Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

josefka
30. apr 2012

@jessicax
@mycats
@adelkaaa123
Vsak jo, pisu jen svuj postreh. Me se s nim nejezdilo dobre, prisel mi vachrlatej a moc vysokej. S velikosti souhlas, to jsem ale psala. Teutonie mi v terenu prisla bezpecnejsi. Nikoho ale nepresvedcuju, jen ja osobne bych do stokke nesla, proste mi kvalita vers cena nejak nesedely dohromady ...ale ted jsem si vsimla, ze tohle tema je pro stokkacky, tak pak je jasny, ze ho musite jen chvalit 😉. Trosku jsem popletla zadani, tak se omlouvam, uz vam sem nebudu psat sve osobni nazory 😅

patka1987
1. máj 2012

@mycats na stokke sa da sedacka polohovat do nizsej polohy??? Ved len lahnut a sadnut, ci?

lentila.g
1. máj 2012

Ahojte spokojne maminy Stokke(a)-čky.precitala som si tému asi za posledného pol roka x-krát,ale aj tak by som Ešte pár rad od vás skúsených prijala.chcela som objednať kociar prvému synovi ked mal pol roka...ale nechala som sa ukecať že si vystačim s Bgb,no pri druhom uz idem za svojim Stokke🙂 ale neviem sa rozhodnúť a preto ocenim každý názor- objednali by ste radšej blue melange alebo dark navy(viem že je to vec osobného vkusu a videla som oba v reale hoci B.melange nic moc na prvý pohľad ale aj tak vaham..) no a druha vec či sa mi oplatí kúpiť letný kit ked maly sa ma narodiť v auguste,či tu striesku vyuzijem trebárs Ešte v sept.na vanicku alebo je to o dost tenší materiál ako klasická strieška?

mycats
1. máj 2012

@patka1987 🙂 🙂 ja myslim sportovu sedacku. da sa jej na tej tyci nastavit vyska, rovnako ako rucke. a samozrejme sa da polohovat aj sedenie 🙂

mycats
1. máj 2012

@lentila.g 🙂 🙂 blue melange mala @kalista. ja mam dark navy a asi by som dnes kupila obe 🙂 🙂 dakr navy je super a vela doplnkov ti na nom vynikne. ale zase blue melange je limitka a bude jedinecny 🙂 🙂
kit vyuzijes aj dalsi rok a ak nie, tak vzdy mu mozes najst novy domov. ta strieska s kitu je to iste co klasicka strieska, len je to iny material a farba 🙂 🙂

patka1987
1. máj 2012

@mycats ako neuveris ale to som fakt nevedela ze sa da polohovat... Uz viem, diky ;)

lentila.g
1. máj 2012

@mycats no ved to že ja som na nervy z tých farieb-tieto dve sa budu najlepšie kombinovať a ked som videla tvoj kit na DN bolo jasne že aj letny kit, ja chcem Ešte povozit aj 14 mesačného v Stokke teraz na striedacku s bee+, len tieto dve farby mi vrtaju v hlave že kde je krajšia vanicka ked od augusta budem využívať tú..hoci zvažujem že v BM kúpim na vanicku a striesku zelený potah...i ked aj hnedy je pekny-len hnedé mám Bgb cam a ťažko sa kombinuje k nemu niečo A ten asi pôjde z domu ked Stokke presvedčí aj muža🙂

25nikolla25
1. máj 2012

@finda summer kit mam,tak to budem musiet asi vymysliet lebo sa s nim nikam neda ist,ta podlozka je fakt onicom..,ona sa tam ma vlastne pripevnit len s tymi pasmi?

25nikolla25
1. máj 2012

@nikuska124 to si uz ozaj neviem predstavit dat ho tam uz od 2 mesiacov,ved teraz je tam este taky divny chudatko 🙂

pallacinka
1. máj 2012

@lentila.g Ja mam pre chlapceka naplanovany bezovy kocik, na leto s blue pixels a na zimu s modrym winter kit, ten je podla mna najkrajsi zo vsetkych a na modrom kociku by sa stratil.

finda
1. máj 2012

@25nikolla25 no len tie pasy co idu cez ramena prepchas cez tu podlozku a tie bocne idu len tak okolo. Mozno keby mas nejaku sikovnu krajcirku co by dokazala spravit otvory aj na tie bocne pasy cez tu podlozku by to podla mna drzalo super. Ja som uz aj nad tym rozmyslala, len teraz pouzivame beecko a mala tam uz neni taky stupel, tak som sa na to vykaslala.

mycats
1. máj 2012

@lentila.g naj na kombinaciu je podla mna dark navy a beige. ja by som si vanicku asi kupila beige a sportak dark navy. lebo vanicka v tejto farbe mi prede smutna. ale zase s kitom by mohla byt zaujimava 🙂 🙂

mycats
1. máj 2012

@patka1987 😀 😀 😀 teba urobit kuk do navodu alebo ja osobne som tieto vsetky veci nastudovala na youtube 🙂 🙂 🙂 ved ked uz som si kupila taky super kocik, tak nech tie prednosti vyuzivam 🙂

lentila.g
1. máj 2012

@pallacinka
No môj muz tiež chce niečo "svieze" ale ked som videla ako sa sprava k zltemu fusaku a bledozelenej strieske na bee tak neprichádza do úvahy.i ked viem že či letny či zimný kit budem chcieť a kocik na 90% zakrýva

patka1987
1. máj 2012

@mycats vies co, ja ani neviem kde mam navod... ;) ale tak vlastne sak okrem toho, polohovania sedacky do lahu, a Rucky uz nic ine...

lentila.g
1. máj 2012

@mycats
Len ja to chcem objednať z Nemecka a tam to vychádza ako komplet o dost lacnejšie..
Ja uz kvôli Stokke ani nespavam..

mycats
1. máj 2012

@patka1987 tak ale dobre je vediet aj vymenit potahy alebo prestavit pasy a tak 🙂 🙂 aspon ja som rada ked viem co mam doma 🙂

pallacinka
1. máj 2012

@lentila.g Ono ta stokke beige zasa az taka svetla nie je, na udrzbu je v pohode, ak sa toho bojis. Nemozes ale vybrat zlu farbu, vsetky su super 🙂

mycats
1. máj 2012

@lentila.g ani ja som nespavala 🙂 🙂

patka1987
1. máj 2012

@mycats Tak ano, jasne ze ked mi taketo veci bude treba vymenit, pozriem si to... ;)

lentila.g
1. máj 2012

@pallacinka
To že potom neviem vybrať

25nikolla25
1. máj 2012

@finda vsimla som si ze mas druhy kocik 🙂 ,a ten navlek z kitu sa dava aj natu podlozku?niekde som tu citala ze sa to ma dat pod tu podlozku....

finda
1. máj 2012

@25nikolla25 ja som dala najskor podlozku a na nu navlek. Vecer to odfotim a hodim fotku 😉

25nikolla25
1. máj 2012

@finda ok budem rada 🙂

duplicka
1. máj 2012

@lentila.g ahoj, videla si melange aj realne, je material iny ako pri klasickych modeloch? mna tiez velmi laka 😀 😀

riki1
1. máj 2012

@josefka ja mám stokke a mala som aj teutoniu ,ale tú som používala len s vaničkou na terase na spinkanie ,stokke s vaničkou na prechádzky a čo sa výšky týka ,tak na stokke sa dá nastaviť výška vaničky ,šport. časti a aj rúčky a s teutoniou sa ani zďaleka nedá tak ľahko manipulovať ako so stokke 🙂

lentila.g
1. máj 2012

@duplicka no bola som v Korze v predeti a tam mali vanicku ale bez striesky,iba ten poklop a moc sa mi to nezdalo práve rovnaké,ale nemala som to s čím porovnať ale v reale je to úplne ina farba...raz mi je po chuti potom nie...
@mycats @ pallacinka nakoniec bude beige,tak ste mi dali do hlavy chrobaka a nechala som to aj na muža a ten jdnoznacne že Beige v kombinácii s blue pixel🙂 takze ked sa rozhodnem meniť farbu bude to aj jeho vina 😀

mycats
1. máj 2012

@lentila.g 😀 😀 😀 to prvy krat vidim, ze muzova vina 😵 😵 😵
ja som mala aj beige a aj dark navy, obe farby su podla mna super a ked si pozries FB, tak aj najpredavanejsie. podla mna je beige trosku odolnejsia voci tym malym prstekom 🙂 🙂
ja to vzdy rychlo pretriem vlhcenym obruskom a je to vybavene 🙂

mycats
1. máj 2012

@riki1 tiez si myslim, aj ked som teutoniu neskusala. ziadny iny kocik sa tak dobre nekocikoval ako stokke, myslim z tych co som mala moznost skusit. a niektore kociky by v mojom pripade nestacili zabrzdit ako by som ich niekam slahla 🙂 🙂

nikuska124
1. máj 2012

@25nikolla25 No vsak aj moja tam bola taka malicka, ale s tou podlozkou tam bola v pohode.