Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
23. jan 2012

@lodgermaniacka tak za 90e by som ho skusila vycesat 😀 😀 😀 ale za 250e by som si predstavovala v lepsom stave

lodgermaniacka
23. jan 2012

@mycats mne by sa asi aj tak naviac pačil tmavomodrý 😵 😵 😵 to je velmi elegantne, ja som strieborny mala, ale naživo sa mi až tak strašne nepačil, nejak mi k navy farbe nesedel, ale zase som nad nim premyšlala..ja som taka ista, ked treba vybrať farbu, tak mam obrovský problem 😎 ale po tejto fotke z bazaru by som ho už asi nekupila v žiadnej farbe 😒 😒 😒 to su vyhodene peniaze, vyzera otrasne

zajo79
23. jan 2012

Na fb niekto daval fotku, ze raz zasnezilo a ta kozusinka presne toto spravila.. Mali kontaktovat servis stokke - ktovie co im poradili

lodgermaniacka
23. jan 2012

@mycats za 265 boli nove 😉 😉 😉 za 250 eur je až odvaha hodiť na bazar taky zúbožený kit

mycats
23. jan 2012

@lodgermaniacka - podla mna to len treba vycesat a bude krasny. ja mam kopec kozusinkovych veci, ktore po prani vyzeraju ako od kravicky a vzdy som to vycesala. ja som este nic nekupila, vaham 😀 😀 😀 vo farbe a aj ci schosnujem

lodgermaniacka
23. jan 2012

@mycats podla mna ked vyčešeš tak ho len našuchoríš a bude vyzerať akoby mu vybuchol fen na strieške 😎 aj ten biely kit, čo tu bola davnejšie fotka bol vyčesany, to sa už neda vratiť do normalu, bud kučeravy, alebo vybuch

mycats
23. jan 2012

@lodgermaniacka nad tou cenou asi dlho rozmyslala 😝

lodgermaniacka
23. jan 2012

@mycats asi si myslí, že ked su nedostupne, tak sa niekto ulakomí

lodgermaniacka
23. jan 2012

@mycats ale možno za 2 týždne už kupiš aj v BM 😉 😉 😉 😉

mycats
23. jan 2012

@lodgermaniacka 😀 tak asi vybuch ako to kucerave.
ja sa pri dark navy bojim, ci by sa aj flaky neporobili na tej tmavej farbe z dazda
tazky vyber a drahe, no keby sa hned pototo, tak by ma porazilo 😀

lodgermaniacka
23. jan 2012

@mycats ja som prave videla flakaty strieborny 😉 a bolo sucho...

danielle25
23. jan 2012

@mycats neboj, nic sa nepototo na navy winter kite, ak by si do neho sla 😀 odskúsane 🙂 s farbou sa nic nedeje, vsetko ok, az na to kuceravenie zo snehu...ale ja proti tomu v zasade nic nemam, aj dnes som to napriklad vycesala, par zahrabnuti hrebienkom a vlnky su prec 🙂

mycats
23. jan 2012

@danielle25 😀 😀 tak ja dufam, ze ta kozusinka je len o tom, ze ju treba vycasat.
@lodgermaniacka - ked uz sa konecne rozhodnem, tak vzdy mi niekto povie nieco, ze som zase tam kde som bola 😝 😝

mycats
23. jan 2012

@lodgermaniacka jj, ale vraj to bude az koncom februara. tak ja by som pouzity kupila jedine v 100% stave a cena tak 200-220e je moja predstava 😀

kilian
23. jan 2012

@mycats ja by som k tvojmu krasnemu fusaku brala len navy.bude to nadherne,urcite krajsie ako so striebornym.ale to je len moj nazor 😀

mycats
23. jan 2012

@kilian 😀 😀 😀 pomoooc. uz som hotova a to len vyberam farbu. neviem sa rozhodnut 😀 ked som sa rozhodla pre dark navy, tak som uvidela krasny strieborny.
teraz je tu inzerat, kde je strieborny v stave bleee 😝
ten dark navy na FB vyzeral super. ale nie je to privela tej modrej???

mycats
23. jan 2012

ten kit vyzera ako keby prezil snehovu vychricu. dokrceny, zozuty, barancekovy, farbu ma nejaku divnu 😝 😝 😝
to tuto @jessicax ho ma taky krasny na fotkach. budem siiiiilno zvazovat, ze co dalej.
a dalsia vec ci naozaj nebudem ako cirkus so striebornou strieskou. lebo to je pekne len ked je ten kit cely

lodgermaniacka
23. jan 2012

@mycats tiež som za navy ako @kilian 😉 bude to krasne doladene a elegantne 😵

mycats
23. jan 2012

@lodgermaniacka - necham si to este prejst hlavou, lebo dnes som zuriva 😀 😀
dnes sa nemozem sustredit na kit 🙂
mam 4 zaujemkyne na kocik, jedna sa neozvala, druha mi napisala, ze ved ona len tak pisala, ze ho nepotrebuje, tretia chce 100 fotiek a 4ta skusa kam sa da ist s cenou. su to vobec dospely ludia, toto??? 😝
ja by som si bez vazneho zaujmu nedovolila napisat ani o stare boty, a mne o kocik uz pisalo snad 6 mamiciek, z ktorych to ani jedna nemyslela vazne!!!

mycats
23. jan 2012

@danielle25 ty nahodou nemas aj dark navy kocik??? a neurobila by si pre mna nejake to foto??? 😀
nech mam zase v noci nad cim dumat 😀 😀

bintang
23. jan 2012

@mycats
@jessicax
@lodgermaniacka
Ahojte baby, prosím poraďte mi. Práve nám došiel kočík stokke (športová časť+ vanička) a však strieška pri vaničke nie je. Má to tak byť? Tá strieška zo športovej časti sa prekladá aj na vaničku, alebo má mať vanička svoju striešku? A ak sa prekladá zo športovej časti, tak ako?

lodgermaniacka
23. jan 2012

@bintang Ahoj, ja som stokke s vaničkou nemala, ale mam pocit, že sa preklada jedna strieška, bud na vaničku, alebo na športovu časť 😉

pallacinka
23. jan 2012

@bintang Ahoj, ta strieska ma byt iba jedna a pasuje na obidve casti. Po bokoch sa pripina cvokmi a pozdlz celej dlzky zipsom.

pallacinka
23. jan 2012

@mycats Ja tiez hlasujem za tmavomodry kit (alebo cerveny, aj ked tusim cervenu nemusis). Mna ten strieborny neoslovil, ale kludne ho mozes mat, ved vies 😀

pallacinka
23. jan 2012

A baby, vidite ako ste sa mi smiali, ze som hned davala kozusinku dole este ani poriadne nesnezilo a boli sme pod strieskou, no chvalabohu, tie kucierky fakt nic moc a na nejake vycesavanie by som teda ja nervy nemala...

bintang
23. jan 2012

@lodgermaniacka
@pallacinka ďakujem Vám dievčatá, veľmi ste mi pomohli.

danielle25
23. jan 2012

@mycats treba ju fakt len vycesat, ziadny iny problem som nezaznamenala 😉

danielle25
23. jan 2012

@mycats na strane 130 som par fotiek davala, tak kukni 🙂

danielle25
23. jan 2012

@mycats nie je to privela modrej, ono je to fakt take elegantne 🙂

lodgermaniacka
23. jan 2012

@danielle25 ty maš tu deku s fialovym pasikom, je v tej deke aj tmavomodry pasik? tiež si ju chcem teraz kupiť a chcela som fialovo-zelenu kombinaciu a inač fakt ten tvoj navy kočík + navy kit je najkrajší 😵 😵 😵 tuším netreba vôbec špekulovať 🙂 ako ja s farebnými kitmi 😎