Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

petkaa28
29. jan 2013

Baby prosim vas aka je ta nemecka stranka odkial objednavate stokkace? 🙂 dakujem 🙂

vralen
29. jan 2013

@petkaa28 babyonlineshop.de
ja som z tejto stranky objednavala ale este len cakam na dodanie. tak dufam ze bude vsetko ok.

simuska1976
29. jan 2013

Našla som v obchode v Belg.ruzovu limitku komplet s dekou a SK. Oplatí sa, nie?

miskasitka
29. jan 2013

@simuska1976 ja by som nevahala, uz ju tazko niekde zohnat ;)

simuska1976
29. jan 2013
milankovazuzana
29. jan 2013

@simuska1976 Pink za 799€ complette aj so SK? Neváhaj a ber!!!

radikuk
29. jan 2013

@miskasitka Tak ten je uplne dokonaly, tesim sa s Tebou 😉

miskasitka
29. jan 2013

@radikuk som maximalne spokojna a prestastna 🙂 dakujem este raz za tip...aj komunikacia s nimi bola perfektna!

simuska1976
29. jan 2013

Ma doma vyše mesiaca lámali na fialovy a ma zlomili. Ale ked som dnes videla tu cenu na pinku+SK(ale zo slnecnikom, nevidela som tam tu clonu) + ta ruzova deka Stokke+športová časť ...

Prišli sme tesne pred zaverecnou, musím sa tam zajtra vrátiť, nevedela som sa tak rýchlo rozhodnúť☹

luly3
29. jan 2013

@simuska1976 nemáš nad čím uvažovať jednoznačne najkrajší kočík pre dievčatko 🙂 a tá cena 😉 😉 😉

lelek1
29. jan 2013

maminky, prosim vas je dobre skladatelny do auta?

lola7712
29. jan 2013

@vralen ...tak aj ja som ho objednala z tej nemeckej stránky........dnes som bola urobiť prevod v banke.....tak už len čakať 🙂

milankovazuzana
29. jan 2013

@simuska1976 Určite to clonu má, len nieje z praktických dôvodov vystavená ...

kalista
29. jan 2013

@simuska1976 mat babu uz je moj 🙂 najkrajsia limitka <3

zuzigirl
30. jan 2013

@simuska1976 €799? Super cena aj so SK + uzasna farba!

kajakaja77
30. jan 2013

@simuska1976. Tak to teda,cena super a farba tiež..... Perfektný..... Neváhaj a ber..... 😲 😀

kajakaja77
30. jan 2013

@milankovazuzana ahojky už si tu?

milankovazuzana
30. jan 2013

@kajakaja77 jasné, Miško ma už dávno z postele vytiahol

kajakaja77
30. jan 2013

@milankovazuzana No aj Ela začala o 6:30 pišťať a teraz už zase spí.... Ja musím zatiaľ stihnúť zabaliť balíčky a ked dojde muž na obed tak zo behnem poslať ...... 🙂

milankovazuzana
30. jan 2013

@kajakaja77 tak makaaaj, kým sa ti dá

kajakaja77
30. jan 2013

@milankovazuzana 😀 😀

milankovazuzana
30. jan 2013

@kajakaja77 Kati, inak vidno že si vo švungu 😀 , lebo si v inej téme 😀 😀 😀

kajakaja77
30. jan 2013

@milankovazuzana moja mám dilemu vieš objednala som tie black melange poťahy ale tašku prebalovaciu buďem mat beige.... Bude to vyzerať dobre? Alebo musím dokúpiť aj tú? Nákupná bude vo farbe..... 😒

kajakaja77
30. jan 2013

@milankovazuzana no už to viac menej mám pobalené.... Ešte adresy - a je to.... Predala som ten fleesový spací vak Stokke .... Ja ho už nevyužijem.... Tak som ho posunula...... 🙂

milankovazuzana
30. jan 2013

@kajakaja77 tá zavinovačka fleecová je mňamková, to je taká nádhera, veľmi sa mi páči, keby som mala Stokke od Miškovho narodenia, tak ju určite mám 🙂

milankovazuzana
30. jan 2013

@kajakaja77 Kati, nebude tam až tak veľký kontrast, lebo to nieje tmavočierna, ale šedavková farbička, takže beige môže byť.Ja som si to naaranžovala na Stokke stránke-inak to tam majú riadne prerobené, už môžeš ladiť všetky kočiariky, no a vypadá to pekne.Vôbec nemusíš meniť taštičku, beige je fakt uni ku všetkému...

kajakaja77
30. jan 2013

@milankovazuzana No ja som ju kupovala pre malú ale na zimu je tenká a na jar chcem kužušinku ktorú som už kúpila tak ju nevyužijeme absolútne.... Tak načo to budem skladovať.... Ešte fusak beige pojde z domu a hotovo.... Namiesto neho už mám melange.... 🙂

kajakaja77
30. jan 2013

@milankovazuzana však som to tam aj pozerala, ale potrebovala som vedieť názor aj niekoho iného.... Tiež som myslela že by to mohlo byť kľudne spolu.... 🙂

milankovazuzana
30. jan 2013

@kajakaja77 ale veď poznáš moju teóriu-čo dlho stojí v skrini musí z domu, v takom kvante fusakov stojí veľa peňazí a následne keď ich ideš predať, tak pomaly za polovicu, toť zlá investícia...

kajakaja77
30. jan 2013

@milankovazuzana To i moj názor zbytočne to stojí a peniaze v tom..... 😉