Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
27. okt 2012

@ustrachana 🙂 Dakovala

mycats
27. okt 2012

@ustrachana a ja ze ty ides fotit tatosik a nie kefu 🙂 uz som vcera si videla co som chcela. som aj tak nevydrzala a odpadla 🙂 😝

mycats
27. okt 2012

Boze, citam sama po sebe co som napisala, ale teda ani sam autor nevie co uz som chcela 🙂

luly3
27. okt 2012

baby nepredáva niekto fusak black melange abo dark navy?????

z.u.z.k.a.
27. okt 2012

ahojte chcem sa spytat, z ktorej nemeckej stranky to objednavate doplnky a WK? neviem to najst. potrebovala by som kupit autosedacku izi go a v BM mi povedali ze 4-6 tyzdnov. ja nechapem, preco na Sk nic nemaju na sklade kurnik sopa, na vsetko cakat.... takto podnikat je potom lahke... ved prides zaplatis zalohu a cakas, normalne som nahnevana!

junkfoood
27. okt 2012

@z.u.z.k.a. faaaaaaakt?? to mi ani nehovor..ja mam 6tyzdnov do porodu a myslela som, ze po vyplate pridem a kupim..panikaaaaaaaaaaaaa

junkfoood
27. okt 2012

@z.u.z.k.a. a inak na tej nemeckej izi go nemaju este...

vevika
27. okt 2012

@junkfoood mne v BM tiez vzdy povedali dobu dodania 4-6 tyzdnov a nakoniec to nikdy nebolo viac ako 10 dni...

z.u.z.k.a.
27. okt 2012

ved toto ze aj ja som cakala, ze pridem a kupim :( mali iba cervenu v Ba,ale tu som velmi nechcela, tak ale asi nebudem mat na vyber :(

kajakaja77
27. okt 2012

@z.u.z.k.a. A nechodíš do viedne?
Tam majú skladom skoro všetky farby a keď nie dodanie 2-3 týždne.... Ak chceš posuniem kontakt do ip....

junkfoood
28. okt 2012

@kajakaja77 prosim ta posun aj mne..dik..

gbml
28. okt 2012

Ja ho mam,som spokojna 🙂

kajakaja77
28. okt 2012

@junkfoood máš to v ip. 🙂

lolllka
28. okt 2012

...baby ako pouzivate fusak v zime, obuvate topanocky detom?...mate v kociku aj kozusinku aj fusak?... dikes za rady

z.u.z.k.a.
28. okt 2012

@kajakaja77 poprosim o kontakt 😉

tannia87
28. okt 2012

@ikarkulka ahoj chceli to odoslat znovu ale uz som enmienila cakat vzala som fialovy winter nakoniec som si to aj rozmyslela s bielym uz koli udrziavaniu tak paitok som ho kupila a dostala som nan necakane 20% zlavu unas v obchondom centre boli zlavy a aj v tomto obchode tak som useetrila skoro60€ tak som ankoniec spokojna 😀 😀 😀 kedze zacalo snezit tak som ho aj hned nasadila

ikarkulka
28. okt 2012

@tannia87 Tak paráda, nakonec jsi to koupila ještě výhodněji 🙂
Já čekám na dodání max. ve středu, tak sem pak napíšu, jak jsem byla spokojená, jestli je všechno ok 🙂

tannia87
28. okt 2012

@ikarkulka no ono ti to pride mozno uz aj zajtra 😉

ikarkulka
28. okt 2012

@tannia87 No nevím, nechci si dělat naděje 😀 Psali ve čtvrtek, že druhý den odesílají a že to bude trvat 3-4 pracovní dny. Tak radši počítám s tou středou 😉

ustrachana
28. okt 2012

baby, neviete ci sa da dat do sportovej casti fusak od ED ? teda dat viem, ze sa da, ale ci je to mozne tak mat aby drobec netrpel na nozicky ?

mycats
28. okt 2012

@ustrachana kym je babo male tak uplne v pohode mozes mat fusacik aj v stokke, len daj tu pololezatu polohu, nie kolmu. alebo potom otocit sedacku v smere jazdy. ja som lodger nosila aj tak aj tak 🙂 a to uz mal maly takmer 2r.
tvoj drobec podla mna uplne v pohode aj bez nozickoveho fusaciku 🙂

ustrachana
28. okt 2012

@mycats ano? drobec je maly , nema ani 8 kil, on je take male kuriatko 🙂 ja som uz predtym ten nozickovy mala a teraz zvazujem ci ho mam objednat len sa mi zda taky velky a mohutny na mojho princa 🙂 ved on ma tu opierku na nohy uplne pri sedacke a aj tak tam este nema nozicky 😀DD

ikarkulka
28. okt 2012

@ustrachana Slíbila jsem patka1987, že jí sem po víkendu (snad už ve středu) hodím fotky Stokke s ED, čekám jen na dodání kočárku, ED mám doma dva. Tak ti pak dám echo, jestli chceš 😉

ustrachana
28. okt 2012

@ikarkulka diky, ale ja potrebujem dnes objednat fusak aby bol najneskor v utorok doma 🙂 lebo musim trcat doma kedze sme bez fusaku a mam len lodger.

ikarkulka
28. okt 2012

@ustrachana A Lodger teď nestačí? Dej dovnitř dečku, na těch pár dní by to mělo být v pohodě, v týdnu se má zase oteplit 🙂

ustrachana
28. okt 2012

@ikarkulka ja sa bojim aby nebol chory

poleva
28. okt 2012

mamičky ponúkam na predaj postieľku a lehátko stokke,nepoužívané,za super ceny,v mojom bazáriku 🙂

milankovazuzana
29. okt 2012

@lolllka ja som akurát riešila fusak versus čižmičky... Minulú zimu malý nechodil, tak mal žižmičky-capačky, ale teraz je to iné a fusak nemá v nožičkách tú ochranu proti vlhku a zašpineniu tak, ako to majú Emitexy Cocoon-y, to je škoda.Tak som na bazáriku dnes splašila také papučkočižmičky a budem mu ich musieť prezúvať-pracné, ale inak by sa fusak zničil a bol by mokrý.Ja mám fusik nahodený, ale kožušinku som dala preč, jednak ju nevidno a už by v tej korbičke bolo toho veľa...

mirkadena
29. okt 2012

@klarawerder ahoj , popravde Ti poviem, to už nebudeš mať také ako predtým. Keď to raz zvlhne, či už od snehu alebo v daždi, tak to aj zostane. Prepáč za úprimnosť, mne osobne sa to stalo tiež a švagrinke to isté. Na strieške kožušinku zakryješ ale rukávnik ten nie. Iba ak ho dáš dole keď začne snežiť, ale to je zas nelogické, lebo presne nato má slúžiť. Ja som to tu už riešila raz minulý rok 😠