Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

luly3
22. máj 2012

ja musím ísť spať ani nevidííííííííííííííííííííííím pa stále ma nezdvihla 😠 😠 😠 😠 😠

mycats
22. máj 2012

berme palice baby a na nu!!! 😠 😠 😠 to uz aka svina sa dokaze takto zivit!!!

mycats
22. máj 2012

Keby som ja takto sklamala v kupe kocika od niekoho, tak by som uz asi v zivote nikdy takto nekupila!!

milankovazuzana
22. máj 2012

@mycats aká? Tá najvačšia, hoc teda svinkám sa omlúvam 😀

milankovazuzana
22. máj 2012

@mycats a ja som mohla byť jednou z nich... ☹

mycats
22. máj 2012

@milankovazuzana je mi z toho zle a je mi smutno za vas vsetky!!! 😖 😖 to je strasneee 😖

mycats
22. máj 2012

@milankovazuzana ani nehovor!! ja uz takto nekupim ani slanu vodu! 😠

milankovazuzana
22. máj 2012

@mycats Mňa naťahovala vo februári, mala kočík slúbený ešte jednej pani, no boli to roráty, ja som si potom kočík kúpila inde-osobne mi ho doviezli ale vtedy mi nepripadala ako podvodníčka, mala ho fotený doma, potom ho znova nahodila, urobila iné fotky-ale z toho istého miesta a predal sa.vtedy ho asi mala, ja neviem.

mycats
22. máj 2012

@milankovazuzana tak tazko povedat.... ale tak v tomto pripade ocividne predavala to co nemala!

milankovazuzana
22. máj 2012

@mycats Asi je to vtedy napadlo-predať kočík viacerým, na mne si to naskúšala, vtedy ju to asi napdlo 😀 😀 😀

mycats
22. máj 2012

@milankovazuzana ze super 🙂

mrenka
23. máj 2012

@luly3 v BB je register obyvatelov SR,tam podla mena specifikuju posledny hlaseny trvaly pobyt...by som si to zistila a isla si pre peniaze osobne,aj so svedkom!

mima01
23. máj 2012

jaaaaaj, zenske, clovek zaklapne notas o hodinu skor ako zvycajne a co tu rano nenajdem...vy ste hotova FBI 😀

@luly3 jeeezinku, no tak vitaj 😅 Drzim palce nech to dobojujete uspesne a nech tej spine konecne niekto klepne po prstoch 😠 Fuj, az mi chlpy stoja, aj tie co este vyrastene nemam, ako moze byt niekto takyto hnusny podvodnik.

mima01
23. máj 2012

@luly3 a tu mas ten link na ebay...tie iste foto http://www.ebay.co.uk/itm/Beautiful-Stokke-V3-S...

aniratak696
23. máj 2012

no baby pracujem v TB a občas sa stretávame s podobnými prípadmi...normal som sa tu zabudla pri čítaní tejto akčnej zlodejskej dráme...a ako to dopadlo?bola si na polícii?

luly3
23. máj 2012

@mima01 hej tento istý kočík predávala aj s bugaboom júúúj ale sme tupé 😉
inak nezdvihla mňa tak som jej písala správu a nato odpísala vraj ona peniaze poslala a dnes mi
určite dojdu že mám všetko riešit dnes až keď nedojdu ale určite dojdú povedala tak čakám

luly3
23. máj 2012

@mrenka viem už všetko čo potrebujem o nej vedieť 😉

mima01
23. máj 2012

@luly3 ja ked som jej napisala, ze teda z obchodu nic nebude, ked nechce pristupit na kompromis a ze klame, tak mi odpisala, ze aka by som len bola prekvapena, keby som si ten kocik prisla pozriet a ze by chcela vidiet ako by som jej hovorila prepacte 😀 A z ktorej banky do ktorej ti to posielala? No ja som sakra zvedava, ci ti pridu....a aj tak by som to riesila asi dalej, minimalne jej napisala take hodnotenia, ze by to dlho predychavala a vsade....k obidvom nickom, na plochu by som ju hodila, aj do temy na ciernu listinu spinu jednu. 😠

luly3
23. máj 2012

@mima01 vraj posielala s tatry v nedelu robila prevod do VUB ty si mala o aký kočík záujem???a bugaboo tiež???

mima01
23. máj 2012

@luly3 podla mna by si ich uz mala....ja ked robim prevod do druhej banky, tak do dvoch dni su na ucte. Nie nie, ja som po stokku pokukovala....este ze mi zdravy rozum posluzil a ze sa tu potom strhla ta debata o nej....ako zaplatit by som je to vopred urcite nezaplatila, ale ono ta to tak laka, ze co keby naaaahodu.

pumicamt
23. máj 2012

baby dalsia tam ponuka kocik stokke za smiesnu sumu kukni si bazar.

pumicamt
23. máj 2012

asi zase ona lebo 1 inzerat a ziadne hodnotenie.

mima01
23. máj 2012

@pumicamt ja ho nevidiiiim...co mi uz zrak nesluzi? 😅

luly3
23. máj 2012

@mima01 stokky je tiež krásny 🙂 hej je mazaná len by ma zaujímalo prečo to všetko urobila veď
mohla vedieť že to je kravina urobiť takéto niečo., hmmmm ja viem že už iba osobný odber inak nič nechcem.,viem že by boli na účte už ale tak nechala som jej ešte dnes možnosť sa spametať a
očividne si robí dobrý deň so mňa no tak jej rozpútam peklo doma

pumicamt
23. máj 2012

@mima01 ved ten fialovy ponuka na mk bazar za smiesnu sumu okolo 350 eur hned prvy

luly3
23. máj 2012

@pumicamt za tých 450 €???? nie nie ten tam je už dlho zlacnovala ho 600 sa mi zdá je to starý model

pumicamt
23. máj 2012

@mima01 ale ani boh nevie co ponuka za tu cenu napisala tam vela o nom.

luly3
23. máj 2012

@pumicamt daj link ja to tiež nevidím

pumicamt
23. máj 2012

alvaro123 ma nick kukni jej ponuka ja som talent na pc a kopirovanie je u mna zazrak nechapem mne to ukazuje a vam nie

mima01
23. máj 2012

@luly3 jasne, ved to nie je par korun....a jej vravim, ze sak my nemame problem prist do viedne, po dialnici sme tam za dve hodky zo ZA....ani bohovi, ani pocut, ona tam byva malo a bla bla bla. No tak to bolo jasne...a ked tu baby potom vyknurali aj tie foto na ebay, uz nebolo o com.
Vies, skusaju, lebo nie vsetci ludia by to riesili dalej a na to sa spoliehaju, az kym nepride niekto taky, komu to jedno nie je, a neda im dychat. No ale sak uvidi holka, sa dosmeje, ako tak citam 😀