Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
19. jan 2012

@kalista 😀 😀 😀 nemas co lutovat, ve pripadne dokupis potahy ako ja a za chvilku je to leto, bude sa kupovat letny kabatik 😀 😀 tak nic neries

lia
19. jan 2012

@kalista este si ma uzijes kym objednam 😅 😀

mycats
19. jan 2012

@pallacinka ty si myslis, ze kupa stokke bola chyba??? ja s nim jazdim denno denne a aj na cesty ho berieme. ja na tie hundrave reci mojho muza vobec nereagujem, tvarim sa, ze nepocujem 😉 😉
ale zase my mame pick up, nemusim skladat, nic, len sup do auta. a po dedine sa mi s nim super jazdi.
ja uz som raz v slabej chvilke na neho nakricala, ze ja kocikujem a je to moj kocik, ze ktory on nedal ani cent a ked sa mu nieco nelubi, tak jedine v tichosti moze suchat nohami 😀 😀 😀

kalista
19. jan 2012

no veď na to sa spolieham 😀 preto som si nekupila bežový, že potom ten bodkovany prikúpim alebo nejaku novinku

mycats
19. jan 2012

@pallacinka ozaj a preco si tak skoro sla do prace, ci u vas je materska len 1/2 roka?? to je super, ze my mame 3 roky alebo aj 5 si mozeme vybrat 😀 😀
mala by si s malou chodit na prechadzky, ved v tomto kociku by sa jej to straaasne pacilo a uz je vo veku, kedy by si to super uzivala

mycats
19. jan 2012

@kalista - ja vobec neviem aky kupim. dufam v novinku 😠 😠 lebo tieto co ponukaju, tak mne sa paci len ten dievcensky
http://www.stokke.com/stroller/xplory-basic-pac...
tu modru utierku co tam ponukaju pre chlapca, tak to si akoze robia srandu :(

kalista
19. jan 2012

@lia to ja chápem ja som denno denne checkovala Stokke na Fb a pozerala foto kym som sa rozhodla

kalista
19. jan 2012

@mycats no ten dievčenský je super, ale tak ......že utierku 😀 😀 😀 😀 😀

kalista
19. jan 2012

@mycats ale ta utierka ti najviac pôjde k navy 😅

mycats
19. jan 2012

@kalista tak utierku si kupim za par eur a nie za 170 a je to hrozneeee 😢 😢 😢
to radsej pojdem do toho lentilkoveho 😀 😀 aj ked to nie je pre chlapca.
mne ten bodkovany pride strasne nevyrazny, taky smutny, no neviem mu prist na chut.
pacil by sa mi taky ako bol v modely 2010 alebo nejaky taky lentilkovy v modrom 😀 😀

kalista
19. jan 2012

@mycats necháme sa prekvapiť

mycats
19. jan 2012

http://www.kiddisave.co.uk/store/product/10467/...

normalne musime napisat stokke, ze toto v modrom si prosime pre dark navy. 😀 😀
inak k dark navy neurobia set a pritom je to najpredavanejsia farba!!!

mycats
19. jan 2012

@lia ozaj, a k zelenemu kupis aky summer kit???

pallacinka
19. jan 2012

@mycats Chyba to bola v tom zmysle, ze to bol cisty rozmar a naozaj nam stokkac netreba. Ono je problem v tom, ze sme ako prve mali Brio a tomu fakt nie je co vytknut, je dokonale. No a v porovnani s nim stokkac prehrava (aj ked v krase a doplnkoch samozrejme nie, no vysvetli to mm 🙂). A matersku som mala praveze este relativne dlhu, u nas v praci je iba 2 a pol mesiaca tak som vdacna aj za tych par tyzdnov, co som si navyse vybojovala 🙂

pallacinka
19. jan 2012

@mycats Musim ti oponovat, beige dots je podla mna najkrajsi zo vsetkych summer kitov, ja som kvoli nemu kupovala cely kocik 😀

mycats
19. jan 2012

@pallacinka Brio som nemala, pre mna je stokke cislo jeden a na prechadzky je uplne idelny.
2 mesacna materska???? a to potom vsetky deticky su akoze v jaslickach???
ved to je strasne??? to tam nikto nekoji??? ved moj maly bol cely den doslovne na ceciku, takyto maly
😖 😖 😖 to je strasne. ja si myslim, ze 1/2 rocna materska je strasne malo a odist od 2 mesacneho babatka povazujem za neludske!!! to tam u vas kto urobil takyto zakon??? pripadne pravidlo

mycats
19. jan 2012

@pallacinka nevidela som ho este obleceny v akcii. ale na fotkach je teda nic moc 😖
ja chcem ten lentilkovy 😀
posli fotecky, ze ako to vyzera realne. nejake na slniecku by boli super 🙂
ja som skor za take vyraznejsie farby na leto

pallacinka
19. jan 2012

@mycats Vsak to, keby sme nemali Brio ale nejaky iny (alebo ziadny) kocik s chybami tak by mm okolo stokkaca tolko nehundral. No a ta materska je iba u nas v praci, v Nemecku je rok. Mame tu jaslicky pre zamestnancov od toho 2 a pol mesiaca a veru nikto nekoji. Ja som tiez musela na 3 mesiace do prace ked Kamilka mala 2 a pol mesiaca, no kojenie sme ustali, do teraz UM nemala. Ja som najprv tiez odsudzovala, no niekedy sa fakt inac neda (napr. moja sefka ma tak rozbehnutu karieru ze si skratka nemoze dovolit byt doma). Tu je to normalne a nikto sa nad tym nepozastavuje. 3 roky je fakt luxus 🙂

pallacinka
19. jan 2012

@mycats Mojko a ktory lentilkovy to ty vlastne myslis??? A fotky som tu tusim davala, ono z dialky fakt tie bodky nie su vidiet a je nevyrazny, no mne to nevadi, hlavne ze tam su a vidim ich ja 😀

mycats
19. jan 2012

@pallacinka ta materska je hrozne kratka, ved ja by som sa z toho bola uplne na nervy dat nejakej cudzej zene 2 mesacne babo 😖 😖 😖
asi by som zvazovala vypoved 😖
tak tvoja sefka je doslovne chudatko, ja by som taky zivot nechcela.
rodina je rodina a prve 3 roky dietatka su tie najkrajsie, skoda o ne prist.

mycats
19. jan 2012
pallacinka
19. jan 2012

@mycats Mas pravdu, sefke nezavidim, zeny na takej vysokej pozicii to maju tazke, musia nieco obetovat. Ja kvoli tomu ani dalsie babo tak skoro neplanujem, mam zmluvu na 3 roky tak to musi pockat, tiez by som to nedokazala. A potom s karierou koncim a budem uz iba rodit a budem po cely zvysok svojho zivota na materskej 😀

pallacinka
19. jan 2012

@mycats Jaaaj, tak ten sa mne osobne nepaci. Tuzila som po ruzovom kociku no k nemu sa hodi iba tento kit, preto ho ani nemam (no a este mm by uz potom stokkac nacisto nestravil 😀)

mycats
19. jan 2012

@pallacinka tak dobra praca je na nezaplatenie a co takeho dobreho robis, ak to teda nie je tajomstvo.
tvoja sefka by som nechcela byt, ja som rada doma. svoju pracu beriem len ako prijem 😀 😀 lebo inak by som tam ani nesla. tu v ba som mala rada, v stavebnej firme som robila. ale teraz robim, ze ekonom rastlinnej vyroby pre polnohospodarske druzstvo a to ma teda vobec nebavi :(
a nebolo by ti dobre, doma, na materskej 😀 😀 😀 cele dni s detickami. kupis si psika, budes konikovat, kocikovat, vidis ako mi je dobre 😀 😀

mycats
19. jan 2012

@pallacinka 😀 😀 😀 tak ked ja kupim tento kit, tak moj dostane isto infarkt. no dufam, ze stokke urobi aj nejake nove, ved tu utierku co tam ponukaju k dark navy, to asi nemyslia vazne??? 😕 😨

riki1
19. jan 2012

Ahoj maminky ,dnes má môj drobček 1. narodeninky 🙂

jessicax
19. jan 2012

@finda no ako som pisala, ja som mala starsie bee nie plusko a bola som spokojna, malo velku striesku a bocnice len bolo trocha uzke. Takze ty si ho uz objednala 🙂 🙂 ? Ale asi plusko lebo to starsie sa uz nove nepredava. A aku striesku budes mat? 😵 😵

jessicax
19. jan 2012

@riki1 este raz vsetko naj a tie fotky su vsetky uzasne 😵 😵 😵

jessicax
19. jan 2012

@mycats ani mne sa tie kity nepacia asi by som kupila ten bezovy bodkovany ale ani ten mi na kocik uplne farebne nesedi. Snad vyjdu nejake nove farby lebo s chlapcenskymi je to veru bieda aj ked ja asi letny set objednavat nebudem