Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

jessicax
1. jan 2012

@kilian a aky druhy? Ono je tazko radit, ja by som ho asi nepredala lebo predsa len ruzova uz konci a dopredava sa a ked ti neskor dojde, ze to vlastne lutujes a chcela by si ho naspat tak uz ho mozno novy ani nezozenies. A ked tebe aj malej vyhovuje...Je to tazke rozhodovanie, doverne ho poznam 🙄

mycats
1. jan 2012

@kilian - ja by som nedala, radsej by som ten dalsi dokupila a stokke si nechala s tym, ze sa rozhodnem ked skusim ten novy. tazko poradime, ked neviem aky tatosik je na plane 😀 😀
stokke mas skoro novy, nie je to skoda ho dat prec 😒
ja som minule pozerala, ze ci by sa nam nezisiel predsa len nejaky novy kocik 😀 😀 , ale jedine ako vymena za quinny, lebo stokke nedaaaaam 😀 😀 😀
ked vidim ako ho maly lubi a tvoja mala este len do toho spravneho veku pride, kedy spozna vyhody tohto kocika 😀

kilian
1. jan 2012

@mycats no ja som sa zalubila do bgb cameleona s ciernou konstrukciou 😵 😵 😵 @jessicax
ten moj stokke je fakt ako novy,som pozerala nema ani skrabancek......mam ho tu pod nosom ,lebo som ho fotila a neviem sa rozhodnut. 😝 😝 a zase zaujemkyna caka uz na odpoved... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mycats
1. jan 2012

@kilian no a nestaci len vymenit bgb za nove bgb??? a stokke nechat 😀 😀 😀
ja by som predala len bgb a stokkiho este nechala, ved este sa budete kocikovat aspon rok aj dva 😀 😀

mycats
1. jan 2012

@kilian
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/kilian/album...
tuto kuk a uznaj, ze ruzova vyhladne je neodolatelna 😀 😀 😀

mycats
1. jan 2012

ja som vcera chytila zachvat, ze idem kupit novy model stokke, len ma kamoska odhovorila, ze nech neblaznim, ze ved uz dojazdime s tym co mam 😀 😀 😀 😀
uz som aj chystala kreditkuuuuu 😀 😀 😀
ale asi ma pravdu, ze by som naprv mala aspon quinny predat. lenze ked som videla, ze v akych cenach idu!!!
a ten nas bol par krat vonku a inak v nom len maly spal ☹ ☹ ☹

jessicax
1. jan 2012

@kilian tak to mas tazke. Ale chameleon pre teba nie je nic nove takze by si z neho nemala byt sklamana poznas vsetky jeho za aj proti kedze si ho pouzivala asi aj dlhsie ako stokkiho. A ked je to laska tak vsetok rozum aj nase rady pojdu asi do pozadia 🙂 Ked uz mas zaujemkynu a tak velmi tuzis po inom chod donho, mozno sa k stokkacu casom vratis ked za cam omrzi 😉

kilian
1. jan 2012

@mycats no to bgb bee+ si necham,uz nechcem mat tolko vela kocikou naraz,neviem sa potom nikdy rozhodnut ktory beriem 🙄 🙄 🙄

mycats
1. jan 2012

@kilian 😀 😀 😀 😀 ved to

kilian
1. jan 2012

@jessicax no laska je to aj u bgb aj u stokke. 😀 😀 😀

jessicax
1. jan 2012

@mycats len @kilian ma tusim este riflove becko tak tri kociky by jej asi boli zbytocne

kilian
1. jan 2012

@jessicax no vsak to.a tri sa mi do kufra auta nezmestia,iba ak by som ich zlozila 😀

jessicax
1. jan 2012

@kilian zena, ty si neni nahodou vahava vaha 😀 ?

mycats
1. jan 2012

@jessicax no ma to tazkeeee 😀 😀
ja som presne takto kupila quinny a potom som nasla limit. ediciu, ciernu, som straaaasne lutovala. 😖
@kilian- len ked ty mas limitku a ked ju das prec, uz nebude 😝
jedine fialovy 🙂

kilian
1. jan 2012

@jessicax ja som lev.........keby mam par stoviek naviac,si necham vsetky... 😕 😕

kilian
1. jan 2012

@mycats ten cierny quinny buzz je pekny,ale buzz by som uz nechcela....to so stokke sa uz inac jazdi...

jessicax
1. jan 2012

@kilian tak jedine si poklebetit s malou v ktorom sa jej lepsie vozi ritka 😀 😀 😀

kilian
1. jan 2012

@jessicax @mycats ale viete kocky,niekedy mi to uz trocha vadi ako ma kazdy ocumuje na ulici......lebo stokke je fakt neprehliadnutelny.....

jessicax
1. jan 2012

@kilian neprehladnutelne krasny a este aj s tym zimnym setom. Mna tiez ocumuju, minule som s nim bola u nas v lekarni tak si ho hned okukovala a skusala lekarnicka, potom vo vecierke ho obdivovala predavacka a ja som bola v siedmom nebi 😀

mycats
1. jan 2012

@kilian tak mozno najvyssi cas na zmenu, i ked to bude skoda. uvidis ci ti bude za nim luto a potom sa rozhodnes. mne to tiez vadilo, ale uz som si zvykla a myslim, ze aj ludia si zvykli na moj kocik.
tak po skusenostiach s buzzikom by som si ho uz ani ja nekupila, ked som skusila stokke 😀 😀
ale kym nebolo stokke, tak som bola spokojna 😀 😀

mycats
1. jan 2012

@jessicax to aj ja poznam 😀 😀 to tak cloveka potesi, take tie pozitivne reakcie. tu v dedine ho vsetky kamosky vyskusali 😀 😀

mycats
1. jan 2012

@kilian ja osobne by som stokke nedala, nech cumi kto chce a kolko chce, aj ked mi to vadi. nebudem ja ziadnu "kravu" tlacit pred sebou len koli pohladom a to nie som ziadny exhibicionista 😀 😀 😀

mycats
1. jan 2012

@kilian zas do jedneho vreca nechcem hadzat bgb, neskusala som. ale ked som po stokke skusila iny kocik, tak mi vsetky prisli nejake nemotorneee 😀 😀

kilian
1. jan 2012

@mycats @jessicax ale niekedy by som rada isla na ulici tak trocha inkognito.....

mycats
1. jan 2012

@kilian 🙂 treba dat siltovku 😀 😀 😀
ja suhlasim, ved aj ja by som skusila a vudis ci ti nebude chybat. kupis druhy. alebo na tych par 100viek co chybaju skusit kreditku alebo 😀 ja robim tah na manzela v style, ze ked predam kocik, tak ti vratim 😀 😀 😀

kilian
1. jan 2012

@mycats to je fakt pravda ,ze quinny bol dovtedy super,kym som vyskusala moj prvy stokke.ale bgb je tiez fajn,je sice sirsi pri kolieskach,ale nieje az tak napadny......

mycats
1. jan 2012

@kilian no a ked su doma 3 tatosiky, tak aky je problem ist inkognito?? len treba zobrat iny kocik.
i ked ja si myslim, ze s ciernym bgb budes svietit tak ci tak 😀 😀
uz som par krat bgb stretla a tiez je to taky kocik pritahujuci oci

kilian
1. jan 2012

@mycats no to uz u nas davno nefunguje!!!uz stokke som kupila potajomky a doteraz nadava.a teraz zrazu,ked som ho dala na bazar uz zase zmenil nazor,zrazu je ho skoda!!! 😠 😠 a potom neviem co robit....

mycats
1. jan 2012

@kilian to ako u nas 😀 😀 😀 ale suhlasim s mng, ze je skoro novy, takze by som ho nedavala.
ja som stokke kupovala potajomky 😀 😀
a nestaci co predavas chameleona??

kilian
1. jan 2012

@mycats no nestaci-novy stoji 990€..... 😀 😀