Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mima01
12. máj 2012

@mycats preskusam ta? 😀 😉

mycats
12. máj 2012

@mycats no hod nejaky obrazok 😀 😀 ze ci mi netreba precistit okuliare 😀

mycats
12. máj 2012

@mima01 😀 😀 😀 toto mi ani neukazuuuuuj 🙂 hned by som si vedela vybrat nejaku 😀 😀

mima01
12. máj 2012

@mycats no ved som rozmyslala, co ti hodim...a tieto kozusinky mi tak padli do ocuuuu, ze sak nemusim sama slintat 😝

mycats
12. máj 2012

@mima01 😝 😝 😝 mi jazyk vysi az po stol 😵 😵

kilian
12. máj 2012

@mima01 @mycats fiha,tie su Fakt krasne.hodili by sa mi aj do camu. 😵

mima01
12. máj 2012

@kilian no nech sa paci, ako dobre som vybrala obrazok pre farboslepost 😀 😝

dastien
12. máj 2012

@mycats viete co baby mna chcela oklamat jedna baba z ceskeho bazosu.predavala stokke fialovy ze kupeny 11 mesiac 2011 a ze ona ma trojcata a ze to kupila dcerke stvorrocnej aby si v nom vozila babiku.a teraz ho predava preto ze jej objednala ten novy stokke 2012 limitovanu ediciu.tak chapete kto objedna dcere stvorrocnej kocik za 1000 eur ze nech si tam vozi hracky.ale ja som ju prekukla a teraz balik stoji na poste lebo ja ho teda neprevezmem.poslala mi ho na dobierku.a tak som kupila druhy od inej pani.a pisala som tiez tej co teraz predava tu za tych 500 eur ze co to ma znamenat ze som ten kocik nasla aj na ebay anglickom a ona ze ano dala jej ho tam kamaratka a bude aj na nemeckom ebay.asi je to pekny odžub

milankovazuzana
12. máj 2012

@mima01
@mycats baby, kurnik, už sem nič nedávajte, lebo mne vyletí jazyk na stôl tiež, ale kôli tomu nezaspím.Dík 😀 😀 😀

ustrachana
12. máj 2012

@babymarket_sk neda mi a musim zareagovat lebo mne teda jedna predavacka v baby markete nepride, ze deti miluje a zaujima sa o trendy lebo cca pred 2 tyzdnami som mala zaujem nakupit a teda moj pocit z nej bol az taky, ze som predajnu radsej opustila lebo bud by ma slak trafil alebo by som jej vynadala.

lentila.g
12. máj 2012

@ivona83 Ja mám cameleona doma,a teraz na ceste Stokke,Cam.je ale tažší čo som porovnavala vo vanickovych formach v obchode súčasne.navysse Cam.ma rozpätie kolies trosku širšie tak doma idem s kočíkom do kupelne len tak tak cez dvere,rozdiel je síce iba 3 cm ale nikedy aj to je dosťy a mne vadilo že ked máš vanicku tak košik je ťažko prístupný,ale porovnať viac nemôžem.

ivona83
12. máj 2012

@lentila.g Dekuju za odpoved! 😵 Opravdu se ti zda Cameleon tezsi? Ja je taky porovnavala a zdalo se mi, ze Stokke s vanickou je znatelne tezsi nez BGB. Diky za poznatek o rozpeti kol, k tomu urcite prihlednu 🙂

mycats
12. máj 2012

@milankovazuzana 😀 😀 😀 😀

mycats
12. máj 2012

@dastien ja si tiez myslim, ze tento tu za 500e je len taka mucholapka 😠 😠

mycats
12. máj 2012

@kilian cam, bee a aj xplory 😀 😀 😀

kilian
12. máj 2012

@ivona83 stokke je tazsi ako cam.

kilian
12. máj 2012

@mycats a este slintame po maclarenovi 😉

aanetta
12. máj 2012

@dastien myslim ze sa nemusis obavat,ja tu pani o ktorej pises poznam.Nie osobne ale obchodik sme spolu robili a vsetko bolo uplne v poriadku.Povedala by som ze velmi spolahliva osoba 😉

lentila.g
12. máj 2012

@ivona83 no môj muz ma rad bgb ale pristupil zE skusime Stokke pre druhé,a v obchode čo sme skúšali povedal že Stokke ide sám,že bgb je masivnejší

mima01
12. máj 2012

@aanetta sorry, ze skacem do reci...ale ktoru pani poznas? Tu co na MK predava toho fialoveho stokka za 500? 😕

mima01
12. máj 2012

@milankovazuzana to tak vyplynulo z debaty 😀 😀 😀

lentila.g
12. máj 2012

@kilian fakt?no my sme ich porovnávali súčasne v obchode a zhodli sme sa že Cam.je tažší🙂) 😎 Tak ešte že môj muz necita tuto diskusiu...

kilian
12. máj 2012

@lentila.g @ivona83 ano,cam je mohutnejsi a aj tazsie sa tlaci,ale vahovo je lahsi.a stokke je Po zamockej dlazbe tichsi.ale obidva kociky maju plusy,minusy.😉pre male babatko je stokke idealnejsi,pre starsie od roka je lepsi cam.ale to je moj nazor.

lentila.g
12. máj 2012

@kilian aj ja🙂 a ešte len pre zvedavosť quinny yezz

mima01
12. máj 2012

babuleeee....stokkac z bazariku uz asi niekto vyplatil...inzerat je pozastaveny/rezervovany.

kilian
12. máj 2012

@lentila.g otras.mozno na letisko ano,als inac je to len kus handry na velmi cudnej a tenkej konstrukcii.

kilian
12. máj 2012

@mima01 asi nasla urcity pocet naivnych,co jej peniaze poslu.mne neodpisala vobec.

lentila.g
12. máj 2012

@kilian tak to vidím aj ja,do roka určite Stokke po roku je športová verzia širšia?väčšia?na Cam.len nechcem aby jeden z dobrého kociara stal rok🙂

mima01
12. máj 2012

@kilian ty si bola moc blizko 😀 Zaujimalo by ma, kto jej to zaplatil 😒