Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kajakaja77
25. jan 2013

@simuska1976
@miskasitk
@luly3
Kočeny ja už objednávať nebudem ze tej nemeckej stránky, lebo dnes ma manželík potešil, toľko som mu o tej trip trapke rozprávala, že dnes bol v Ba služobne a ako prekvapko mi doniesol stoličku vo farbe k nášmu jedálenskému stolu, skoro som z kože vyskočila, čiže ja to už asi nevyužijem ale snáď by som mohla na tie vankúšiky čo sú na tú stoličku.....ale to ešte pokukám.... Eventuálne ak ma niečo ešte napadne.... 😉 🙂 😵

lentila.g
25. jan 2013

@kajakaja77 tak tomu sa povie pekne prekvapko🙂

kajakaja77
25. jan 2013

@lentila.g tak to teda ...... Som kukala ako puk a akosi som to nechápala....že čo sa stalo....však mal pindy na to, čo všetko kupujem a veľa peňazí a tak..... A až dnes mi konečne pochválil postielku, povedal, že je veľmi pekná.... Trvalo mu to 2,5 dňa.... 😒 😎 😀

miskasitka
25. jan 2013

@kajakaja77 fantasticky manzel!! 🙂 a aku farbu vybral?

kajakaja77
25. jan 2013

@miskasitka čerešňa.... 😀

miskasitka
25. jan 2013

@kajakaja77 velmi dobre vybral, hodi sa 🙂

kajakaja77
25. jan 2013

@miskasitka že aby sa to hodilo k nábytku v jedálni a aj korpusy kuchynskej linky mám čerešňa.... A je to farba ktorá potom može poputovať našej malej Elinke... 😉

kajakaja77
25. jan 2013

@kajakaja77 alentextílie ak budete objednávať si tam objednám s vami....

luly3
25. jan 2013

@kajakaja77 😀 😀 😀 jeeeeeej tak povec mužovi že mu dam telefon na môjho a nech mu vysvetlí ako sa nakupuje 😀 😀 😀 😀 perfektné

kajakaja77
25. jan 2013

@miskasitka ale textílie budem objednávať s vami ak sa rozhodnete tam objednať spoločne tak aj ja objednám..... 😉

kajakaja77
25. jan 2013

@luly3 oki, daj... 😀 😀 😀

simuska1976
25. jan 2013

@kajakaja77 Zavidim 😀 😀 😀

kalista
25. jan 2013

@kajakaja77 jeeej zlati aj maly aj velky 🙂

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kajakaja77
26. jan 2013

@teegreen Ďakujeeem.... A nehodíš foto? 😉

maminamaja4
26. jan 2013

@kajakaja77 Manželík na spapkanie,asi si mu tolko hučala,že keď chcel mať pokoj,rýchlo kupil,ani peniažky nerátal. To bola asi odmena za toho kachličkára,čo si musela pretrpiet...a už sa odsťahoval od vás konečne? Dokončené? 😠

maminamaja4
26. jan 2013

@kajakaja77 jak sa ten malý na teba podobá...🙂

kajakaja77
26. jan 2013

@maminamaja4 no v ten týždeň čo sme si písali vo štvrtok konečne ukončil, však som bola z neho už úplne na nervy......
😉 Ale je to hotové auž aj funkčné..... 🙂

kajakaja77
26. jan 2013

@maminamaja4 no práveže som mu to len spomínala, že by to bolo dobré pre malého keď píše a učí sa a taktiež pri jedení nebude musieť byť na kolenách.... Šak to som sa čudovala, že ma to nestálo ani toľkomsí jak zvyčajne keď som niečo chcela.... 🙂 😀

milankovazuzana
26. jan 2013

@klarawerder Klári, keď si odšrobovala šrobky z toho dolného deklu na podvozku, tak ako si ho dala dole?Lebo sme ich dali preč a nič sa nedeje, drží to tam rovnako silno, len bez šrobov, pomooooooc

lola7712
26. jan 2013

......kočky prosím vás na tej stranke babyonlineshop.de.........ten kočík stokke xplory complete........je len kočík s hlbokou vaničkou alebo aj so športovou častou..........dakujem vopred za odpovede

klarawerder
26. jan 2013

@milankovazuzana No, tak to jste zcela jistě neodšroubovali ty 4 šrouby, co jsou schované u koleček...když pootočíš tu vidlici kola, tak tam uvidíš díru a u každýho kolečka tak najdeš ještě 2 šrouby...Jak je odděláš, tak ta deska půjde rozložit... 🙂

klarawerder
26. jan 2013

@lola7712 Když máš complete, tak je to vždycky dvojkombinace, tj. hluboká + sporťák 🙂

lola7712
26. jan 2013

@klarawerder ...dakujem chcela by som ho objednať ešte dnes......a mám z toho trošku stres

milankovazuzana
26. jan 2013

@lola7712 áno, kopmplet a inak schvaľujem nákup v DE...

milankovazuzana
26. jan 2013

@klarawerder Klári, no tak to sme si fakt nevšimli, fúúú, kuknem, skúsim, ďakujem pekne 🙂

lola7712
26. jan 2013

@milankovazuzana ...tak to si ma potešila 🙂 ....myslím že je za naozaj super cenu

milankovazuzana
26. jan 2013

@klarawerder Klári, ty si kupovala tie pred. kola v BP v Brne? Tak ich mali normálne skladom?

milankovazuzana
26. jan 2013

@lola7712 nielen cenu, ale hlavne kôli reklamáciám-Nemci sú grandi, slováci otras otrasný-sama teraz riešim rekl. v Brendone, to je skostnatený prístup, žiadna ochota, skrátka hrúúúza.Neodpovedajú kašlú na teba, e-shop nemajú, fakt hnus

lola7712
26. jan 2013

@milankovazuzana ........síce neviem ako to budem riešiť ak bude treba reklamovať......ale už som ho objednala tak dúfam, že budem spokojna 🙂