Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

tannia87
11. máj 2012

@mima01 no moja ostava ti zlate nemecko a stale to mas lacnejsie 😉

mima01
11. máj 2012

@tannia87 hehe, a ja uz navnadena som sa chystala zajtra na vylet 😀 No nic, tak som sa zase schladila a pokukujeme dalej 😝
Hehe, ale este sa mi pacilo, ze ona ho "predava" aj tu, aj na uk ebay aj na de ebay ho ide dat. Na ktoru rit ho predava tu, ked ho draziiii na ebay a uz teraz tam ma 585 libier. Boze, ludia si fakt myslia, ze sme sprostiiii? Aj ked verim tomu, ze sa najde niekto, kto na tie jej podmienky pristupi.

tannia87
11. máj 2012

@mima01 no ale cenovo jej to uz nevychadza 😀 slecna rada preraba asi no ja na ten moj cakam uz kazdy den ale este si asi pockam

kilian
11. máj 2012

@mima01 tipujem,ze len na bugaboo ma 10 ludi,co jej tie peniaze poslu.

mima01
11. máj 2012

@tannia87 no ved jasne ze nie. Ale ako chapes, tu ho ma za 500 a na ebay sa drazi zatial s vyssou sumou. Tak ak ho naozaj ma, co teda pochybujem, lebo to nema logiku, naco to tu drzi, sak sa jej to neoplati...a este velkoryso ponuka 50 eur zlavu pri vklade na ucet. Takze kompletka stokke, okrem vajca za 450 😅
Teraz tusim druhy tyzden cakas, ze? Ja som bola dnes v meste a som stretla fialoveho stokkacika. Juuuj, som si ho zase vyobzerala, teta na mna kukla ako na uchyla a bola som vybavena 😀

mima01
11. máj 2012

@kilian a to bugaboo tu je tiez stale? 😕

tannia87
11. máj 2012

@mima01 tak wies ked jej jedna aspon peniaze potom sa zrusi a ma zarobene chuderka ja by som takto nikdy nic nekupovala uz teraz mam strach ci mi kocik pride z tej stranky inac mozem vozit malu neviem v com ale tak hadma ked tu mali baby skusenosti pride no ten fialovy je v meste stale kamoska ma cerveny ten sme vcera ale s letnym setom kocikovali a je ich tu dost uz

mima01
11. máj 2012

@tannia87 ja by som nemala problem nieco takto kupit, ale za nejakych podmienok....bud chcem ten kocik vidiet, alebo to vyplatim kurierovi az ked to otvorim a bude vsetko ok. Ani by ma nanapadlo len tak jej poslat 500 euri niekam...to im mozem rovno zakyvat a rozlucit sa s nimi. Ako ja nehovorim, ze vsetky predavajuce su take, ale proste teraz nemozes verit nikomu 😒
Neboooj, vozitko dorazi v poriadku a budete sa vytesovat 😵 Hej hej, ja registrujem dva, jedna holka je aj tu na MK, druha tusim tiez...a aj cerveny tu niekto vo fore spominal, ze je zo ZA. A este zuzkaaa teda s krasavcom tmavocervenym 😉 Ale uz ich je fakt dost oproti tomu, co to byvalo. No aj napriek tomu sa nan ludia stale divaju ako na kozmicku lod.

kilian
11. máj 2012

@mima01 nie,bugaboo uz vcera zmizlo,mala takych 15 zaujemcov Minimum.

mima01
11. máj 2012

@kilian by ma zaujimalo, ci to niekto zaplatil, alebo to stiahla...ale skor asi ta prva moznost 😒 Na stokkaciku je teraz 19.

mycats
11. máj 2012

@mima01 no ale ked je v brendone kupeny, tak ako moze mat inu farbu?? a este k tomu 2mesacny?? no a druha vec, ze na anglickom e-bay je to 9 mesacny syn. odrbkava!! ak by nie, tak neverim, ze ti nedovoli osobny odber. 5 kocikov som predala a vzdy bolo naj ked prisli, pozreli a zobrali. to si kazdy najde tu pol hodku, co odovzda kocik, hlavne ak za neho pride 500e!!! to je moj nazor 🙂

mima01
11. máj 2012

@mycats presne toto som jej napisala ale na to uz mi neodpisala...pre istotu 😀

mycats
11. máj 2012

@mima01 ja som kupila novy a aj by som opat kupila novy. zaruka, istota, clovek vie co ma!! ja som kupila novy stokke k 2rocnemu.

mima01
11. máj 2012

@mycats no ved vies, clovek sa navnadi, 2 mesiace to je nic, a ked je aj v zaruke, tak nie je o com. Len keby to tak bolo naozaj. Ako ja nemam problem dat zan aj tisicku, proste ho chcem a basta, ale ak sa naozaj postasti a natrafis na niekoho slusneho, tak preco nie. Ale Nemecko to isti 😀 Ale mohli by aj u nas nejaku fajnovucku akciu zase urobit, ale taku co by fakt stala za to.

mycats
11. máj 2012

Takze cena v Brendone za komplet sportak a vanicku je 1080eur a pochybujem, ze ak by toto zaplatila, tak by ho po 2 mesiacoch a cca 20tich prechadzkach s babom davala za 450/500e!!!

mycats
11. máj 2012

@mima01 ako plne s tebou suhlasim!! ved preco nie, v podstate podla jej opisuje je to novy kocik. 😀 😀
ved este mozes objednat z Nemecka a hotovo 🙂 🙂
nooo veru, tiez by u nas mohli dat summer kit za 1euro 😵 😵 ku kociku.

kilian
11. máj 2012

Kocky ,je 180€ Vela za pink style kit?za kolko sa volakedy predaval novy?

mima01
11. máj 2012

@mycats presne tak, pripadne sa vratime tam kde sme zacinali a objedname nakoniec z toho nemecka. Ved uz sme aj chceli, len sme si to rozmysleli....ze ci nebude nejaka akcia aj tu u nas (keby sa nahodou pokazil tak nech to nemusime do nemecka posielat) a jednak aj kvoli zaruke..naco mi bude stat uz teraz v byte zbytocne. Ako vytesovat by som sa z neho vedela, ale ked mam slabu chvilku, vybalim si winter kit 😀 😀 😀

mycats
11. máj 2012

@kilian no ak je v top stave, tak cena je v pohode. ja viem len cenu BM a tam je 229eur za nove. to jest v tvojom pripade - 50eur.

mycats
11. máj 2012

@mima01 podla mna je skoro este kupovat kocik, v 18tt 🙂 asi by som pockala kym bude brusko krasne gulate 😵

mima01
11. máj 2012

oziiii, babule, pocujte...nemate nejaky typ na deku pre chlapca do toho fialoveho? Do akej farby by ste isli? Ja som rozmyslala bud nieco sivaste, alebo do zelena.
A este otazocka...co malo bugaboo tu limitku od paula franka...bol tam aj fusak, aspon tak to bolo vsade pomenovane. Ale mne to prislo skor ako nanoznik na sportak. Myslite, ze by som to mohla pouzit ako klasicky fusak napr. do vanicky?

mima01
11. máj 2012

@mycats jasne, urcite staci aj neskor...len ja si vzdy spomeniem na niekoho tu na fore (nepamatam si meno), kto objednaval z nemecka winter kit a dvakrat to domotali na shope....tak aby sme sa potom mali aj v com vozit 😅

babymarket_sk
11. máj 2012

@mycats
@mima01
veď práve teraz prebieha akcia na Slovensku ku Completu je Summer Kit zdarma alebo zľava - stačí si len vybrať...

mycats
11. máj 2012

@mima01 GREEN MULTI STRIPE 🙂 uplne super k fialovemu 🙂

mycats
11. máj 2012

@mima01 to bola kilian 😀

mycats
11. máj 2012

@mima01 tak to mozno @kilian bude vediet taketo limitky od bugaboo 😵 😵

mima01
11. máj 2012

@mycats tu budeme brat urcite, ale este nejaku inu, nahradnu...decok nie je nikdy dost 😀

mycats
11. máj 2012
mycats
11. máj 2012

@mima01 ja som dlllho bola zamilovana do tychto 🙂
http://www.babymarket.sk/sk/5521/1822/lodger-de...

babymarket_sk
11. máj 2012

@mycats
@mima01
a čo tak niečo letné 😉