Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

dastien
3. máj 2012

@mycats bola tu fotka taka farebna Modra

mycats
3. máj 2012

@dastien to je summer kit od sktokke, blue pixel. to su vlastne letne potahy na stokke, kompletne. ja ich mam z babymarketu 🙂

tannia87
3. máj 2012

@lentila.g no ja som brala fialovy vana sportak vajicko a deka letny set mi je naic cakam babo v polke augusta to do buduceho roka leta kupim budme kupovat lken zimny este 30€ akych nic mi neodpocitali

laura28
3. máj 2012

som troska sklamana z frote podlozky, co je pri summer kite, mala sa mi na nej spoti, az ma uplne mokre tricko a to este nieje leto :(((

lentila.g
3. máj 2012

@tannia87 ja som to pochopila že ako nového zákazníka 30€ bonus,musím zajtra hodiť oko na to lebo včera mi 2 krát nepresla platba tak som musela ísť do banky urobiť prevod
Ale hlavne nech to mám doma.no mna ten let.kit dostal,tiež ho az tak nevyuzijem ale tak ja tam chcem na skúšku začať voziť 15 mes.syna uvidíme ako bude chcieť byt v ňom/popripade predam,Myslim že za taku cenu/

patka1987
3. máj 2012

Baby a ten summer kit pink pixel vyzera v skutocnosti dobre?

tannia87
3. máj 2012

@lentila.g no ja newiem ja som to tak na rychlo a paltila som paypalom stiahlo mi presne dne smi rpisel email ze 2-3tyzdne a doslu ho

pallacinka
3. máj 2012

@lentila.g @tannia87 Ja ked som odtial objednavala kocik tiez mal prist za 2-3 tyzdne a do tyzdna bol doma, hadam sa postasti aj vam 🙂

tannia87
3. máj 2012

@pallacinka aano super ja mam cas tak uz pockam hlavne ench pride cely 🙂

taminameiki
3. máj 2012

Ahoooj 🙂 no uz ma omrzela biege a asi za 3 mesiace planujem mozno cervenu. No summer kit asi nie no este to neviem no 100% . A dark navy som si vazne zamilovala . Stale ked idem okolo kociarika tak si ho pohladkam . Len ma mrzi ze nikto z rodiny to nechape 🙂

lentila.g
4. máj 2012

@pallacinka 😀 Takto ma potešiť a dať nádej že možno aj my budeme mať tak rýchlo ho doma...

boska79
4. máj 2012

tak...a uz som exmajitel stokke.. aspon viem, ze ked sa "smykne" ze aky kocar kupim ..

kraasny, prakticky kocik ale uz nie pre nas... synacik ma rok za tri tyzdne, je trosku vacsi ako jeho rovesnici a ja mam pocit, ze to uz nieje kocik pre nas. zmesti sa tam- ale to uz ja som si s takym kocikom prisla divne, ze z neho robim babo.

tak som strasne rada, ze som si ho skusila, lebo by mi vrtal v hlave ak by som ho "neopacila" ...a teraz mozem rozmyslat ze - co vcul 😀 😀

lenka0283
4. máj 2012

baby zas pisem :D chcela som si totiz kupit novy stokke ale nakoniec som zistila ze sa mi to neoplati mala ma 15 mesiacov a v kociku moc neusedi...chcela by som si ten stary aspon nejako skraslit..nemate nejake typy popripade nesijete nejake potahy na stokke nieco pekne co by troska zmenilo...nechce sa mi stale pozerat na ten isty kocik :D dakujem

vevika
4. máj 2012

@patka1987 ja ho mam objednany, tak hned ako pride ti dam vediet 🙂

lentila.g
4. máj 2012

@boska79
Tak určite bude bee+ 🙂
Ja tam budem " musieť narvať" malého(tiež je vysoky po tatovi) keby čo bolo🙂 lebo uskladnovať doma Stokke alebo Cameleon.kým bude pre druhého nemienim.ale tak dúfam že Stokke zostane,lebo na cam.mi prekáža že do košika sa ked je vanicka nedostanem a pri nakladaní do autá ho vždy vysypem...
Inač tebe pri skladani čo viac vyhovovalo...?
Ty si teda uz toho dosť poskušala,som zvedava čo vymysliš,daj potom info.
Ja Ešte chcem skúsiť Quinny yezz,som ho skúšala v obchode,ale to iba do autá🙂 mužovi

dastien
4. máj 2012

chcem sa vas spytat neviete mi nahodou poradit ci na kocik stoke pasuje pripat aj ina prebalovacia taska alebo iba ta original?

dastien
4. máj 2012

@lenka0283 ahoj.kde si zohnala tuto striesku prosim ta?

lenka0283
4. máj 2012

@dastien ahoj...aku striesku myslis??

milankovazuzana
4. máj 2012

@dastien Ahoj, nemáš Ty náhodou staršie Stokke, keď sa zháňaš po strieške?

dastien
4. máj 2012

@milankovazuzana nie ja som objednala nove 2011

milankovazuzana
4. máj 2012

@dastien Aha, ale tam striešku môžeš vymeniť iba cez Summer kit, alebo si ju dať vyrobiť cez pani, ktorá je na FB.Keď si preklikáš pár strán nazad, nájdeš tam na ňu link.

boska79
4. máj 2012

@lentila.g no neviem ci pred beeckom nebude este maclaren xt alebo xlr 😀 mame ist na dovcu do chorvatska, ta strecha na maclarene je bezkonkurencna, takze .. asi je to jasne. jeden macleren mam, mne sa lubi, len nema tu strechu ako je na xtcku ci xlr..

ale clovek pri mne nikdy nevie... 😅 😀

dastien
4. máj 2012

@milankovazuzana a odkiaľ je tá pani nevieš?

fatia
4. máj 2012

Ahojte stokkacky🙂 dlho som tu nebola a akurát som si precitala kúsok z debaty o kritizovani stokke. Tak pridam moju skúsenosť. Všetci chvalia... Raz som bola u rodičov na návšteve, sedela som u kadernicky, ta bola z neho unesena, az na osobu, ktorá sedela na stoličke a zhodou okolnosti v minulosti vlastnila obchod s kocikmi, že vyzera a JE veľmi nebezpečny, čo je to za značku. Tak som jej to vysvetlila, to si potom uz len niečo zamrmlala popod nos🙂 a to si aj moja starka mysli, že je úžasný, ide sám😀 vravi najviac kritizujú ti, čo ho nikdy nevyskusali. Ja ho zboznujem:-*

milankovazuzana
4. máj 2012

@dastien Ceny mala v librách, tak sa to asi obj. a posiela z Anglicka.

vevika
4. máj 2012

pred chvilou mi volali z BM, ze moj pixel pink uz dorazil!!! 🙂 🙂 😎 tesim sa jak mala 😀

dastien
4. máj 2012

@lenka0283 nevies nahodou kolko stoja tie summer kity od tej patishop?

pallacinka
5. máj 2012

@dastien Neviem, ci ti uz niekto odpovedal, ak si dokupis haciky na rucku tak si mozes na ne zavesit akukolvek tasku. Resp. ak mas tasku ktora ma haciky prisite (a v spravnej vzdialenosti) tak si ju mozes prichytit aj o tie putka kde sa dava stokke taska (mne to vsak bolo velmi nizko a zavadzia aj pri skladani).

dastien
5. máj 2012

@pallacinka ja mam tu original brio taku ciernu a tu pouzival aj k obidvom bugaboo takze sa mi nechce kupovat dalsia.ta brio ma po bokoch na suchy zips takze na tu rucku stokke by sa to malo dat asi pripnut.

milankovazuzana
5. máj 2012

@mima01 Ahojky, tak zajtra, ak uvidíš poobede v Mirage od 13. hoďky červené Stokke s Forest kitom, to sme my 😀