Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
26. jan 2012

@mycats uz sa tahajuuuuu 😀 😀

mikolajova.zuzana
26. jan 2012

@lodgermaniacka som prisila rucne, a aj tasku som si usila sama... taka mala len akoby organizer... :D

lodgermaniacka
26. jan 2012

@mikolajova.zuzana krsne, šikulka 😉 😉 😉

mikolajova.zuzana
26. jan 2012

@lodgermaniacka dakujem - kedze som nekupila winter a letny je este daleko, tak aspon takto... ono sa to da dat aj dole popripade...

jessicax
26. jan 2012

ahojte zeny, ste tu toho zasa popisali 😀 😀 . Kto to ma vsetko citat 😅 ?

jessicax
26. jan 2012

@bintang vidim, ze baby ti tu uz poradili 🙂 vanicka aj sportak maju spolocnu striesku 😉

jessicax
26. jan 2012

@hajanka takze budu nove summer kity? Aj ja som velmi zvedava na tie chlapcenske farby, dufam, ze budu krajsie ako tie karovane, ktore im teda vobec nevysli 😝

jessicax
26. jan 2012

@mycats jeeeej tak uz je doma. Krasny 😵 😵 😵 Gratulka. Ake su z neho prve pocity???

jessicax
26. jan 2012

@mikolajova.zuzana pekne to ozivilo kocik, ja by som to nezvladla, som na sitie lava 🙂

pumicamt
26. jan 2012

@mycats aj ja chcem vidiet

kilian
26. jan 2012

@mikolajova.zuzana toto je fakt nadherne!!!!!!!!!!!!!!!zalubila som sa... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mikolajova.zuzana
26. jan 2012

@kilian dakujem :D

mycats
26. jan 2012

@pumicamt poziadaj o priatelstvo, pusim ta 😀

mycats
26. jan 2012

ovecka zmizla!!! myslite, ze ju predala??? 😲 😲

ustrachana
26. jan 2012

@mycats predala asi lebo uz nie je ani na bazos.sk

lodgermaniacka
26. jan 2012

@mycats určite predala 😉 😉 😉 😉 včera už dala na bazoš cenu 139 😉 😉 😉 😉 niekto sa ulakomil 😀

mycats
26. jan 2012

@lodgermaniacka keby nebol v takom stave :(((

mycats
26. jan 2012

@jessicax beham tu s nim cely vecer a kocikujem sama po dome 😀 😀 😀
skusam vsetko a hladam rozdiel 🙂 prekrasny je!!!
zajtra planujem prvu jazdu 🙂

lenocka23
26. jan 2012

@mycats joooj, tak ti zavidim... 😉 😉 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀

lodgermaniacka
26. jan 2012

@lenocka23 ved kludne ho môžeš ešte kupiť, my ich tiež kupujeme pre dvojročne deti 😀

lenocka23
26. jan 2012

@mikolajova.zuzana keby som vozila babu, tiez by som vamaslala taketo.... 😉 nadhera a nestretnes taky isty aspon... 😉 🙂

lenocka23
26. jan 2012

@lodgermaniacka jooooj, ja som rada ze sa mlademu panovi uraci pesi chodit... 😉 ale keby som vyhrala euromelony, tak si kupim, aj keby som s nim mala len po byte jazdit... 😉 😀

mycats
26. jan 2012

@lenocka23 veru, treba si kupit. lodgermaniacka ma pravdu 🙂

mycats
26. jan 2012

@lenocka23 tak my sme tiez nevyhrali 🙂 a kocik je doma. konkretne ja som ukecala moju kreditku 😀

pumicamt
26. jan 2012

@mycats uz som poziadala

lenocka23
26. jan 2012

@mycats @lodgermaniacka baby, neprovokujte.... 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 ja si obcas odchytim @jessicax a ochytam si kocik... 😉 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀

pumicamt
26. jan 2012

aj j si asi ochytam len u nas v MT ho nema nik.

mycats
26. jan 2012

@lenocka23 😀 😀 😀

mycats
26. jan 2012

@pumicamt odobrene 🙂

jessicax
26. jan 2012

@mycats ale malemu pasazierovi sa v nom urcite velmi paci 🙂 🙂