Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

ikarkulka
11. nov 2012

@milankovazuzana Stačí to dát takhle, máš to na jedné stránce 😉
http://www.babymarket.sk/sk/2253-1-1/podla-vyro...

milankovazuzana
11. nov 2012

@ikarkulka zle som to skopčila

mima01
11. nov 2012

@ikarkulka @klarawerder boze, baby, ako keby som o sebe citala....prva vychadzka so stokkacikom, zhodou okolnosti som nebola s manzelom, nebol doma, tak som potrebovala nejaku ochotnu dusu, co mi to pomoze znest po milion schodoch...tu som aj nasla, ale jasne, ze nevytocil zakrutu na schodisku a otrieskal mi rucku kerovaciu o stenu. Skrabanec neskutocny...ja som sa normalne rozrevala. Potom som to doma skusala dat dole, kadecim, az cif tomu pomohol...ja tam stale vidim trosku ten skrabanec, ale keby som nevedela ze to tam je, tak ani nepoviem.

mycats
11. nov 2012

no neviem kera dusa by rozchodila keby poskriabala moj kocik!!! 😀 😀 😀
ja na neho davam pozor ako na poklad a keby mi ho niekto iny skrabol, tak ho tam sezerem normalne aj s botama 😀

ifkael
11. nov 2012

@mima01 ja som tak videla skrabance - take tlakom sposobene na potahu... Plakat sa mi chcelo...
Ale uz je neboztik u nas.. Akurat muza spracuvam 🙂))Ze do black melange by som isla zase

mima01
11. nov 2012

@mycats maji, no sak keby si videla ten zachvat placu, co som chytila 😀 A potom nerv samozrejme 😀 Ja som myslela, ze budem zabijat...strasne som nan hakliva. Aj manzel ked ho keruje, ten s nim chodi ako s tankodromom, tak ma kmase 😀 Ale chvalabohu to zliezlo, bola to len farba vryta...zlaty cif 🙂
@ifkael uuuuuu, novy prirastok zase? Melangacik je prekraaaaasny. My mame blue a nemenila by som ho za nic.

ifkael
11. nov 2012

@mima01 akurat tata zahlasil... Bee plus a bj elite...

mima01
11. nov 2012

@ifkael a melangac co? Nista? Ale zase take beecko, vrrrrr 😝

ifkael
11. nov 2012

@mima01 idem omrknut scoot... Ze co to bude zac...

ikarkulka
11. nov 2012

@mima01 No já to asi ničím dolů nedám, na tom šedém madlu mám tmavě šedou čárku. To je spíš odřené. Já jsem totiž skládala podvozek, opřela jsem si ho složený o dveře, otočila jsem se a on sjel. A jel tím madlem po bílých dveřích. Na dveřích šedá šmouha. Ta se mi podařila otřít. Takže jsem si prostě sedřela na tom madle tu barvu asi. Ještě to teda zkusím. Ale abych to nepoškrábala ještě víc.
Manžel, když viděl, jak jsem z toho hotová, tak se mi ještě smál, že mi to zbrousí bruskou a přelakuje 😝

milankovazuzana
11. nov 2012

No tak tu sa vidím aj ja 🙂 V lete v hoteli-pani, nechajte kočiarik dolu, tam sa mu nič nestane.Ráno ideme von a skoro ma porazilo.Zboku podvozku žltá farba od steny a keď som to zotrela, tak 3 škrabance dlhé, okolo 10cm... tak toto som oplakala okamžite, potom do mňa vošla zlosť a uplatňovala som si si ujmu na recepcii-bez úspechu-bez vinníka , celá dovolenka v keli, lebo keď som to videla, tak plač a personál by som vraždila.Ja som to cítila, vravela som manželovi, že ja ho budem skladať a radšej ho budeme vynášať na to 3. poschodie ručne-nebol tam výťah, ale on, neblázni, čo sa mu tu môže stať, mala som počúvnuť ten môj vnútorný hlas... to som mala na tom purpliku 😠 😠 😠

klarawerder
12. nov 2012

@ikarkulka Jestli je to tmavě šedé, tak tě nepotěším...to je škrábanec, který už nejde dolů... ☹

klarawerder
12. nov 2012

@ikarkulka Já půjdu určitě do toho kšiltu... a ještě vezmu asi i madlo, tam je ten textil taky už takový jetý...taky máme kočár už víc rok...ale nechce se mi kupovat nový (i když to jsem měla období, kdy jsem nad tím vážně uvažovala 🙂, máme objednané jen nová kolečka, dotáhnem čas od času šroubky, aby nám kámoš nevrzal, v plánu mám ještě koupit odpovídající lak na nehty a trochu zamaskovat těch pár oděrek na podvozku (které se tam používáním bohužel udělají každému), frknem tam nový kšílt a madlo a bude vymalované 😀 Ještě se mi teda nelíbí zadní potah sedačky, jelikož jak je tam nahoře taková hrana, na které sedačka "stojí", když ji položíš na zem, tak tam už je ten textil taky takový jakýsi...ale vybledlé mi ty potahy jinak nepřijdou...A kupovat celý style kit za nějakých 6 tis. ...to by mně museli odrovnat nějakou bombastickou barvou, protože z nabídky se mi líbí v podstatě všechny, ale kdybych měla znovu vybírat, tak bych si zase vzala purple 😀

mima01
12. nov 2012

@ikarkulka auuuuu, sucitim..aj s tebou aj so stokkacikom 😒 Ale ak sa da to kerovadlo kupit nove, tak problem vyrieseny a manzo nemusi ani majstrovat doma 😉 😀 Keby to nahodou zobral vazne, ani by som nechcela vidiet vysledok 😀
@milankovazuzana vidis moja, a ja som to tiez vedela, ze si ho mam sama zniest, aj ked na dvakrat...a bum, tak isto sme dopadli. Mne tam zostal malinky skrabancek, ale oproti tomu, co tam bolo to je pohoda. Aj ked mne to tam oci kole, lebo o tom viem. Koki, toto by ma nasrdilo na tom hoteli...by som si normalne asi zaznam z kamery vyziadala, vrrr 😠 Ze 3x10cm sram, aaaach. Ved ja ho doma luxujem po kazdej vychadzke ako aj ty, do poslednej spinky.

milankovazuzana
12. nov 2012

V tom priestore kamera nebola... ale už je to preč, ale poučenie pre mňa... áno, leštím ho dokonale každý deň a už sa pridalo aj česanie kožušiek na WK, manžel už ani hlavou nekrúti 😀 😀 😀
@mima01

finda
12. nov 2012

Zienky, potrebujem poradit, ako sa dotahuju kolieska??? Viem, ze uz ste to tu raz niekomu radili, ale nechce sa mi to moc hladat. Dakujemmmm 🙂

janka2232
12. nov 2012

zienky nechcete niektora predat winter kit?v baazarikoch nikde neni☹(((

milankovazuzana
12. nov 2012

@finda Kolieska sa nedajú doťahovať, iba šróby na konštrukcii.

vevika
12. nov 2012

@milankovazuzana aj na kolieskach je kopec šróbikov, ktoré treba dotiahnuť 🙂. @finda Treba dať koliesko dole z konštrukcie a z vnútornej strany ich už uvidíš. Až dojde moj mangel domov, tak sa ho spýtam, kde všade sú tie poschovávané šróbiky a ako sa k nim dostať - potom podám info 😉😊

milankovazuzana
12. nov 2012

@vevika tie myslíš? Tak tie ma nikdy nenapadlo uťahovať, k čomu sú dobré vôbec netuším, asi aby tá guma tam sedela pevnejšie...neviem veru

milankovazuzana
12. nov 2012

Mamuše, nemáte na predaj Stokke Sleepi Junior?

emmushka
12. nov 2012

Ahojte maminky, chcem sa spytat v ramci tejto temy, kupovala ste niektora Stokke Explory v UK? Mne sa velmi paci (zatial mame casu a casu an taketo veci) ale celkom ma zuajima, ci ho mate niektora aj odtialto? AK ano, online alebo z kamenneho obchodu? Zatial sa mi zda ze na SK teda vyjde lacnejsie. Dakujem za tipy 🙂
A este pre vsetky co ho maju, je ozaj taky dobry? 😀 Lebo tolko nazorov som uz nan pocula, a dost som nasla ludi aj pre aj proti. Dakujem

ustrachana
12. nov 2012

@emmushka najlepsi, mala som behom 9 mesiacov x kocikov, so Stokke som zacinala a mam ho opat 😀

mima01
12. nov 2012

@milankovazuzana hahahaa, bola si psiu kefu kupit? 😀

mima01
12. nov 2012

kocky, boli ste niektora v kike teraz niekedy? Neviete ci maju aj cierny winter kit, resp. aj na objednavku? Nechce sa mi tam uz pisat, ved uz ma tam musia mat v nejakej databaze v priecinku "stokke" 😀

kajakaja77
12. nov 2012

@mima01 Ahoj čierny wk maju v BM v avione videla som ho tam majú aj Navy a ešte jeden ale nechcem klamať už neviem ktorý.....

kajakaja77
12. nov 2012

@janka2232 Ja by som aj predala, ale je čisto nový eśte ani vonku nebol..... Chcela by som vymeniť za purple..... 🙂

janka2232
12. nov 2012

@kajakaja77 AA KOLKO BY SI ZAN CHCELA TY MAS TEN CERVENY ZE?🙂)

kajakaja77
12. nov 2012

@janka2232 ano ja mám ćervený wk, pozriem, za koľko zoženiem purple a potom by som ti povedala cenu.... Ale asi by to bola ta cena ako som kúpila a aj blok dodám aj záruka..... (279,-) ak by sa mi podarilo zohnať lacnejší purpe tak lecnejšie....

janka2232
12. nov 2012

@kajakaja77 ok dobre tak mi potom napis dakujem zatial