Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

ustrachana
7. máj 2012

@mima01 moj maly sa narodil cez zimu, dokonca o mesiac skor ako som mala termin a bol v deke, fusaku a na sebe dalsiu deku, ja som kit mala, ale potom som ho nechcela, je to super vec, ale urcite nie nevyhnutna 😉
teraz si ho kupim urcite lebo na sportiak sa mi zda lepsie vyuzitelny ako na vanicku,a le asi je to vec nazoru a aj tak najlepsie je presvedcenie samej seba takze ja by som na Tvojom mieste pockala, skusila a podla pocitu sa rozhodla 🙂
ja som nakupila milion veci a vela som ich nepotrebovala, dnes by som to uz vsetko riesila inak 🙂

mima01
7. máj 2012

@ustrachana ja uz mam kit doma, kupili sme v akcii 😝 Zobrali sme to z druheho konca, najskor doplnky, potom kocik 😀 Ale tiez sa mi viac paci na sportaku aj dizajnovo, aj vyuzitelne. Ani mi nehovor o nakupovani veci, akurat som si dnes robila zoznam, co uz mame a nekupovat a co treba, lebo to dopadne tak, ze z niecoho budem mat milion kusov a z niecoho nic 😅 Ale stokke, to je ina kapitola, to sa proste neda, clovek by chcel vsetko, kazdu jednu vec ci uz aj prkotinu 😝

mycats
7. máj 2012

@pallacinka @hajanka - ja si zimu bez fusaku s babatkom neviem predstavit. ja som zase nepouzivala overal. myslim, ze aj babatku je lepsie vo fusaku ako v overale.
ked si to len vezmem, ze idem na navstevu a potom to babo tam vyzliekat a obliekat. takto som ho len vybrala z fusaku a islo sa dnu 🙂
@mima01 - takze ja som to riesila takto

mycats
7. máj 2012

@pallacinka 😀 😀 😀 zalubila som sa. ved ho predam ked sa mi nebude pacit. inak mi to pise ta prava co ma miesto stokke, bee 😵

mima01
7. máj 2012

@mycats a keby si mala do vanicky teraz kupit nejaky fusak, tak ktory? Mas nejaky typ....okrem toho lodgera? Predsa len to mate uz viac presnorene.

mycats
7. máj 2012

@mima01 ze celebritnyyy 😀 😀 hlavne aby ste boli spokojni 😵 😵

mycats
7. máj 2012

@mima01 - uplne naj je ten stokke, ale ja som mala do autosedacky a do vanicky maxi-cosi a neskor som dostala fillikid, cierny 😀 😀

mima01
7. máj 2012

@mycats naa tedaaa....sak nase "celebrity" ho vo velkom kupuju...aby som chodila po kanaloch, aby ma nejaky paparazzi nenafotil a nedal do casaku 😀 Uz sa z toho smejem, lebo z neho robia neviem aky drahy kocik a pritom je x dalsich, ktore su cenovo cca rovnake. My budeme urcite max. spokojni. MM ho objavil cca 3 roky dozadu, ked sme babatko este neplanovali a zostali sme pri nom dodnes 😵

mycats
7. máj 2012

@mima01 vsetky nas mozu dat do casaku 😀 😀

mycats
7. máj 2012

@mima01 - takyto podobny som mala fusacik 🙂 ja som s nim bola spokojna. ale tak bol to prvy, neviem ako by som sa dnes na neho pozerala ked uz mam stokke 😀

kalista
7. máj 2012

@mima01 my sme mali stokke fusak do vanicky (ten stary typ) a aj nozickovy ten je paradny, teplucky a babatko sme mali len v overale. Mne do vanicky moc lodger nevyhovuje. Do vanicky Lodger wrapper flisovy, ten je teplucky a neskor posluzi ako deka 😉

mima01
7. máj 2012

@mycats no, clovek uz potom vymysla, uz mu do toho vozitka nepasuje len tak hocico 😀 Origos je origos 😝
@kalista nozickovy kupime urcite, len asi az na druhu zimu...ale mozno to este prehodnotime, ved casu dost. To len baby ako tu rozoberali fusaky, tak ma to napadlo, ze co. 🙂

riki1
7. máj 2012

Dnes som videla na Kramároch pri nemocke červený stokke a v ňom dosť veľké dievčatko ,cca 3-ročné ,takže ak niekto rieši ,či tam vojde väčšie dieťa ,tak sa nemusí báť ,môj Alexko má 15 mesiacov a v kočíku má toľko miesta ,že by zniesol ešte aj tú zmenšovaciu podložku 😀 😀 😀 ,len on už by len cupital ,tak kočík mám ako sklad všetkého potrebného a stoličku na kŕmenie vonku ,ktorý vláčim všade so sebou 😅

mycats
7. máj 2012

@riki1 - ja v nom mam 2rocneho 😵 😵 😵 a tiez nemam pocit, ze by mal natesno.
nastastie moj sa rad vozi, chodenie ho bavilo asi tyzden 😀 😀 😀

e.l.i.e.n.k.a
7. máj 2012

🙂 vsak to,vyvazaju sa tam ako krali a kralovne, a to ludi vie uputat, vcera sme boli v BA v Eurovea, prcek s mm sa vozili v Stokke po nabrezi, v pohariku mal susene hrozienka a vyjedal si ich a mm vravel ze vacsina ludi sediaca v restikach a terasach vonku sa len usmievala a otacala... 😀 😔 teraz baby, za kocikom, za malym, alebo za mm? 😕 😨 😀

mycats
7. máj 2012

@e.l.i.e.n.k.a 😀 😀 dobra otazka??? ved zaujimavy kocik, nie 😵 😵

milankovazuzana
7. máj 2012

Kde sa vzal, tu sa vzal, v kúte Miškov Stokke stál.Celý smutný, neveselý, stojí si tam celkom nahý, rozložený 😀 Maminka s tatinkom si zmysleli, že ho vyperú a vylepšia a tak tatik šije gumky, aby sa mi lepšie prichytila deka, no nemám super manžela?

hajanka
7. máj 2012

@milankovazuzana wooooooooooooooow 🙂 aj tebe za rymovacku, aj manzelovi samozrejme 😀

lentila.g
8. máj 2012

@mima01 presne...bolo mi tu treba chodiť?najskôr nepotrebujem ani kociar teraz zrazu vsetko🙂 môjho muža vystrie 😎 😀
Naposledy ja som sa vytesvala že však videl faktúru a cElkom bez komentára je a o sa ma večer opyta...a tá suma to bola čo???no asi čo sme platili mu hovorím🙂,on si myslel že len kociar kupujeme 😀 ,no budem mu hovoríť že aj to aj to aj to som tam šupla? 😵
Ja ked príde kociar domov skúsim tam do vanicky vyskúšať Elodie details(uz ich dostať konecn aj na SR ) 😵 😵 fusak,mne do obrovskej zimy sa osvedčil pre malého a na taku teplejsiu zimu dám Lodger zavinovačku

lentila.g
8. máj 2012

@e.l.i.e.n.k.a tak máš doma 3krat hviezdnu zostavu,tak nech obdivuju,čo ich budeš doma zatvarať?ked je na čo sa pozerať 😉

riki1
8. máj 2012

@mycats môj podľa nálady ,niekedy chce behať ,ale nemá problém v sttokáči aj spinkať ....inak môj blue som tuším ešte ani na Sk nevidela ,len raz v Pandorfe ,asi to nie je obľúbená farba ,ale ja ju milujem 😝

milankovazuzana
8. máj 2012

@lentila.g No veru dievčatá, už sem nič nedávajte, nič nespomínajte, lebo potom musíme mať to aj hento a uvedomíte si, prepánajána, ako som bez toho mohla existovať??? 😀 😀 😀 Tak som kukla tie Elodie fusaky a narazila som na zaujímavú stránku s vecičkami a majú tam aj niečo od Paula Franka... 😝 A nepozerajte to radšej, lebo ... 😀 😀 😀http://www.scandinavian-baby.cz/cz-kategorie-22...

mycats
8. máj 2012

@riki1 moj tiez spinka v stokke 😀 😀. nie je to casta farba, ale tak aspon nie ste okukany. podla mna je tiez pekny 🙂 🙂 aj ked teda ja moj dark navy nelutujem, dobre som si vybrala 😵 😵

hajanka
8. máj 2012

@mycats aj Lea mala tento Maxi Cosi, pre male babo je uplne super, len ona mala sivy 🙂 uz je aj predany, aj do autosedaky bol skvely, aj do vanicky, odporucam!

hajanka
8. máj 2012

tento

mycats
8. máj 2012

@hajanka ved pisem, ze som s nim bola spokojna. ja som ho kupila podla autosedacky 🙂 a pouzivala som ho aj do vanicky. ja som nemala jediny overal, lebo uz ked som na to pozrela, tak mi bolo jasne, ze sa mi to nebude chciet obliekat 😀 😀

lentila.g
8. máj 2012

@milankovazuzana
Tú stránku z prava do ľava poznám len doprava z Čiech je dosť drahá

milankovazuzana
8. máj 2012

@lentila.g veď to, ja keď niečo objednávam z CZ, posielam to do práce manželovi, keďže tam pracuje.

babymarket_sk
8. máj 2012

@lentila.g
Elodie details je dostupný aj na Slovensku...

lentila.g
8. máj 2012

@babymarket_sk 😵 Ano včera som zistila a veľmi sa potesila