Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

luly3
25. máj 2012

@milankovazuzana 😀 😀 😀 😀 😀 nie nijako moja povedala som jej či sa môžme strtnut na neutralnom mieste a to v Lamači na benzínke a ona že nieje problem a ja oka pošlite mi mms kočíka tak čakam ale mms nikde a má vyplí mobil

riki1
25. máj 2012

@luly3 no pekne ,takže ďalšia odrbávačka ,mne má volať ,keď tá s ktorou sa dohodla prvá nepríde ( teda ty 🙂) ,tak som zvedavá ,lebo tiež ju poprosím o foto ...

luly3
25. máj 2012

@riki1 má vyplí mobil od vtedy baby toto už čo je a ja chceeeeeeeeeem ten stokke za 500 😖

aniratak696
25. máj 2012

@luly3 no čo som ti hovorila 🙂)))) presne som si myslela ze to vlozi na ucet len sa lakne 😀

luly3
25. máj 2012
aniratak696
25. máj 2012

@luly3 ale som rada ze to dobre dopadlo...asi jej niekto musel dalsi skocit na oser 😉 tesim sa ze mas € nazad...

aniratak696
25. máj 2012

@hajanka pozerala som tie linky co si mi poslala...tam je vidiet ten rozdiel v stokke 🙂 dakujeeem

luly3
25. máj 2012

@aniratak696 aj ja sa teším moooc 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mnooo bohvie prečo taketo niečo urobila

luly3
25. máj 2012

@riki1 som snou teraz volala vraj sa jej vypol mobil dala som jej mail ide mi to poslat na mail

aniratak696
25. máj 2012

@luly3 asi sa fakt zlakla...lebo toto uz sranda veru nebola...a asi si myslela ze ta zastrasi ked bude hovorit ze ta ona uda 😀

luly3
25. máj 2012

@aniratak696 ona ma nemala začo nemala som sa čoho laknuť 😅 😅 😅 je mi jej lúto

aniratak696
25. máj 2012

@luly3 😎 😎 presne tak ty si len chcela svoje prachy...a vies co aj mne...asi je to fakt len chora osoba 😒

luly3
25. máj 2012
tehula
25. máj 2012

@mycats pocuj, kde sa najcastejsie v AT inzeruju kocare, ak nebereme ebay?

@luly3 gratulujem, som rada, ze peniaze ta spina vratila. Kks o nervy sledovat tu anabazu. Dufam, ze sa spamata a da si uz pokoj.

Cize co ten osobny odber v BA? Bol niekto pre ten kocik? Ci zas ofajc to bol? 🙄

luly3
25. máj 2012

@tehula ja sa chystám ist pren už mi poslala dve fotky na mail vaničky teraz čakam na celu krabicu s kočíkom nech mi pošle a idem preto 😉

petraxy6
25. máj 2012

@luly3 čo moja? čo? vrátila ti lováče? idem to dočítať a tuto ti prajem, nech ti obchod vyjde 😉 😉 😉

tehula
25. máj 2012

@luly3 no som zvedava, ako to dopadne, dufam, ze vsetko oki a ze radostne napises, ze si hrdou majitelkou 😉

lentila.g
25. máj 2012

No baby som zvedavá,@luly za tie nervy čo si mala za posledne dni by mohla sa ti dobrá kúpa zaradiť.

lentila.g
25. máj 2012

Píšem ako by som slovenčinu v škole ani nikdy nemala(a to pochádzam z ľubozvučneho Martina)

petraxy6
25. máj 2012

@lentila.g 😀 😀 😀

mycats
25. máj 2012

@tehula skusa sa na taketo ifno spytat skor @kilian. ja som ten inzerat nasla nahodou, dala som do google stokke xplory kinderwagen a uz to bolo 😀 😀 😀

tehula
25. máj 2012

@mycats aha, lebo poznam len willhaben. Oki, dik

mycats
25. máj 2012

@tehula ale tam mam preklepov, ako madar 😀 😀 inak ja som ho prave na willhaben-e nasla 😀

patka1987
25. máj 2012

@junkfoood nie 🙂

vevika
25. máj 2012

@junkfoood ja som to videla na facebooku, ale tam pisali, ze je to limitka len pre korejsky trh. Asi sa uchytila, tak ju zaradili do programu 🙂

luly3
25. máj 2012

@riki1 kočky neuveríte som hrdá majitelka Stokke 😀 😀 😀 teraz som sa vrátila s Blavy dám malému napapat uspím ho poskladám a šupnem foto ok

mrenka
25. máj 2012

@luly3 no uplna telenovela,este aj paradne skoncila!gratulacia!

milankovazuzana
25. máj 2012

@luly3 tak super, nakoniec ho máš za super prašule, teším sa 🙂

mycats
25. máj 2012

@junkfoood prvy krat to vidim, ale teda neviem ci by som tak take nieco chcela 😀
to je taky mafiansky typ, treba sa opytat Banana 😀