co predava stokke tu na bazariku

mycats
5. jún 2012

@tibiana ja by som to reklamovala

vevika
5. jún 2012

@tannia87 ano, vybledla, uz nie je taka ziarivo cervena ako bola a aj oproti taskam je vidiet ten rozdiel ☹ Ale skusim ju vyprat, niekde som tu citala, ze po oprati sa potahy rozziarili, tak skusim 🙂

angelina987
5. jún 2012

@vevika Taky mám stejný rpoblém jako ty, boudička už opravdu není tak červená, ale do bubnu ji nenarvu - co s tím? Co obarvit?

vevika
5. jún 2012

@angelina987 farbit by som sa to bala, aby som ju neznicila uplne

angelina987
5. jún 2012

Já už barvila jeden kočárek,ale je fakt, že na černo, tak je to jednodužší - no zkusím pohledat, jestli ji někdo neprodává
@vevika

tibiana
5. jún 2012

@mycats ok skusim,d akujem za radu, dufam, ze nebudem musiet odovzdat cely kocar :-/

riki1
5. jún 2012

@tibiana ja som kupovala novú autosedačku stokke a k tomu aj isofix ,využila som ju od narodenia do malého 14-tich mesiacov ...

hajanka
6. jún 2012

@mirkadena dakujeme 🙂