Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

luludy
11. mar 2015

@mishelliness a mozem sa spytat preco ho predavate?? ja mam po malej maclaren 3roky a je ako novy...ale rozmyslam nad stokke scoot v2 ale neviem sa rozhodnut

sara086
12. mar 2015

SLEVY na KOČÁRKY a dětské zboží na www.baby-centrum.cz 🙂 JEN DO NEDĚLE 15.3.2015

cibax
14. mar 2015

@mishelliness
za kolko predavas zu striesku? A pasuje aj na vanicku?

cibax
14. mar 2015

Baby co mate stokke poradte.kupila som si modry potah na vanicku kwdze dostanem od svagrinej stokke explory a ona mala purple farbu a budem mat chlapca.ale bol bez striesky.a tak som si objednala summer kit v modrej aby mi to pasovalo a mala som striesku.ale zips nepasuje.na vanicke je trochu vacsi.ako je to mozne.vsetci predavaju vanicky bez strechy tak kdebpotom zozenu strechu?

mishelliness
15. mar 2015

@cibax ja predavam len ten potah.

cibax
15. mar 2015

@mishelliness aky potah ? Na striesku?

mishelliness
15. mar 2015

@cibax HEJ VED TO SA NORMALNE VYMIENA

mishelliness
15. mar 2015

@mishelliness vola sa to letny kit 🙂

cibax
16. mar 2015

Taky mam aj ja len mi zipsom nepasuje ns vanicku

mishelliness
17. mar 2015

mne doteraz pasovalo vzdy na sportovy aj na vanicku.

lenka515
22. mar 2015

@cibax zvlášť strecha sa da objednať buď www.predeti.sk alebo na www.brendon.sk skúsim ti pozriet este aj ja a ked nájdem hodím link ;)

lipsa
22. mar 2015

Ahojte, predavam nasho oblubenca STOKKE XPLORY vo fialovej farbe. Co vsetko mame: vanicka, sportak, autosedacka iZisleep by Be Safe tiez fialova, nakupna + prebalovacia taska fialove, drziak na pohar, fusak Fleece, fusak nozickovy fialovy, deka, skejtik, winter kit fialovy, summer kit pink pixel a samozrejme plastenky a sietka proti hmyzu. Vsetko kupovane na SK v Babymarkete. Vsetko dokopy ponukam za 1100€ (je to presne 50% z povodnej ceny). Ak ma niekto zaujem, ozvite sa mi telefonicky 0917 461 687. Kocik viem zadarmo dorucit do BA, SC, ZH, LV (+ okolie).

cibax
23. mar 2015

@lipsa
ja by som chcela skejtik keby predate zvlast.

lipsa
23. mar 2015

@cibax ahoj, najskor by som chcela predat kocik a az nasledne rozpredavat po castiach, ako nieco zostane. Dakujem za zaujem,

cibax
24. mar 2015

@lipsa ak ti zostane skejtik daj mi vediet prosim

mirkov
7. apr 2015

@cibax ahoj. Mam skejtik na predaj ak mas zaujem este.

cibax
8. apr 2015

@mirkov ahoj.uz som kupila.ale diky

mirkov
8. apr 2015

@cibax tak nech dobre sluzi 🙂.

gega
8. apr 2015

@mirkov dobry den aka je cena skejtiku?

mirkov
8. apr 2015

@gega dobry den. 75eur. Viac info mam v mojom bazariku.

cibax
8. apr 2015

@mirkov tak to som ja super kupila za 35.;)

mirkov
8. apr 2015

@cibax tak to teda ano. No moj je pouzity iba 3x takze ako novy a ten novy stoji 95 😉

gega
9. apr 2015

@cibax
@mirkov
No za 35 bych brala veru hned 🙂 bo mam obavy ci ho vyuzijeme.
Neviete o nejakom univerzalnom za prijatelnejsiu cenu??????

mirkov
9. apr 2015

@gega no pokial viem tak koly speci konstrukcii xplory ziaden nepasuje len original..

egiginka
14. apr 2015

Mna odradili vysledky D testu,, kde Stokke dopadli najhorsie,, vdaka nevhodnym zdraviuskolivym farbivam :(.. a aj nievo s bezpecnostou tam bolo:(...

ifkael
14. apr 2015

@egiginka to je hlupost... Radsej si daj otestovat veci co kupujes na oblecenie pre deti... Ver mi, ze to je horsie- v styku s kozou..

Rucku menili z ineho dovodu- znacka ako stokke v pripade vyrobnej chyba- stahuje vsetko a neni za nive, problem v rucke...a obsah vnutornej vyplne sedacky- tabulky ako na potraviny- uplna hlupost cely vysledok testu.

Skoda ze netestovali polske kociky

vralen
16. apr 2015

Budem mat na predaj stokke xplory sportiak, bez potahu, uplne novy, ani raz pouzity. rok vyroby 2014. blizsie info do spravy.

rearo
19. apr 2015

Dievcata ako ste spokojne s kocarom stokke kupili by ste ho zas alebo niaky iny je radsej??? Na podvozok pasuju vsetky vanicky alebo sa treba drzat tych cisiel v3. V4.... je ho lepsie kupit hned cely alebo sa da aj vyskladat s roznych casty...

leria
23. apr 2015

Ahojte baby....chcem sa vas opýtať, odkedy možem malého voziť v smere jazdy....a kedy možem vybrať tú vložku zo športovej casti...stále mam blby pocit, ze malý tam má malo miesta, ze sa mu blbo sedí.....inac normálne este nesedí, tak to bude asi skoro este vyberať, ze?

ifkael
24. apr 2015

@leria odkedy chces