Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

duplicka
6. apr 2012

baby aj vam puka rucka na kociariku akoby vrzgala? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

25nikolla25
6. apr 2012

@duplicka jasne aj mne ta rucka puka,kolko krat si myslim ze sa ide zlomit 🙂

25nikolla25
6. apr 2012

Kocky poradte kde sa da kupit deka na stokke,maju ju len v brendone?

duplicka
6. apr 2012

@25nikolla25 hmmm mi to pride 😔 😔 😔 a ked som pozrela video

https://www.youtube.com/watch?v=1zQuW1pokzI

tak ani sedacka sa mi neda tak pekne hore vydvyhnut a brzda mi ide strasne tazko 😕

duplicka
6. apr 2012

@25nikolla25 brendon, kika, predeti, babymarket

duplicka
6. apr 2012

@25nikolla25 ja by som rucku prestriekala wd40,ale v navode je,ze sa nema mazat nicim, ze ak nieco nie je ok,tak reklamovat. to som este v ziadnom navode nenasla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nat_marcipanova
6. apr 2012

Baby na autosedacku stokke izi sleep je treba aj adapter?

ustrachana
6. apr 2012

@duplicka v green prevedeni je vsade na objednavku, tu druhu maju vsade na sklade

25nikolla25
6. apr 2012

@duplicka ja mam este vanicku tak neviem ako to bude so sportakom ale brzda mi ide uplne v pohode

25nikolla25
6. apr 2012

@duplicka ked ju pozeram na nete tak ju vidim iba v brendone a tam sa neda objednavat cez net,ale dakujem 🙂

vevika
6. apr 2012

@nat_marcipanova nepotrebujes, rovno ju nakliknes

aanetta
6. apr 2012

@25nikolla25 v baby markete maju na nete 🙂

25nikolla25
6. apr 2012

Uz som to nasla aj tam len tam nemaju tu co chcem ☹

ustrachana
6. apr 2012

ja som obvolala aj brendon aj kiku aj babymarket dokonca aj pre deti a deka nikde nie je ☹(( teda myslim tu green

lenkagl
6. apr 2012

Baby, nemáte na vanicke na tej plastovej časti " jemne skrabance"?Je to vidiet iba na slnku... Cim to vyčistiť?

ustrachana
6. apr 2012

@lenkagl ja mam uz od kupy a vycistit to nejde ☹ tiez ma to znervoznuje, ale co uz - moja chyba , ze som si to v Brendone nevsimla, zistila som to az po 3 mesiacoch od kupy, dovtedy bol schovany a cakal na drobceka

milankovazuzana
6. apr 2012

@mycats
@novamaminka Babulky, krásne sviatky Vám prajem 🙂

novamaminka
6. apr 2012

@milankovazuzana napodobne,,snad si aspon trosku oddychneme🙂

mycats
6. apr 2012

@milankovazuzana dakujeme!! rovnako prajeme krasne sviatky 🙂

25nikolla25
7. apr 2012

@ustrachana ja zase chcem tu red tu maju nikde?

hajanka
7. apr 2012

@duplicka nam rucka nevrzga

Pekne sviatky prajeme!

duplicka
7. apr 2012

@hajanka jej dakujem, dobre vediet 😉 , pride mi to cudne pri takejto znacke budem reklamovat 😉

ustrachana
7. apr 2012

@25nikolla25 tu maju aj v baby markete aj v brendone

ustrachana
7. apr 2012

kocky krasne sviatky vam prajem 🙂

boska79
7. apr 2012

tak o tyzden mam doma stokke 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

syn ma 10mesiacov, tak si ho este uzijeme dufam

mycats
7. apr 2012

@boska79 😀 😀 urcite, neboj, ja som moj posledny stokke kupila ked mal maly skoro dva roky a stale kocikujeme 😀 😀 a ja si myslim, ze este rok mam pred sebou 🙂

boska79
7. apr 2012

@mycats som rada ze som sa odhodlala..som to odkladala, ze niee, ale veru ano!!! stvrte dieta nieje nieze v plane, ale ani v predstavach... takze posledna sanca si ho uzit.

a uz pojdem len do pluska. finito s kocikmi. tak slubujem 😀

ako riesite podlozku na sedenie? a rozpozeravam sa po letnom kite - blue pixel 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mycats
7. apr 2012

@boska79 ja som mala prvy starsi model a potom sa sa rozhodla pre novsi 😀 😀 nech sa mozeme potesit doplnkami 😀 so stokke sa bezne kocikuje aj do 3 rokov!
ja nemam podlozku, ale na trhu je ich plno a baby tu isto nejaku maju na doporucenie.
nejako sa zatial drzime bez skvrn 😀 😀

milankovazuzana
7. apr 2012

@mycats Jasné, aj ja budem kočíkovať o dušu čo najviac 😀

boska79
7. apr 2012

ak mi napisete ako mate poriesene prechodne fusaky a podlozky budem rada..chytaaa ma stres, ze bude paraadny kocik a neviem ako to poriesim. 😀

mate niektora lodger? 😕