Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

taminameiki
6. jan 2012

Tak moj je presne to iste. Ale uz som stastna ze kocik mam uz doma. Uz sme boli aj na prvej prechadzke aj schody uz mame zasebou a zatial vsetko super len mam trosku zodrate prsty lebo stale musim stym kocikom nieco robit. Malinky krasne hacinkal len sme dlho neboli lebo bol strasny vietor a ja som bola cela ofukana , malemu som dala ten navlek proti dazdu tak nanho nefukalo. Jaj tak hrdo som kocikovala. 🙂

finda
6. jan 2012

@mycats moju polovicku nastastie cena kocika a ani doplnkov netrapi, sice ked som mu povedala ze som objednala fialovy set na sportak a este zvazujem a velmi zvazujem ten fialovy winter kit, pozeral na mna ako na blazna. Jaaaj neviem ci mam objednat ten kit, co budem mat 2 winter kity 😕 Juj dilema velika 😅

mycats
6. jan 2012

@finda - ja mam tiez vlastne beige a set a menim si to, ale zase dva winter kity nevynosite s malou 😀 😀 😀 budes len kocik prezliekat 😀 😀
to sa ti nebude chciet a nakoniec to len bude stat v skrini. to ako ked som si ja silou mocou nechavala quinny, ze budem jazdit oba kociky, ale hned som zistila, ze je to neprakticke prehadzovat tasky a kociky zavazdaju. dokupila som kit 😀 😀 a aka som spokojna. a tato zima o nicom, clovek skoro vobec nevyuzije tu zimnu vybavu. ja tava som 3 fusaky kupila, a uz pomaly predavam. a to som tiez chcela neviem co, vobec by sme nevyuzili podla mna.
teraz pozeram, ze ty mas malicku este babo, tak pockaj ake budu nove kity a kupis potom. ono stokke zase nejaku limitku bude mat 😀 😀

mycats
6. jan 2012

@taminameiki 😀 😀 😀 treba si to uzit. dnes je strasne pocasie, ja som sla radsej autom. fuciii ako na severnom pole. stokke sa super kocikuje, ja som bola po prvej jazde uplne blazena, ze ako super chodi aj po trave a aj 15cm obrubnik bez problemov, aj v obchode. no paradicka. ziadne skakanie okolo kocika, lebo sa zasekli kolieska a nevieme sa pohnut a ziadne drepy k malemu, lebo treba podat cucu alebo vodicku. ale zase cenu mu supli, ze aj 3 kociky by si clovek kupil miesto neho 😀 😀

klarawerder
6. jan 2012

Holkyyy, jaksi nemam tu moskytieru...mam ji zas za buhvikolik kupovat :-P -myslim jako,jestli je nejaka "specialni" nebo by mi stejne dobre poslouzila nejaka "home - made", co bych si usila z nejake sitoviny nebo z neceho takoveho... Diky za radu! Podle toho,co jsem videla,mi prijde,ze je to jen "zaclona" s textilni gumou po obvodu... nebo nee?

hajanka
6. jan 2012

@taminameiki ja som si vsimla, ze pri lahsej vahe, ked nie je kocik zatazeny, tak sedacka tie vycnelky dole co sa zasekavaju ked menis polohu, tak tie o seba trosku buchaju, nie doslova, ale tak tukaju. Ked ides po hrbolatejsom terene tak vtedy tuknu. Inak ok. Sestre to robilo ked bola jej dcerka mensia, teraz uz nie.

hajanka
6. jan 2012

Dievcata a postrehli ste, ze vraj od noveho roka idu ceny Xplory hore, aj vanicky aj sedacky.

mycats
6. jan 2012

@klarawerder urcite ti posluzi aj nejaka domaca vyroba. ja som to zaital nevyuzila ani na jednom svojom kociku a na stokke to ani nemam 😀 ta na stokke ma okrem zaclonky a gumky aj zips, koli tej stredovej nozicke 😀 ale ak babo spinka v smere jazdy, tak vlastne staci kupit aj nejaku uni v obchode a vyskusat to.

mycats
6. jan 2012

@hajanka aaaa, tak to neviem ci sa vazne dopracujem k tomu novemu modelu 😀 😀 tonko neinformoval 😀
ved vsetko ide hore den co den, takze aj stokke

hajanka
6. jan 2012

@mycats nooo, kopirujem z FB:

"Stokke avizuje od februára zvýšenie cien... kočíky o cca 30 Eur, vaničky cca 40 Eur.. Pozitívna informácia je tá, že momentálne prebieha akcia pre mesiac január - pri objednávke zrealizovanej v mesiaci január (nedajú sa však ešte objednať nové farby) športový kočík + vanička = autosedačka zdarma..."

mycats
6. jan 2012

@hajanka - tak nastastie len 30e. ja kedze sa neviem rozlucit s forest setom, tak asi ten novy model necham az na druhe babo 😀 ale pozeniem aspon manzela po tie kolieska, nech nie su drahsie 😝
ta akcia je super, len v mojom pripade uz neaktualna 😀 😀
ale keby som bola tehotna, tak hned bezim objednat

klarawerder
6. jan 2012

@mycats Tak zips uz je detail...toz to si to spichnu sama za par korun (kdyz taky trochu pochybuju, jestli ji vubec pouziju 😀 )...aaale tak kdyz uz nic, tak aspon pro pozitek z pocitu, ze "tu zatracenou moskytieru mam" 😀

mycats
6. jan 2012

@klarawerder 😀 😀

taminameiki
6. jan 2012

@hajanka ja som sa az zlakla vcera ked som behala s kocikom po byte samozrejme bez maleho lebo ten spal. No vtedy do dost buchalo ale dnes ked v nom aj malinky sedel tak to bolo ok 🙂

taminameiki
6. jan 2012

@mycats no to hej ta cena mohla byt aj trosku nizsia ale zase ked stokke milujes nieje co riesit len setrit. A kde si kupila tu tasku na kocik taku som v obchode nevidela a moooc sa mi paci

mycats
6. jan 2012

@taminameiki teraz ktoru?? tu z forest setu alebo tu klasicku prebalovaciu?? ja mam ale starsi model, takze aj doplnky su starsie, asi sa uz nove nepredavaju.

taminameiki
6. jan 2012

@mycats tu prebalovaciu mam. Tu tasku mas tak hore zavesenu a je nanej napis stokke.

taminameiki
6. jan 2012
mycats
6. jan 2012

@taminameiki - to je prebalovacia k modelu 2009. ja som si ju kupila na mmb od jednej maminky ako nepouzivanu. tiez ma forest set a pouziva tu a mne sa toto hodila. k novemu modelu robia trosku inu alebo skus pozriet nejake bazariky, urcite sa nejaka objavi. teraz ked uz pouzivam set, tak zvazujem aj ja ci ju neposuniem dalej. inak je super, velka a prakticka. vsetko do nej vojde. mam ju rada 😀 😀
ale zase ta zo setu je taka malicka a sikovna, uz tolko veci nemusim nosit. ale uvidime v lete, aby som este nelutovala. lebo ked sa ide na pol dna na ihrisko, tak to sa musim nabalit 🙂

mycats
6. jan 2012

@taminameiki cely moj maly 😀 😀 vyskereny od uska k usku

taminameiki
6. jan 2012

@mycats aha tak to je 🙂 no mne sa velmi paci lebo je hore, a tuto co mam teraz tak trosku mi vadi ze ked idem sklapat kolieska napr ked idem po schodoch tak sa tam dobre neviem dostat z nohou. no skusim niekde popozerat ci este taku nezozeniem, ja som dnes normalne nechapala malinky v kociku sedel strasne dlho a ani nechcel ist von to som naposledy zazila ked bol este moooc malinky uz sa velmi tesim na dalsiu prechadzku, dnes som si az vychutnavala pohlady ludi na dedine jeden dedo sa az 3x otocil no teraz neviem ci zamnou alebo za kocikom 😀 mne sa velmi paci ze ten kocik je tak trosku extravagantny 🙂

taminameiki
6. jan 2012

@mycats ked dam do google mmb tak mi to tam nenajde napises mi prosim ta nazov tej stranky

mycats
6. jan 2012

@taminameiki - ta moja ma take usko a moze sa pripnut kam si len zmyslim. je fakt super. tu na MK som ciernu videla. ta nova nema take usko na uchytenie na tyc?? lebo ja vlastne tu moju mam uchytenu na tej stredovej tyci, len hore. dole tasku skoro nenosim, ved to by som sa musela zohnut 😀 😀 😀
to moj maly robi normalne, sedi a pozera tv-cko 😀 😀
no vidis, mne to vadilo. ale zase baby boli zlate ked mi ho poobdivovali 🙂
tiez byvame na dedine a tu su zvyknuti tak na nejaky bezny 4kol. tatos. tu aj quinny vyrobil otacky 😀 😀

mycats
6. jan 2012

@taminameiki lebo to je skratka http://www.mimibazar.sk/ 😀 😀 som myslela, ze poznas. supis vecicky su tam. v mojom pripade hlavne next a Hmko, lebo ja som taky lenivec a ist do mesta koli jednej ciapke sa mi nechceeee 😀 😀 objednam a cakam pekne doma

mycats
6. jan 2012

@taminameiki https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/mfz3/sto...
tato ma podobne ako mam ja, len ja tam nemam gumicky ale mam tam take usko s cvokom. 😀
asi to bude nejaky starsi model ked nema ani napis stokke a aj tvar ma iny.

taminameiki
6. jan 2012

@mycats no ja som este taka zaciatocnicka tak este len spoznavam no idem rychlo pozriet ci nahodou sa tam nieco nenajde 🙂 a dakujem 😉

jessicax
6. jan 2012

@mycats ano ta taska je z uplne najstarsieho modelu

taminameiki
6. jan 2012

@mycats dufam niaku najdem jaj ty taaaak velmi pomahas si super

mycats
6. jan 2012

@taminameiki 😀 😀 tak ja som stary bazaromaniak 😀 😀
som taky pocitacovy typ a popri praci vybavim aj nakupy a som spokojna.
lebo s malym sa zle nakupuje, on beha, robi bordel, vyhadzuje regale a potom tete predavacke stoja vlasy dupkom 😀 😀 😀